• GoHome Professional
230 m2 podrum do 76000 eura pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 230 m2 podrum do 76000 eura pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 230 m2 podrum do 76000 eura pala cena

  • Za upit "230 m2 podrum do 76000 eura pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 72000 eura (malo jeftiniji)
    • 79000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 80.000 € na 75.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 111,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.02.2025 - 80.000 €
29.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se spratna kuća, 111m2 sa 1500m2 voćnjakom na kojem su posađene jabuke. Kuća se sastoji iz podruma, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji lođe, iz kojeg se ulazi u prizemni deo kuće gde se nalaze mali toalet, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilom i ostavom. Gornji....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 80.000 € na 75.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 75.000 €, 49,00 m2 cca 1530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 80.000 €
24.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u Bulevaru kralja Aleksandra. Ispod Liona, u blizini parka Đeram, dvorišna zgrada uknjižena kao dve garsonjere (13 i 18 m2) u prizemlju za potpunu rekonstrukciju. Zajedničke prostorije (18 m2) takođe pripadaju vlasniku garsonjera 1/1 tako da je ukupna uknjižena....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 76.000 € na 73.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 73.000 €, 59,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 76.000 €
05.04.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se svetao i funkcionalan trosoban stan površine 59 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade u naselju Tabane, na odličnoj i mirnoj lokaciji. Stan je renoviran, a posebno je važno što je urađena potpuno nova električna instalacija, što budućim vlasnicima donosi sigurnost....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 83.000 € na 75.900 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 75.900 €, 58,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 83.000 €
17.03.2026 - 75.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Lift Parking Terasa Interfon Podrum Cara Lazara Sprat: 3 Spratnost: 5 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 83.000 € na 75.900 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 75.900 €, 58,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 83.000 €
18.03.2026 - 75.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Barajevo, Naselje Gaj, Cara Lazara, 58m2 58m2, 1.5, 3/5, TA, lift, terasa, lođa, parking, podrum, telefon, izvorno, uknjižen. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa liftom u mirnom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 75.000 € na 71.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Tesla, 71.000 €, 36,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 71.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo,Tesla, jednoiposoban, 36m2, 1/2, TA. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo, pripadajući podrum, biciklana. Stan je delimično renoviran, pvc stolarija, kompletno nov pod, laminat, pločice. Grejanje na TA peći. Starija zgrada, debeli....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 72.000 € na 70.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 80.000 €
04.03.2026 - 75.000 €
20.03.2026 - 72.000 €
26.04.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Babe- Sopot (Partizanski put) kuća, uknjižena 55m2, PR, EG, podrum, plac 12 ari Na prodaju renovirana vikend kuća na izuzetnoj lokaciji u vikend naselju Babe, opština Sopot, u mirnom i zelenilom okruženom delu naselja. Kuća je prizemna i funkcionalno organizovana: hodnik, kupatilo,....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 77.000 € na 65.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BRESTOVIK, 65.000 €, 3300,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 77.000 €
15.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125213, struja, kanalizacija, uknjizen. U mirnom delu Brestovika plac pod vocnjakom od 33ara. U blizini Dunava. Veoma plodno zemljiste,pogodno za uzgajanje raznih kultura. Kuca od 70+m2 koja poseduje podrum,prizemni deo kuce i veliki tavanski prostor povrsine prizemnog....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 67.000 € na 63.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 63.000 €, 96,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 67.000 €
15.03.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se manja kuća novije gradnje okružena voćnjakom jabuke. Sastoji se od hodnika, jedne zasebne sobe, kuhinje, kupatila sa tuš kabinom i ostave. Ispod kuće je podrum. U dvorištu se nalazi 3 pomoćna objekta, od kojih je jedan garaža, drugi objekat ima letnju kuhinju i manju ostavu,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 62.000 € na 60.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 60.000 €, 20,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 62.000 €
15.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130791, V/, klima, uknjizen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renovirana garsonjera od 20m² na odlicnoj lokaciji na Detelinari. Stan je maksimalno funkcionalno iskoriscen, svetao i prijatan za boravak, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Kompletno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • podrum do 76000 eura pala cena (73)
  • 230 m2 do 76000 eura pala cena (7)
  • 230 m2 podrum pala cena (3)
  • 230 m2 podrum do 76000 eura (15)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>