• GoHome Professional
3.sprat što manji do 70000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • 3.sprat što manji do 70000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat što manji do 70000 eura

  • Za upit "3.sprat što manji do 70000 eura" pronađeno 249 nekretnina - prosečna cena 1.524 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu - Adamovićevo naselje. Stan je moderno uređen i spreman za useljenje. Nalazi se u neposrednoj blizini Bulevara Evrope i Cara Dušana. Karakteristike: - Površina stana: 53m2 - Struktura: dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan, modernog i neobičnog enterijera, na trećem spratu zgrade u Ulici Teodora Pavlovića, sa parking mestom. Sa terase se pruža lep panoramski pogled. Stan idealan za sve koji žele da se opuste i uživaju u svom domu. Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.500 €, 53,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan,namešten dvosoban stan,53m2 Lokacija:Ulica Bore Prodanovića,blizina Bulevara oslobođenja,udaljenost od Futoške pijace 900 m i 2km od centra grada Pozicija stana: 3.sprat novije stambene zgrade sa liftom,ulične orjentacije Struktura i sadržaj: dvosoban,sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 70.000 €, 54,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na Radijalcu na odličnoj lokaciji, na trećem spratu u zgradi sa liftom. Na podovima je lep parket, a u kuhinji su pločice. Kupatilo je renovirano sa kadom. Struja nova, novi osigurači. Lift, Podrum, ostava, Telefon.

 
 
 
  Stan, RUMA, 71.400 €, 54,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan bez ulaganja, u naselju Kudoš. Ima 54m2, u to spada dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, terasa i kupatilom. Stan je na trećem spratu u zgradi bez lifta. Prodaje se kompletno namešten, kao na slikama. Mirno i porodično naselje, dosta parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 59.400 €, 54,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo ekskluzivan stan u novoizgrađenom luksuznom stambenom objektu na Vračaru. Stan je površine 54m2 u zgradi vrhunskog kvaliteta i na izuzetnoj lokaciji. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade od četiri sprata. Izuzetno svetao stan sa lepim pogledom.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 59.000 €, 54,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s453 Prodaje se stan površine 54 m2 koji pruža udoban i funkcionalan prostor. Nalazi se na trećem spratu četvorospratne zgrade u prelepom porodičnom naselju, Tozinom voću. Od prostorija poseduje: dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, dve udobne spavaće sobe, komforno kupatilo,....

 
 
 
  Stan, RUMA, 72.000 €, 54,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan u centru Rume, preko puta pijace, površine 54 m2. Stan se nalazi na 3.spratu, u kvalitetnoj zgradi gde postoje i podrumske prostorije. U stanu je PVC stolarija, parket u dnevnoj sobi, isključen sa centralnog grejanja, ima inverter klima i norveški radijator....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Odličan, veoma komforan dvosoban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom, spavaća soba, dva hodnika, kupatilo sa tuš kabinom i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111133.Izdaje se kompletno renoviran i namešten dvoiposobam stan (54 m2) na 3. spratu stambene zgrade sa liftom na Limanu 2. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 65.000 €, 55,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u centru Subotice se prodaje, starija gradnja, treći sprat bez lifta. Podrum, ostava, Klima.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 65.000 €, 56,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - Selenča, stan 56m2 Prodaje se lep, komforan, stan pretvoren u dvoiposoban na lepoj lokaciji, blizu su vrtići, škole, parkovi, igrališta, marketi, autobuska stanica idr.Sastoji se iz dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave, hodnika, kupatila i zastakljene terase.Grejanje....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 58.000 €, 56,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s482 Na prodaju je stan smešten u srcu grada, idealan dom za udoban i praktičan gradski život. Sa svojih 56 m2 prostora, ovaj stan se nalazi na 3. spratu, pružajući izvanredan pogled na gradsku siluetu. Dnevni boravak je ukrašen zanimljivom tapetom šume koja stvara miran ambijent....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 75.000 €, 56,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvoiposoban stan u Somboru, na Selenči, u blizini osnovne škole "Dositej Obradović", samoposluge, staračkog doma. -Površina stana je 56 m2 + terasa površine 2,4 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom možemo da Vam ponudimo stan u novogradnji u centru grada na Vračaru u blizini Južnog bulevara. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade koja ima 5 sprata i lift. Stan je izuzetno svetao i funkcionalan sa prostranom dnevnom sobom koja je spojena sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Novi Sad, Grbavica - 56m2, dvosoban stan - Treći sprat bez lifta - Kompletno opremljen stan - Odmah useljiv - Hodnik. kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, prostrana terasa, spavaća soba, kupatilo Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za sve....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 61.800 €, 57,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan nedaleko od Lidla, površine 57 m², nalazi se na 3. spratu zgrade bez lifta i ima klasičan, veoma funkcionalan raspored: ulazni hodnik, spavaća soba, dnevni boravak sa izlaskom na terasu, kuhinja takođe sa izlazom na terasu, ostava i kupatilo. Stan je dvostrano orijentisan, svetao,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 51.500 €, 57,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvosoban stan na Selenči, u blizini hotela "Barcode". -Površina stana je 57 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Mogućnost preuređenja u dvoiposoban stan. -Stan poseduje hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, spavaću sobu, kao i dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 61.800 €, 58,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvosoban stan sa odvojenom kuhinjom na Detelinari. Izvorno stanje, dobro održavan. Treći sprat, terasa.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053225 .

