• GoHome Professional
230 m2 podrum do 666 eura/m2 što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 230 m2 podrum do 666 eura/m2 što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 230 m2 podrum do 666 eura/m2 što jeftiniji

  • Za upit "230 m2 podrum do 666 eura/m2 što jeftiniji" pronađeno 79 nekretnina - prosečna cena 547 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 632 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 699 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 56000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 150.000 €, 228,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u osnovi 110m2, bruto površina 220m2. Kuća ima 9 soba i 4 kupatila. u prizemlju se nalazi trpezarija sa kuhinjom i dve spavaće sobe i kupatilom. U prizemlju postoji i manji jednosoban stan sa zasebnim ulazom koji se izdaje za 100 evra mesečno. Na spartu se nalaze 3 spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 31.000 €, 217,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u Čonoplji od 217m2 stambenog dela i 164m2 pomoćnih objekata u vidu letnje kuhinje, svinjaca, kokošinjaca, šupa. Parcela ima 2400m2 od toga bašta 1000m2. Kuća je od mešanog materijala, u dobrom stanju, ima 4 sobe, kuhinju, trpezariju, dva kupatila, magacinski prostor,....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 44.000 €, 220,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca povrsine 220m2, velika ajnfort kapija, podrum, pomocna prostorija 20m2, stala 33m2 sa plafonom visine 3,5m (pogodna za konje i goveda), cardak, mala supa. Potrebno renoviranje objekata. Povrsina placa je 1160m2, front 16,5m×70m duzina placa. Plac je ogradjen. Vlasnistvo 1/1.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '230 m2 podrum do 666 eura/m2 što jeftiniji'
150.000 €
150.000 €
51.000 €
  Kuća, INĐIJA, 45.000 €, 215,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća u Ljukovu,opština Inđija stambene kvadrature 215 kvadrata.Vlasnik kuće 1/1 Plac sa kućom i baštom je 16ari Kuća u prizemlju ima spavaću sobu,hodnik,dnevna soba sa kuhinjom i kupatilo U sobi i dnevnoj sobi je parket Ispod spavaće sobe je podrum sa spajzom....

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 50.000 €, 214,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

KUĆA SA VELIKIM PLACEM – ODLIČNA PRILIKA! Velika Plana, ul. 1. maja Cena: 50.000 € Na samo ~90 km od Beograda, u urbanom delu Velike Plane, nudimo vam kuću sa velikim potencijalom za život ili investiciju! ✨ Osnovne informacije: ▪️ 214 m² ukupne površine ▪️ Terasa 10 m² ▪️ Dve etaže....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 70.000 €, 250,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od 250m2 na ulasku u Topolu. Kuća je prostrana i sastoji se od prizemlja i sprata. Struktura prizemlja: veliki dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, wc, podrum, ostava i još jedna prostorija predviđena za letnju kuhinju. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 74.000 €, 221,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodajua kuća u Novom Selu, kod Velike Plane, površine 89 m2 i dva pomoćna objekta površine 73m2 i 61m2, na placu površine 2496 m2. Kuća u prizemlju, ima od prostorija hodnik, kupatilo, 2 spavaće sobe, kuhinju, trpezariju i dnevni boravak. Postoji i mogućnost sređivanja potkrovlja....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 75.000 €, 240,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo odmah useljivu prostranu kuću sa prelepim pravilnim placem koji izlazi na dve ulice! U sklopu kuće se nalaze dve garaže , podrum , više spavaćih soba kao i tri kupatila. Grejanje -kotao na čvrsto gorivo 240 m 2 0 3 1 .

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 80.000 €, 212,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Reč je o kući koja se nalazi u prigradskom naselju nadomak Vranja. Put do naselja je sredjen i nov a tik iznad kuće se nalazi autobusko stajalište, kuda staje i linijski autobus koji vodi direktno do grada. Lokacija je takva da odgovara onima koji vole mirne sredine i prirodu ali....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 83.000 €, 231,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Futogu u izvornom stanju, na prostranom placu od 647m². Svi priključci se nalaze do placa- gas i kanalizacija, trenutno postoji monofazna struja i voda na samom placu. Kuća ima podrum i tavanski prostor, ne poseduje kupatilo. - predviđena za renoviranje ili rušenje....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 90.000 €, 212,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se deo kuće u Radničkom naselju površine 212m2, na placu od 5a. U pitanju su dva sprata, od postojećih tri. Na prvom spratu se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, dve spavaće sobe, kupatilo, izdvojeni garderober i dve terase. Na drugom spratu je takođe izdvojena kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 90.000 €, 234,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća na tri etaže u selu Babe, opština Sopot. Nalazi se na 4 km od centra Sopota, 14 km od vrha Kosmaja i na 45 km od centra Beograda. Autobuska stanica za Sopot i Beograd je u blizini. Plac je širok oko 11 m i dugačak 100 m, postoji blaga nizbrdica. Kuća zahteva renoviranje. Prostorije:....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 90.000 €, 240,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

