• GoHome Professional
3.sprat 2.sprat do 140000 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 3.sprat 2.sprat do 140000 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat 2.sprat do 140000 eura Najnovije

  • Za upit "3.sprat 2.sprat do 140000 eura najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, STARA PAZOVA, 129.000 €, 76,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetan, moderan trosoban stan površine 76 m², useljiv odmah. Stan se nalazi na drugom spratu vrhunske novogradnje iz 2023. godine, u Karađorđevoj ulici – u samom centru Stare Pazove. Glavne karakteristike stana: Lokacija: Karađorđeva ulica, strogi centar grada (blizina....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 124.000 €, 51,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u širem centru grada, kod velikog parka, kvadrature 51 kvm,  na drugom spratu, grejanje na gas, nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja,  dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe,  kupatila i  terase .....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.500 €, 35,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan 35m2 na bulevaru Osobođenja, u blizini Futoške pijace i centra grada. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Nalazi se na drugom spratu zgrade koja poseduje dva lifta, i prilagođena je osobama sa invaliditetom.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 67,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju nov trosoban stan u izgradnji, smešten na drugom spratu manje stambene zgrade sa ukupno tri sprata. Stan je funkcionalno projektovan sa odličnim rasporedom prostorija – komunikacija sa svim prostorijama ostvarena je iz ulaznog hodnika. Strukturu stana čine prostrana dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 139.990 €, 66,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi imamo svetao stan izvanredne strukture, okružen parkovima i zelenilom - prava oaza mira. Stan je u blizini državnih i privatnih vrtića, škola, Maksija i svih drugih infrastrukturnih sadržaja koji se nalaze na dohvat ruke. Odlično je povezan sa svim delovima grada, nedaleko....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 115.500 €, 77,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

4. juli - trosoban stan površine 77m2 + terasa, lođa, ostava i podrumski prostor na drugom spratu u zgradi sa pet spratova bez lifta. Zamenjena spoljna stolarija pvc stolarijom, centralno grejanje, laminat, inverter klima. Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan koji se nalazi u širem centru grada , kvadrature 43 kvm, na drugom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem , nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, terase . Stan se prodaje je kompletno opremljen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 147.400 €, 66,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, trosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Somborskom bulevaru. Stan se nalazi na drugom spratu modernog stambeno-poslovnog objekta spratnosti 2Po+P+5 sa dva lifta novije generacije, projektovanog i izvedenog po najvišim standardima savremenog stanovanja. Vrhunski....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 90.781 €, 40,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam luksuzan jednoiposoban stan, Veliki Mokri Lug, Beograd. Ovaj prelepi stan nudi savršenu ravnotežu između modernog stila i udobnosti doma, pružajući vam udoban život u blizini svih pogodnosti. Karakteristike stana: Jednoiposoban stan sa prostranim dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Stan, ZAKLOPAČA, 80.861 €, 53,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan površine 52.85m2 u novogradnji u mirnom delu Boleča. Objekat će biri izgrađen od čvrstih i kvalitetnih materijala, a zgrada će posedovati lift. U neposrednoj blizini nalaze se autobuska stajališta, pijaca, marketi, bolnica, škola, a sama udaljenost od centra....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 2.sprat do 140000 eura najnovije (34)
  • 3.sprat do 140000 eura najnovije (38)
  • 3.sprat 2.sprat do 140000 eura (36)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>