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 57.000 €, 58,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2024.,

www.indomio.rs

- Prodaje se KOMPLET RENOVIRAN stan na trećem spratu, nema lift. - Površine 58m2 + terasa.Sastoji se iz TRI SOBE, kuhinje, kupatila, špajza i terase - Podovi su parket i laminat.Grejanje preko TA peći - Ima podrum u zgradi - IZUZETNA LOKACIJA, sve je u blizini, marketi, parkići, vrtići,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 40.600 €, 58,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoiposoban stan, na trećem spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini OFK stadiona i Bogoslovije. Novogradnja, kompletno name[ten stan, nikad useljavan. Nisu dozvoljeni kućni ljubiumci. Samo za dugoročni zakup,minimum godinu dana. Obavezan 1 depozit. PROSTORIJE:hodnik,kupatilo,spavaca....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 64.000 €, 59,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju dvoiposoban stan na Selenči, u blizini poslastičarnice "Gojko". - Površina stana je 59 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. - Stan obuhvata hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo, ostavu, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom sa izlazom....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 64.000 €, 59,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi renoviran dvoiposoban stan veličine od 59m2 na Novoj Selenči. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila, ostave i terase. Grejanje na struju. U stanu renovirano kupatilo, stolarija PVC. Na....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 61.000 €, 59,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN JE U CENTRU 3 SPRAT NAMESTEN TELEFON 0601977587 Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 76.000 € na 73.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 73.000 €, 59,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 76.000 €
05.04.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se svetao i funkcionalan trosoban stan površine 59 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade u naselju Tabane, na odličnoj i mirnoj lokaciji. Stan je renoviran, a posebno je važno što je urađena potpuno nova električna instalacija, što budućim vlasnicima donosi sigurnost....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 76.000 €, 59,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan stan površine 59 m², smešten na trećem spratu u zgradi starije, kvalitetne gradnje. Zgrada nema lift, ali spratnost je veoma prijatna za svakodnevno korišćenje jer nema napornih stepenica. Stan je kompletno renoviran, sa novom električnom instalacijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 59 m² na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se nalazi na trećem spratu i predstavlja odličan izbor za udoban život u mirnom delu grada, uz neposrednu blizinu restorana, kafića, prodavnica i gradskog prevoza.....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u centru Vrdnika komplet namešten na 3.spratu bez lifta.Odrzavan stan redovno. Cena:1000€ po m2 plus 3% agencijska provizija Magistrator 021 reg br:622 Telefon:0644950427 0631448223 Terasa.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 53.000 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

