• GoHome Professional
230 m2 podrum do 24000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 230 m2 podrum do 24000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 230 m2 podrum do 24000 eura

  • Za upit "230 m2 podrum do 24000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 22000 eura (malo jeftiniji)
    • 25000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, KRUPANJ, 19.000 €, 700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127931, spratna, jedan sprat, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja. Prostran plac - gradjevinsko zemljište u Ležimiru, u centru sela, sa izlazom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 19.800 € na 19.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 19.000 €, 45,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.06.2024 - 19.800 €
06.03.2026 - 19.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi je vikendica smeštena u mirnom okruženju, na svega 2 km od centra Jagodine. Nalazi se uvučena od glavnog puta, što pruža dodatni mir i privatnost, dok plac ima i bočni prilaz koji omogućava lak pristup. Vikendica se sastoji od dve prostorije – dnevnog boravka i spavaće sobe.....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 18.500 €, 115,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je seosko domaćinstvo smešteno u prelepom selu Jovac, savršeno za stalni boravak ili kao investicija u seoski turizam. Domaćinstvo se nalazi na placu površine 30 ari, a na njemu je izgrađen čvrst objekat površine 115 m². Objekat je stabilan, sa urađenim stubovima za ojačanje,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 25.900 € na 24.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PRIJEPOLJE, 24.000 €, 80,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 25.900 €
18.03.2026 - 24.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište, udaljeno 10 km od Prijepolja uz magistralni put Prijepolje-Pljevlja, potes Osoje, površine 1402 m² pretežno kosina. Na njemu se nalazi neuknjižena vikendica površine u osnovi 40 m², spratnosti Su+Pr+Pk. Poseduje: u prizemlju: podrum,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119760, IV/, klima, lift, francuski balkon, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se polunamešten stan u centru Banovog brda. Stan se nalazi u stanju u kom je ostao od prethodnog stanara,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 24.000 €, 30,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan od 30m2 sa malom odvojenom sobom, savršen je za sve koji traže komfor u urbanom delu grada. Smešten je na odličnoj lokaciji u ulici Cara Dušana, što omogućava brz pristup svim ključnim sadržajima i prevoznoj infrastrukturi. Stan je luksuzno opremljen, rađena je izolacija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 23.650 €, 43,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude komforan, moderno namešten stan na odličnoj lokaciji – Čubura. Izdaje se potpuno namešten, svetao i funkcionalan stan u mirnoj ulici na Čuburi, u manjoj stambenoj zgradi sa četiri sprata. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Struktura stana: stan obuhvata....

 
 
 
  Stan, BOLJEVAC, 22.000 €, 35,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u naselju Rtanj, KO Ilino, opština Boljevac, u podnožju planine Rtanj, u prizemnoj stambenoj zgradi sa tri stana. izgrađeno između dva svetska rata, od cigle i betona. Sastoji se od: predsoblja iz koga se ulazi u dve manje prostorije (ostave i budućeg kupatila) i u kuhinju....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 22.000 €, 288,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Starija kuća 288m2 uknjiženo u centru Erdevika. Kuća je za kompletno renoviranje. Kuća ima 6 soba , kupatilo i sremački trem skoro celom dužinom kuće. Struja i voda su isključeni ali su instalacije razvedene po kući . Plac je 2173m2 iz 3 parcele. Vlasnik 1/1, kuća legalizovana. Ispred....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 22.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2021.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju potpuno nameštena i opremljena (nameštaj, pokućstvo, bela tehnika, kuhinja i [telefon] m [telefon] ogrevnog drveta) porodična kuća površine [telefon] m [telefon] , na placu od [telefon] m [telefon] , nalazi se na [telefon] km od Novog Sada. Kuća je sagrađena [telefon] -tih....