RIPANJ Stanica Objekat iz 1946 godine za renoviranje, površina objekta 250 m2, plac 476 m2. Pozicija na glavnom putu pored glavne železničke stanice u Ripnju više nego dobra za privatnu delatnost. Cena nije fiksna Objekat ucrtan, poseduje podrum koji je sazidan, prizemlje i sprat....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 90.000 €, 242,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se ili se menja za stan u Novom Sadu, porodična spratna kuća u Jazak selu, opština Irig. Kuća se nalazi u ulici Zmaj Jovinoj. Ima ograđeno dvorište , upkupna površina dvorišta kog čine tri placa je 544m2 . Kuća je u osnovi 121m2 ima zidani podrum u polusuterenu, prizemlje....

 
 
 
  Kuća, JAZAK, 90.000 €, 242,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA KUĆA- JAZAK, JAZAK SELO , 90000 eur 242 m2, u osnovi 121m2 . Prizemlje, sprat , potkrovlje i pomoćne prostorije. Prodaje se ili se menja za stan u Novom Sadu, porodična spratna kuća u Jazak selu, opština Irig. Kuća se nalazi u ulici Zmaj Jovinoj. Ima ograđeno dvorište , upkupna....

 
 
 
  Kuća, JELAŠNICA, 90.000 €, 244,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Jelašnici, 244 m2, na 457 m2 placa. Kuća je novije, kvalitetne gradnje i sastoji se od prizemlja koje sadrži dnevnu sobu sa kuhinjom, kupatilo, garažu i pomoćnu prostoriju ( budući vlasnik sebi može prilagoditi drugačiju funkciju postojećih prostorija), i potkrovlja....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 90.000 €, 250,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – petosobna kuća površine 250m2 na placu od 6,66 ara. Trofazna struja, plin, kanalizacija, podrum, parket, laminat, terasa, 2 kuhinje, 2 kupatila, tolaet, nema kolski ulaz. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Moguća zamena za stan. Agencijska provizija za kupca je....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 90.000 €, 250,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2023.,

www.indomio.rs

Kuća u blizini centra,površine 250m2 na parceli od 6,66 ara.Sastoji se od prizemlja i sprata.U prizemlju su tri sobe , kupatilo, toalet i kuhinja , na spratu su dve sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo Trofazna struja, plin, kanalizacija, podrum, po podovima je parket i laminat,....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 90.130 €, 241,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119519, 3.98a, spratna, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava. Cvrsta i prostrana spratna kuca od 241m2 na cca.4 ara placa u sirem centru Rume. U upotrebi....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 90.130 €, 241,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119519, 3.98a, spratna, struja, kanalizacija, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava. Čvrsta i prostrana spratna kuća od 241m2 na cca.4 ara placa u širem centru Rume. U upotrebi....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 95.000 €, 250,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća pored magistralnog puta na 60 ari placa u blizini Knića, 95.000 eura. Kuća je spratna. U prizemlju se nalazi garaža (podrum) i prostorija predviđena za kotlarnicu. Stambeni deo se sastoji od velikog dnevnog boravka, posebno izdvojene kuhinje, spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 98.000 €, 210,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u prizemlju 132m2, podrum, tavan, plac 6,17ari i dve pomoćne zgrade od 29m2 i 32m2. Sve navedeno je uknjiženo. Pogodno za stanovanje ili za investitore. Terasa, Parking, garaža, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 100.000 €, 230,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se na glavnom putu u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 230m2, u osnovi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 100.000 €, 230,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, APATIN, 105.000 €, 250,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Apatinu prodaje se uknjižena spratna kuća, podrum, prizemlje i potkrovlje. Moguća prodaja poslovnog prostora posebno. U osnovi 123m2 na placu od 910m2 sa pripadajućim uknjiženim poslovnim prostorom do ulice od 69m2. Kuća izgrađena na ciglu i po pre 20 – tak godina. Podrum u kome....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 110.000 €, 226,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K674 Na prodaju odlična nameštena kuća na obroncima Kosmaja, u selu Koraćica, udaljenom svega 5 km od centra Mladenovca. Ova impozantna kuća, smeštena na prostranom placu od 23 ara, nudi savršeni spoj udobnosti, privatnosti i prirodne lepote. Kuća se prostire na ukupnoj površini....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 110.000 €, 240,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2022.,

