• GoHome Professional
3.sprat što veći do 110000 eura do 50 m2 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 3.sprat što veći do 110000 eura do 50 m2 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat što veći do 110000 eura do 50 m2 1.sprat

  • Za upit "3.sprat što veći do 110000 eura do 50 m2 1.sprat" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 2.103 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 89.408 € na 91.962 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 91.962 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 89.408 €
26.04.2026 - 91.962 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 51.09m2, nalazi se na prvom spratu (po projektu dostupan još na drugom i trećem spratu.) u odličnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 99.640 €, 50,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji na Paliluli, površine 49,82m2 po strukturi dvoiposoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila I terase. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade koja poseduje lift I ima 11 stambenih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.200 €, 48,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban stan u izgradnji u naselju Čalije. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Projektovane površine je 47,60 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju, putem....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '3.sprat što veći do 110000 eura do 50 m2 1.sprat'
108.150 €
49.848 €
115.000 €
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava, moze zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom naselju. Stan je uknjizen, funkcionalnog rasporeda, sa odvojenom kuhinjom, ostavom i terasom. Dvostrano je orijentisan, svetao i prozracan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 102.000 €, 46,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem komforan stan 46m2, jednoiposoban. Lokacija je Novo naselje. Uknjižen je i bez posrednika. Odličan raspored, odvojena kuhnja, dvostrano orijentisan sa ostavom i biciklanom. Treći sprat bez lifta. Može i zamena za deo kuće ili sličan na prvom spratu. Cena dogovor. Kontakt....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava, može zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom naselju. Stan je uknjižen, funkcionalnog rasporeda, sa odvojenom kuhinjom, ostavom i terasom. Dvostrano je orijentisan, svetao i prozračan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 119.100 €, 43,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ĆIRILA I METODIJA 10 - TELEP, NOVI SAD Prodaje se jednoiposoban stan - 43.30 m 2 na prvom spratu (isti stan je dostupan i na drugom i trećem spratu) 2.750 €/m 2 sa PDV-om Direktno od investitora! Mogućnost povrata PDV-a. Rok izgradnje - decembar 2026. godine. Opremljenost u stanovima:....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 82.425 €, 43,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Aparmani u izgradnji na Kopaoniku u ulici Aleksandra Tirnanića Tirketa (za poznavaoce Kopaonika između MILMARIA i Kraljevih Čardaka) na putu Rudnica -Kopaonik, na oko 4km od centra Kopaonika , u prizemlju Vile,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 77.126 €, 40,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Aparmani u izgradnji na Kopaoniku u ulici Aleksandra Tirnanića Tirketa (za poznavaoce Kopaonika između MILMARIA i Kraljevih Čardaka) na putu Rudnica -Kopaonik, na oko 4km od centra Kopaonika , u suturenu Vile,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 115.000 € na 117.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 117.000 €, 39,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 115.000 €
15.05.2026 - 117.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 75.280 €, 39,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji na Paliluli, površine 38,64m2 (34,64m2 + 4m2) po strukturi jednoiposoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe, kupatila I terase. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade koja poseduje lift I ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.650 €, 39,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ĆIRILA I METODIJA 10 - TELEP, NOVI SAD Prodaje se jednoiposoban stan - 39.50 m 2 na prvom spratu (isti stan je dostupan i na trećem spratu) 2.750 €/m 2 sa PDV-om Direktno od investitora! Mogućnost povrata PDV-a. Rok izgradnje - decembar 2026. godine. Opremljenost u stanovima: * PVC....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 96.000 € na 99.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 99.000 €, 33,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 96.000 €
15.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Na prelepoj lokaciji na Kopaoniku u resortu MILMARI nalazi se luksuzan stan-apartman (studio-garsonjera) od 28m2 na prvom spratu u dobro odrzavanoj zgradi koji ima ukupno 4 spratova i potkrovlje. Takodje, ovaj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 13)

<< <1> >>