• GoHome Professional
3.sprat 40 m2 renovirano što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 3.sprat 40 m2 renovirano što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat 40 m2 renovirano što manji

  • Za upit "3.sprat 40 m2 renovirano što manji" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 2.912 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 43,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se potpuno renoviran dvosoban stan. Smešten u mirnoj ulici na trećem spratu u zgradi koja poseduje podrum. Prostran i svetao sa dnevnim boravkom, spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom i kupatilom. U okolini ima i parking. Idealan za život ili kao investicija. Za više informacija....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 129.986 € na 120.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 120.000 €, 37,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 129.986 €
22.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno lep stan u samom centru grada u Jevrejskoj ulici.. Stan je kompletno renoviran, svetao, topao i prijatan kako za život, tako za izdavanje ( ranije se izdavao kao stan na dan).U stanu je sve novo postavljeno i ugrađeno. Stan ima veliku prostranu sobu, odvojenu kuhinju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 122.400 €, 38,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Atraktivan renoviran stan na Novom naselju – odmah useljiv, mogućnost kupovine na kredit Na prodaju veoma lep, kompletno renoviran stan koji se nalazi u mirnom i traženom delu Novog naselja. Smešten je na 3. spratu od ukupno 6 spratova u urednoj i održavanoj zgradi. Stan je funkcionalnog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '3.sprat 40 m2 renovirano što manji'
123.600 €
123.600 €
54.600 €
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 145.000 €, 38,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kompletno renoviran jednoiposoban stan na Zvezdari, u Učiteljskom naselju, u ulici Mis Irbijeve. Nalazi se na trećem spratu uredne zgrade sa liftom, preko puta Beo Shopping centra, na atraktivnoj lokaciji koja povezuje mirno porodično okruženje i blizinu svih gradskih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten, renoviran dvosoban stan 40m2 u Seljačkih buna, početak ulice, na Novom naselju, 3. sprat. Ima terasu, klimu, veš mašinu, nov nameštaj.. Mogućnost besplatnog parking svugde oko zgrade. Miran kraj, pun zelenila. Cena 350eu +depozit. Kontakt 65/385-8883 Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 129.000 €, 41,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Veoma funkcionalan i kompletno renoviran jednosoban stan (uspešno adaptiran u j jednoiposoban) na trećem spratu kvalitetne i dobro održavane desetospratne zgrade sa 3 lifta, CG, interfonom Nalazi se u odličnom delu Mirijeva, u blizini veliki park, škole, vrtići, marketi, glavna....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 74.160 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Bulevar, prodaje se jednoiposoban stan,na trećem spratu, 2 ostave u suterenu zgrade. Stan se prodaje kompletno namešten kao na slikama. Lepog rasporeda, Dvostrano orijentisan, kompletno renoviran. LUX opremljen.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052215 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, Na upit, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten, jednoiposoban stan 41m2 na Limanu 4, Bulevar Cara Lazara, 3. sprat, dva lifta u zgradi, renoviran. Ima klima, veš mašina, tv. Cena 350eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 160.000 € na 165.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 165.000 €, 42,00 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.08.2025 - 170.000 €
21.01.2026 - 160.000 €
20.03.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen,lux 1.5 soban stan na 3 spratu. Sastoji se od dnevne sobe,spavaće sobe,kupatila,kuhinje i terase. U potponosti je renoviran (instalacije-struja,voda) pre pola godine. Grejanje je TA-inverter klima. Ispred ima veliki parking. U neposrednoj blizini je gradski prevoz,TC Stadion,2....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 42,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan površine 42 m², smešten na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, idealnoj za sve koji žele prijatan i opušten ambijent za život. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje se odličnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 167.000 € na 165.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 165.000 €, 43,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 167.000 €
05.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na odličnoj lokaciji na Banovom brdu, na samom početku ulice Pere Todorovića, prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 43m2, smešten na trećem spratu uredne i održavane zgrade okružene zelenilom. Stan ima izuzetno praktičan raspored - u sve prostorije se ulazi iz predsoblja:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 97.800 €, 43,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Cara Dušana. DVOSOBAN STAN RENOVIRAN SA GARAŽOM! Stan se nalazi u starijoj zgradi na trećem spratu, površine je 43m2 i po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa zastakljenom terasom, spavaće sobe i kupatila. Priključak na gas nalazi se....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran dvosoban stan od 43+4,5m² (podrum), na 3. spratu, u mirnom delu stare Detelinare. Idealan za porodično stanovanje. Zgrada je okružena zelenilom, parkovima, igraonicom za decu i velikim površinama, odvojenim od saobraćaja, koje pružaju bezbednu dečiju igru. Ispred....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 43,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Braće Krkljuš. Uknjižen dvosoban, kompletno renoviran stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Nadomak ulice Cara Dušana, a u neposrednoj blizini Kliničkog centra, Futoškog parka, škole, vrtića Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja,....