• GoHome Professional
260 m2 do 78000 eura ekskluzivan parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 260 m2 do 78000 eura ekskluzivan parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 260 m2 do 78000 eura ekskluzivan parking

  • Za upit "260 m2 do 78000 eura ekskluzivan parking" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 250 m2 (malo manji)
    • 270 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 74000 eura (malo jeftiniji)
    • 81000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 59.000 €, 28,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Blizina centra,Blizina samoposluge,Ekskluzivan enterijer,Miran kraj,Namešteno,Plaćen komunalni doprinos,Plaćen priključak struje,Plaćen priključak vode,Pogled na planine,Pogled panoramski,Prilaz - asfaltirani,Projektna dokumentacija,Velika terasa Zlatibor Obudojevica, Nov, Lux, Spa-Wellnes....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 58.500 €, 45,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica - Tatarsko Brdo, odlična lokacija. EKSKLUZIVNA PRODAJA !!!! Urbana vila spratnosti Su P II, sa ukupno 16 stambenih jedinica.. U ponudi stanovi raznih struktura od 40m2 - 67m2 Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade. Nalazi se na odličnoj lokaciji, izuzetno....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 58.286 €, 39,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

CENA 1.100e / m2 Otkrijte spokojan život na Srebrnom jezeru Predstavljamo najnovije stambeno rešenje Fast Projekta, smešteno u živopisnom predelu Srebrnog jezera. Ova ekskluzivna stambena zgrada nudi 40 luksuznih i prostranih stanova, dizajniranih tako da budu u skladu sa prirodnim....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 72.000 €, 146,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodična starija kuća 146m Deronje kod Odžaka plac 1282m uknjižena Lokacija: Deronje (Srbija, Odžaci) Ulica i broj: Branka Barundanova Kvadratura: 146m2 Površina zemljišta: 1282m2 Broj soba: 4 sobe Spratnost: Prizemna Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Kombinovano Dodatne....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 72.000 €, 146,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju .. . .063518546 Porodična starija prizemna kuća površine 146m stambenog dela. četvorosobna + velika dnevna, kuhinja u mestu Deronje (kod Odžaka) u Vojvodini + 151m pomocnih prostorija (šupe, ostave, svinjci, kokošinjci, magacini, štale, sušare za meso, garaža).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 71.928 €, 54,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 66.420 €, 49,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji, na izuzetnoj lokaciji – blizu centra, a ipak uvučena od buke i gužve, idealna za mir, komfor i kvalitetan život. Strukturu stana čine: -predsoblje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 62.100 €, 54,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se ekskluzivan poslovni prostor u Beogradu na vodi – Zgrada Libera- CENA FIXNA 1250E cena stana 1150 evra cena garaže 100 e (minus -1 , prvom nivou) Ovaj potpuno nov, polunamešten stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi predstavlja idealnu....

 
 
 
  Kuća, KULA, 60.000 €, 230,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNA PONUDA! Uknjižena predratna vila na idealnoj lokaciji u Kuli – 230 m² stambenog prostora na placu od čak 12 ari! Predstavljamo Vam izuzetnu priliku – impozantnu višesobnu kuću od 230 m², smeštenu na prostranom placu površine 1.200 m², na atraktivnoj i lako pristupačnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 59.400 €, 54,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo ekskluzivan stan u novoizgrađenom luksuznom stambenom objektu na Vračaru. Stan je površine 54m2 u zgradi vrhunskog kvaliteta i na izuzetnoj lokaciji. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade od četiri sprata. Izuzetno svetao stan sa lepim pogledom.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 78000 eura ekskluzivan parking (105)
  • 260 m2 ekskluzivan parking (17)
  • 260 m2 do 78000 eura parking (37)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>