SOMBOR - STAPARSKI PUT, DVOSOBAN 60 M2 Prodaje se komforan, dvosoban stan na trećem spratu, bez lifta. Sastoji se iz spavaće sobe, dnevne sobe, predsoblja, kuhinje sa špajzom, kupatila i dve terase.Grejanje preko TA peći.Ima podrumsku prostoriju u zgradi.Nova PVC stolarija. Cena:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110899. Prelep, kompletno namešten, dvosoban salonski stan površine 60m2, koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade koja je jedno od kulturnih dobara Novog Sada, locirane u neposrednoj blizini pešačke zone. U cenu zakupa su uračunate režije osim struje. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo LUX namešten stan u ulici Bulevar despota Stefana u Beogradu. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade od pet spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne prostorije, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

lux 3.5 soban stan na 3 spratu, duplex, 2 spavaće sobe, dnevna, kuhinja sa trpezarijom, terasa, kupatilo zvati na viber ili whatsapp 004916098726654 Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem salonski stan u centru Novog Sada, u ulici Grčkoškolska 6. Stan je potpuno renoviran, sa novim nameštajem. Nalazi se na trećem spratu, ima 60m2, plafoni su preko 3,5m.. Stan poseduje jedno parking mesto u dvorištu zgrade. Cena je 600 evra+režije koje su male (do 100e) Moguć....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Grčkoškolska. Kompčetno namešten, veoma komforan dvosoban salonski stan sa visinom plafona preko 3.5m. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, ostava i velika terasa sa lepim....

 
 
 
  Stan, BELA CRKVA, 58.000 €, 61,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem kompletno renoviran trosoban stan 61m2 u Beloj Crkvi naselje Rasadnik. Stan se nalazi na 3 spratu . Cena 58.000 eur. Za više informacija i dogovor oko razgledanja, pozvati 064/248-83 -73 ... Prikaži broj . Trosoban stan, Bela Crkva | Prodaja · 61m² · 58.000€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 42.700 €, 61,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo konforan dvoiposoban stan površine 61m2 koji se nalazi na Zvezdari kod ulice Gospodara Vučića. Stan se nalazi na 3. spratu nove zgrade od 7 spratova. Sastoji se od hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, terase, kupatila i toaleta. Kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo Lux dvosoban stan na Tašmajdanu, površine 62m2. Nalazi se na trećem spratu, novije zgrade od osam spratova sa liftom. Po strukturi se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje i odvojene trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase. Spavaća soba je dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 55.800 €, 62,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep dvoiposoba stan kod Spensa, ulica Laze Kostića. Stan je kompletno namešten,sve novo i moderno, kao i sama zgrada. Uz stan može da se uzme i parking mesto kao i garaža uz doplatu. Sastoji se od hodmnika,dnevne sobe koja je prostrana i svetla,dve spavaće spbe,kuhinje,kupatila....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Nova Selenča, 55.000 €, 63,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostran stan od 63m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Stan poseduje veliki i svetli dneni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu i veliko kupatilo. Kosine u stanu ne oduzimaju od veličine stana. Zgrada je novije gradnje, u dvorištu se nalazi parking mesto.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 79.900 € na 75.600 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 75.600 €, 63,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2025 - 81.900 €
01.03.2026 - 79.900 €
17.05.2026 - 75.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, a ipak u mirnom i tihom okruženju bez buke. Idealna kombinacija urbanog života i privatnosti! Bukvalno sve vam je na dohvat ruke – prodavnice, škole, vrtići, kafići, restorani, javni prevoz, banke… Sve dostupno pešaka za....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 74.000 €, 64,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan funkcionalan, svetao, dvoiposoban stan, južno orjentisan, u zgradi, sagrađene 2007 godine, na 3.spratu, bez lifta, sa TA grejanjem. Stan se prodaje u kompletu sa nameštajem. Zgrada se nalazi u ul. Crvenih javorova, u Donjoj Vrežini, sa direktnim pešačkom prilazom....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 67.000 €, 65,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u centru Vrdnika površina stana 65m2 grejanje na struju i čvrsto gorivo 2 sobe zgrada starije gradnje agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) vlasništvo 1/1 privatna svojina ###bez tereta### šifra agencije: 1338 šifra nekretnine: 12957 Stan se nalazi u zgradi na....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 250)

<< <1 2 3 4 5 6> >>