www.indomio.rs

Spratna porodična kuća, 240 m2, na placu od 3,3 ara. Struktura prostora: Prizemlje: predsoblje, malo i veliko kupatilo, kuhinja sa ostavom, trpezarija, dnevni boravak, dve sobe, unutrašnje stepenšte; Sprat: predsoblje, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom, dve sobe, terasa. Podovi:....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 115.000 €, 208,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Velika kuća na prodaju sa jako velikim placem u Novom Slankamenu. Kuća je na glavnoj ulici blizu centra. Glavna kuća ima 208 m2, a tu ima 6 spavaćih soba, dnevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, kupatilo, WC i špaiz. WC na spratu ima izvučene dovod i odvod za vodu ali nije završeno.....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 115.000 €, 215,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju kuća u Lugovu, na glavnom putu. - Površina kuće je 215 m2, a placa je 1317 m2. - Kuća se nalazi u sivoj fazi, obuhvata dva ulaza, 4 sobe, dva hodnika, kupatilo, garažu, podrum i tavansku prostoriju. - Kuća je izolovana, demit fasada, stolarija PVC. Gradska voda, nova....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 115.000 €, 215,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća na atraktivnoj lokaciji, glavni put Sombor-Novi Sad. Nova struja, gradska voda, novi krov, izolacija, demit fasada, nova PVC stolarija. Plac od 1317 m2 čist tako da možete da gradite po vašoj želji (bazen, letnjikovac, igralište….). Kuća 215 m2, sastoji se od 2 ulaza,....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 115.000 €, 230,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 98.000 € na 119.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRUPANJ, 119.000 €, 211,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 98.000 €
08.03.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127793, 22a, spratna, jedan sprat, struja, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, novija, prostrana, useljiva kuća za porodično....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 119.000 €, 236,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u naselju Bagljaš (Po+P+Pk), površine 236m2, nalazi se na parceli površine 4,76ari.Sastoji se od prizemlja i potkrovlja, ispod dela kuće je podrum.U prizemlju je veliki dnevni boravak, jedna spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom , kupatilo, hodnik i veća ostava (koja po potrebi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Staro Groblje, 119.000 €, 241,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća PR + I (prizemlje + sprat), koja se nalazi na placu od 460m2 (4.60ar), u Niškoj Banji. Uknjižena korisna površina kuće je 241m2, dok je kuća u osnovi 144m2. Prizemlje se sastoji od: ulaznog hodnika sa kuhinjom, dnevne sobe sa trpezarijom, 3 spavaće sobe i 2 kupatila.....

 
 
 
  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 120.000 €, 219,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća je u osnovi 97m2 ima 3 etaže+ tavan. Sama je na placu od 7 ari i 31m2, ima dva brojila, dva vodomera, gradsku vodu i septičku jamu. Sastoji se od 3 zasebna stana podeljena po horizontali. U prizemlju je trosoban stan, korisne površine 75,16m2 sa garažom koja ima struju, vodu,....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 120.000 €, 240,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K679 Na prodaju savršena porodična nameštena kuća u Malom Požarevcu. Prelepa kuća površine 240 m2 sa placem optimalne veličine od 5 ari je savršen izbor za one koji žele život u miru, sa blizinom svih potrebnih sadržaja, dok su Beograd i njegova dinamična atmosfera udaljeni....

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 123.600 €, 220,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelepa dvospratna kuća u Bačkom Jarku. Kuća poseduje i podrum i garažu. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. .

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 123.600 €, 230,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodajemo u srcu Sremskih Karlovaca Uknjiženu kuću 230 m2 na TOP-TOP LOKACIJIKuća je Novoizgrađena 230 m2 i pod krovom je nalazi se na placu od 516 m2,poseduje i Starovremenski Vinski podrum od 70 m2Posebno izdvajamo osim lokacije blizinu škole,vrtića,centra gradića,Čuvene Karlovačke....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 124.000 €, 221,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Nišu u blizini otca sa 2 ara placa.Nalaze se u mirnom naselju na samo 1 km od centra grada. Prva kuća, koja je do ulice je površine 109 m2 ,starije gradnje.Sastoji se od velikog ,prostranog hodnika,tri spavaće sobe,dnevne sa kuhinjom i kupatila.Kuća je prizemna....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 124.000 €, 230,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Sremski Karlovci. KUĆA U IZGRADNJI SA VINSKIM PODRUMOM na fantastičnoj i veoma atraktivnoj lokaciji, u blizini Dvorske bašte. Poseduje dve etaže (prizemlje i potkrovlje), površina objekta iznosi 230m2, a površina placa je 516m2. Donja etaža je po karakteru trosobna, dok je gornja....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 125.000 €, 220,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se Porodična stambena kuća u centru Kikinde (ulica Braće Tatić), koja kuća se sastoji od 5 etaža (podrum - garaža, prizemlje i tri sprata) ukupne neto površine 220m2. Kuća je sagradjena početkom '80-tih godina, od čvrstog materijala, poseduje centralno grejanje sa ugradjenim....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 230,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Željezničko Naselje, prodaje se dvojna spratnica površine 230kvm na placu površine 400kvm. U svom sastavu poseduje: prostranu dnevnu sobu, četiri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i kupatilo. Građena je od čvrsta cigle. Kuća je kompletno renovirana 2021. godine.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 76)

<< <1 2> >>