• GoHome Professional
230 m2 podrum do 666 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 230 m2 podrum do 666 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 230 m2 podrum do 666 eura/m2

  • Za upit "230 m2 podrum do 666 eura/m2" pronađeno 79 nekretnina - prosečna cena 547 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 632 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 699 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 56000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • klima
    • 1.sprat
    • novogradnja
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 140.000 €, 210,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća korisne površine 140m2 koju čine dva stana; prizemlje i sprat. Kuća se nalazi na parceli od 300m2. U dvorštu se nalazi garaža sa pomoćnim objektom koji ima podrum, ukupno oko 70m2 korisne površine. Prizemlje kuće se sastoji od: ulaznog hodnika odakle se ulazi....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 150.000 €, 228,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2022.,

www.indomio.rs

Kuća u osnovi 110m2, bruto površina 220m2. Kuća ima 9 soba i 4 kupatila. u prizemlju se nalazi trpezarija sa kuhinjom i dve spavaće sobe i kupatilom. U prizemlju postoji i manji jednosoban stan sa zasebnim ulazom koji se izdaje za 100 evra mesečno. Na spartu se nalaze 3 spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 165.000 €, 248,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa porodična kuća sa garažom, kvalitetne gradnje u naselju Nikola Tesla . Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu je autobuska stanica, desetak minuta hoda je do osnovne škole i vrtica. Kuća je ukupne povrsine 248m2. Nalazi se na 3,15 ari placa, koji je uređen....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '230 m2 podrum do 666 eura/m2'
165.000 €
165.000 €
162.000 €
  Kuća, MIONICA, 150.000 €, 226,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se vikendica, odnosno porodična kuća u naselju Kraljev Sto, Mionica, na samo 3 km od centra Divčibara. Okružena brezama, sa potokom na kraju placa, nudi potpuni mir i privatnost. Zemljište je 6 ari, ograđeno, sa velikim parkingom. Kuća se sastoji iz prizemlja, potkrovlja i....

 
 
 
  Kuća, CENEJ, 153.470 €, 230,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna porodična kuća na idelnoj lokaciji nadomak Novog Sada. Kvalitetno građena kuća gde je započeto renoviranje, okrečene su unutrašnje prostorije i ugrađene nove aluminijumske roletne - ostalo je na budućem vlasniku da završi prema sopstvenim željama. Fenomenalan raspored prostorija,....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 150.000 €, 230,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju velika porodična kuća u Rumi u Kraljevačkoj ulici. Kuća je površine 230m2, sastoji se od 3 etaže (suteren, prizemlje i visoko potkrovlje). U suterenu ima kuhinju sa dnevnom sobom, kupatilo i ostavu. U prizemlju ima veliki hodnik sa 3 spavaće sobe, kuhinju, dnevnu sobu i....

 
 
 
  Kuća, KOVAČEVAC, 165.000 €, 246,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K670 Na samo 5 kilometara udaljenosti od centra Mladenovca, smeštena u očaravajućem prirodnom okruženju, leži prava oaza elegancije i komfora - prelepa kuća koja osvaja svojim šarmom i kvalitetom gradnje. S ovim domom na površini od 196 m2, dopunjena dodatnom pomoćnom zgradom....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 140.000 €, 220,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 71314, 7a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(3), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, vertikala. Kuca vertikala sa zasebnim ulazom dvoriste tacnije sve je podeljeno.....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 135.000 €, 215,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U pitanju su dve kuće koje su zalepljene, prva poseduje hodnik, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. Stolarija je drvena i ima ploču. Druga kuća koja je pretvorena u stambeno-poslovni objekat poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak, fizički....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 150.000 €, 240,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Inđija, Stari Slankamen - Hilandarska kuća, 240m2, terasa, grejanje na struju, podrum, garaža, struja, voda, asfalt, plac 10. 33 ara Komforna i fukncionalna kuća od tri etaže ukupne površine 240m2. Pored kuće se nalaze stepenice koje vode do Dunava. Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 155.000 €, 250,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nova kuća građena 2010. godine kod Iđoškog Mosta (Put za Vodice br.1. Kikinda), 20 ari placa, dobra lokacija, 250m2 , pomoćna kuća 17m2, bunar (ide do dubine od 43m) i kućni vodovod, električna energija trofazna, uknjižena , jedan vlasnik, bez tereta. Kuća ima 9 soba, podrum, 2 kupatila,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 154.500 €, 250,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

-Veternik, Novi Sad - Porodična spratna kuća oko 250m2 cca, uknjiženo na 64m2 (mogućnost legalizacije) - parcela 254m2 - dvorišni objekat sa kolskim prilazom ( urađeno za odvojeni stambeni deo) - kuća je iz 2 etaže, sa među spratom, 2 x kupatilo, podrum - 3 x spavaće sobe, - kompletna....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 160.000 €, 237,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Čukarica - Rušanj, Moravska, 237m2, 6.80 ari placa, PR+2+PK, predivan pogled na grad, 4 terase.Na prodaju je porodična kuća u Rušnju (vertikala), smeštena na mirnoj lokaciji sa prelepim pogledom na grad, udaljena svega 13 kilometara od centra Beograda. Kuća se sastoji od....

