• GoHome Professional
3.sprat što veći do 110000 eura parking Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 3.sprat što veći do 110000 eura parking Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat što veći do 110000 eura parking Najnovije

  • Za upit "3.sprat što veći do 110000 eura parking najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, UB, 92.000 €, 80,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU! Trosoban stan 80m2 u centru Uba Nalazi se kod pošte 80m2 uknjiženo, veća korisna površina Treći sprat Javni parking ispred zgrade, iza zgrade u dvorištu parking mesto Zgrada rađena 2000. godine, TENT investitor Ulaz u zgradu sa dve strane 2 spaveće sobe, veliki dnevni....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ratko Jović, 115.500 €, 160,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične kuće, sa zajedničkim ulazom i unutrašnjim stepeništem. Stan na drugom spratu se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 119.000 €, 134,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u centru, zgrada "Nadvožnjak". Petosoban dupleks ( drugi i treći sprat). Donji nivo je dnevna soba, spavaća soba, kuhinja i kupatilo. Gornji nivo su tri spavaće sobe i dva kupatila. Etažno grejanje na struju i drva. Sopstveni parking u dvorištu. Agencijska provizija 2% od dogovorene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 93.500 €, 110,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pet friendly! Četvorosoban-duplex stan 110m2, na 3.spratu u zgradi bez lifta, u mirnoj ulici sa puno zelenila kod Železničke stanice. Stan na donjoj etaži ima prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, toalet i terasu, na gornjoj etaži se nalaze 3 spavaće sobe, terasa i kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 88.000 €, 110,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9106551. Kompletno namešten četvorosoban stan u neposrednoj blizini Železničke stanice. Nalazi se na 3.spratu menje stambene zgrade i sastoji se iz dve etaže. Parking mesto u dvorištu zgrade. ODMAH USELJIV. Depozit u visini prve mesečne zakupnine. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 95.000 €, 97,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici rezidencijalnog dela grada a u blizini autobuske veze sa centrom grada i Beogradom, nalazi se četvorospratnica u kojoj se na trećem spratu prostire trostrano orijentisan stan. Karakteristika ove nekretnine su velike i prostrane terase koje se pružaju duž celog stana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 113.300 €, 94,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007167.Prodaje se petosoban, porodičan stan podne površine 126 m2 a uknjižene 94 m2 na 3. spratu nove zgrade na Klisi. Stan se sastoji od dnevnog boravka šankom spojenim sa kuhinjom, četiri spavaće sobe, zatvorene terase i kupatila. Prodaje se sa nameštejem i tehnikom.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 87.000 €, 94,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan, penthaus, sa prelepim pogledom na grad. Stan se nalazi u blizini Hotela Marica, Iznad naselja Novi Niš. Odlična lokacija, kako za stanovanje, takko za izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban, površine 94 m2 sa terasom. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.000 €, 90,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljvan, troiposoban lux stan 90m2 na početku Telepa, iza Lidl-a, blizu Ribarskog ostrva, Jerneja Kopitara ulica. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi sa liftom. Ima tri spavaće sobe, dnevni boravak, dve terase u stanu i jednu veliku, predivnu, krovnu terasu....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, Centar, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Trgu srpskih dobrovoljaca, u odličnoj zgradi bez lifta, na trećem spratu, prodaje se prostran trosoban stan, korisne povšine 89 m2. Stan je odličnog rasporeda i poseduje prostranu terasu. U navedenoj ceni uračunato je parking mesto, kuhinja i ugradni plakari. Za više informacija....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 3.sprat što veći do 110000 eura parking (554)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>