• GoHome Professional
3.sprat 90 m2 kablovska do 130000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 3.sprat 90 m2 kablovska do 130000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat 90 m2 kablovska do 130000 eura

  • Za upit "3.sprat 90 m2 kablovska do 130000 eura" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 1.272 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 129.760 €, 88,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Mirnom delu Adica Trosoban stan 81 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu, dvorišne orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi, italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 129.760 €, 88,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Mirnom delu Adica Trosoban stan 81 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu,dvorišne orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 128.800 €, 92,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Odličan, veoma komforan dvoiposoban stan nadomak pešačke zone i Pupinove palate. Ovaj veoma svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, vešernica, kupatilo sa tuš kabinom i terasa ulično orijentisana.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '3.sprat 90 m2 kablovska do 130000 eura'
106.250 €
134.630 €
93.000 €
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 126.000 €, 84,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE STAN – DORĆOL, BUDIMSKA ULICA Izdaje se moderan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji – Budimska ulica, Dorćol. Stan se nalazi na 3. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. 🔹 Struktura stana: Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i moderno opremljenom kuhinjom Dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 122.850 €, 91,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u centru Beograda, na par koraka od Cvetnog trga. Stan je površine 91m2 i nalazi se na trećem spratu stambene zgrade. Po strukturi je četvorosoban. Opremljen je kompletno sa svim potrebnim tehničkim aparatima. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 87.000 €, 94,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan, penthaus, sa prelepim pogledom na grad. Stan se nalazi u blizini Hotela Marica, Iznad naselja Novi Niš. Odlična lokacija, kako za stanovanje, takko za izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban, površine 94 m2 sa terasom. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 58.100 €, 83,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban,renoviran stan u Svetog Save,useljiv od 1.9.,3.sprat bez lifta. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>