 
 
 
  Kuća, RUŠANJ, 160.000 €, 237,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 150.000 €, 240,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Terasa Podrum Hilandarska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 150.000 €, 250,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodična kuća, samostalna površine 250m2, na tri nivoa, odmah useljiva, na parceli površine 8ari. Parcela pravilnog oblika, odlična lokacija, kako za porodični život tako i za investitore. Kuća se nalazi u naselju 25.maj. Nije uknjižena ali je pravljena po odobrenom planu, dok je....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 150.000 €, 250,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Spratna kuća sa potkrovljem, ukupne površine 250 m2, na placu od 4,5 ari, oko 1,5 km od centra naselja. Struktura prostora: prizemlje: predsoblje, kupatilo, ostava, dnevni boravak sa kuhinjom, dvorišna terasa, unutrašnje stepenište; sprat: predsoblje, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 130.000 €, 218,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.indomio.rs

Idealan potencijal za renoviranje i prilagođavanje vašim željama!U ponudi je kvalitetno građena i prostorno funkcionalna spratna kuća koja se nalazi u mirnom delu šireg centra Bačke Palanke. Nekretnina ima odličnu osnovu za renoviranje i pretvaranje u moderan dom, a pogodna je i za....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 149.000 €, 250,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: K747 Prodaje se renovirana, prostrana nameštena kuća površine 250 m², smeštena u prirodnom okruženju naselja Mali Popović, na samo 40 km od Beograda i 20 km od Kosmaja. Kuća se nalazi na uređenom, ravnom placu od 10 ari sa prelepim drvećem i zelenilom. Ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 163.000 €, 240,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Somboru na odličnoj lokaciji i na 5 min hoda od pešačke zone centra grada , u najzelenijoj gradskoj ulici, prodajem uredno održavanu nekretninu pogodnu za stanovanje i privredjivanje. Svih 240kvm objekata od cigle je uknjiženo, nekretnina se sastoji od dve stambene jedinice ( stambeni....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 135.000 €, 230,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlicno isprojektovana porodicna kuca na Ceneju koja moze da se podeli na dve zasebne stambene jedinice. Svaka etaza ima prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjim, dve spavace sobe, kupatilo i toalet i ostavu. Tavan je u sivoj fazi kao i veci deo sprata. Podrum je ispod cele....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 144.200 €, 250,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 3090269 Prodaje se uknjižena kuća u Bukovcu. Kuća je spratna, opremljena. Kuca ima prizemlje ,dva sprata i potkrovlje koje se moze pretvoriti u jos jednu stambenu jedinicu.Ima veliko dvoriste sa malim jezercetom,3 velike terase i jos jednu veliku sa rostiljem ispod....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 125.000 €, 220,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se Porodična stambena kuća u centru Kikinde (ulica Braće Tatić), koja kuća se sastoji od 5 etaža (podrum - garaža, prizemlje i tri sprata) ukupne neto površine 220m2. Kuća je sagradjena početkom '80-tih godina, od čvrstog materijala, poseduje centralno grejanje sa ugradjenim....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 98.000 € na 119.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRUPANJ, 119.000 €, 211,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 98.000 €
08.03.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127793, 22a, spratna, jedan sprat, struja, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, novija, prostrana, useljiva kuća za porodično....

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 123.600 €, 220,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelepa dvospratna kuća u Bačkom Jarku. Kuća poseduje i podrum i garažu. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 124.000 €, 221,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Nišu u blizini otca sa 2 ara placa.Nalaze se u mirnom naselju na samo 1 km od centra grada. Prva kuća, koja je do ulice je površine 109 m2 ,starije gradnje.Sastoji se od velikog ,prostranog hodnika,tri spavaće sobe,dnevne sa kuhinjom i kupatila.Kuća je prizemna....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 115.000 €, 208,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Velika kuća na prodaju sa jako velikim placem u Novom Slankamenu. Kuća je na glavnoj ulici blizu centra. Glavna kuća ima 208 m2, a tu ima 6 spavaćih soba, dnevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, kupatilo, WC i špaiz. WC na spratu ima izvučene dovod i odvod za vodu ali nije završeno.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 138.000 €, 250,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se velika samostalna kuća u MZ Novo Selo na asfaltiranoj ulici, blizu škole, autobusa na placu od 1208 m2. Glavna kuća građena od čvrtog materijala i ima 200 m2, sastoji se na prizemlju od ulaza sa hodnikom i stepeništem za sprat, dnevne sobe, kupatila, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 120.000 €, 219,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća je u osnovi 97m2 ima 3 etaže+ tavan. Sama je na placu od 7 ari i 31m2, ima dva brojila, dva vodomera, gradsku vodu i septičku jamu. Sastoji se od 3 zasebna stana podeljena po horizontali. U prizemlju je trosoban stan, korisne površine 75,16m2 sa garažom koja ima struju, vodu,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 230,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Željezničko Naselje, prodaje se dvojna spratnica površine 230kvm na placu površine 400kvm. U svom sastavu poseduje: prostranu dnevnu sobu, četiri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i kupatilo. Građena je od čvrsta cigle. Kuća je kompletno renovirana 2021. godine.....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 124.000 €, 230,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Sremski Karlovci. KUĆA U IZGRADNJI SA VINSKIM PODRUMOM na fantastičnoj i veoma atraktivnoj lokaciji, u blizini Dvorske bašte. Poseduje dve etaže (prizemlje i potkrovlje), površina objekta iznosi 230m2, a površina placa je 516m2. Donja etaža je po karakteru trosobna, dok je gornja....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 123.600 €, 230,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodajemo u srcu Sremskih Karlovaca Uknjiženu kuću 230 m2 na TOP-TOP LOKACIJIKuća je Novoizgrađena 230 m2 i pod krovom je nalazi se na placu od 516 m2,poseduje i Starovremenski Vinski podrum od 70 m2Posebno izdvajamo osim lokacije blizinu škole,vrtića,centra gradića,Čuvene Karlovačke....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 115.000 €, 215,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju kuća u Lugovu, na glavnom putu. - Površina kuće je 215 m2, a placa je 1317 m2. - Kuća se nalazi u sivoj fazi, obuhvata dva ulaza, 4 sobe, dva hodnika, kupatilo, garažu, podrum i tavansku prostoriju. - Kuća je izolovana, demit fasada, stolarija PVC. Gradska voda, nova....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 115.000 €, 215,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na atraktivnoj lokaciji, glavni put Sombor-Novi Sad. Nova struja, gradska voda, novi krov, izolacija, demit fasada, nova PVC stolarija. Plac od 1317 m2 čist tako da možete da gradite po vašoj želji (bazen, letnjikovac, igralište….). Kuća 215 m2, sastoji se od 2 ulaza,....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 169.000 €, 244,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Klima Parking Centralno grejanje Terasa Podrum Novosadska 388 Spratnost: 1 Soba: 6 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 119.000 €, 236,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u naselju Bagljaš (Po+P+Pk), površine 236m2, nalazi se na parceli površine 4,76ari.Sastoji se od prizemlja i potkrovlja, ispod dela kuće je podrum.U prizemlju je veliki dnevni boravak, jedna spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom , kupatilo, hodnik i veća ostava (koja po potrebi....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 115.000 €, 230,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se na glavnom putu u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 230m2, u osnovi....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 120.000 €, 240,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K679 Na prodaju savršena porodična nameštena kuća u Malom Požarevcu. Prelepa kuća površine 240 m2 sa placem optimalne veličine od 5 ari je savršen izbor za one koji žele život u miru, sa blizinom svih potrebnih sadržaja, dok su Beograd i njegova dinamična atmosfera udaljeni....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Staro Groblje, 119.000 €, 241,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća PR + I (prizemlje + sprat), koja se nalazi na placu od 460m2 (4.60ar), u Niškoj Banji. Uknjižena korisna površina kuće je 241m2, dok je kuća u osnovi 144m2. Prizemlje se sastoji od: ulaznog hodnika sa kuhinjom, dnevne sobe sa trpezarijom, 3 spavaće sobe i 2 kupatila.....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 160.000 €, 230,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

KUCA SE NALAZI NA ULASKU U TEMERIN, UDALJENA OD GLAVNOG PUTA OKO 150 metara. UDALJENOST OD NOVOG SADA JE 20 KILOMETARA(centar grada - centar Temerina), STIZE SE ZA 15 MINUTA, NORMALNE VOZNJE. KUCA JE DOBRO ODRZAVANA TAKO DA NIJE POTREBNO VELIKO ULAGANJE, PVC STOLARIJA, JEDINO TREBA....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 110.000 €, 226,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K674 Na prodaju odlična nameštena kuća na obroncima Kosmaja, u selu Koraćica, udaljenom svega 5 km od centra Mladenovca. Ova impozantna kuća, smeštena na prostranom placu od 23 ara, nudi savršeni spoj udobnosti, privatnosti i prirodne lepote. Kuća se prostire na ukupnoj površini....