• GoHome Professional
230 m2 1.sprat do 61000 eura pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 230 m2 1.sprat do 61000 eura pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 230 m2 1.sprat do 61000 eura pala cena

  • Za upit "230 m2 1.sprat do 61000 eura pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 57000 eura (malo jeftiniji)
    • 64000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 64.220 € na 61.280 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 61.280 €, 16,00 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 64.220 €
06.03.2026 - 61.280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera na prvom spratu u mirnoj ulici u blizini Novosadskog sajma. Stan je uredan, svetao i funkcionalno organizovan, idealan za jednu osobu ili par. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i ulaznog hodnika. Zgrada je lepo održavana....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 60.000 € na 58.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 58.000 €, 43,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 60.000 €
03.04.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na prvom spratu površine 43m2 bez terase u mirnom delu grada u naselju Pivara. Stan se sastoji od hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, ostavom, kupatilom i velikom terasom. Poseduje i pripadajući podrum. PVC stolarija, podna....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 60.000 € na 58.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BANJA, 58.000 €, 43,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 60.000 €
26.04.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji u centralnoj zoni Niške Banje, odmah pored šetališta i parka, u ponudi je jednosoban stan od 43 m² na prvom spratu manje zgrade, sa 6 stanova. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila. Funkcionalan raspored ya apartmanski tip....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 65.000 € na 60.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SMEDEREVO, 60.000 €, 40,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 65.000 €
20.03.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Plavinac, ulica pored Vile Obrenović, delimično renovirana kuća na 9,5 ari ravnog placa. Prvi sprat sređen, prizemlje sa garažom u zdravom i kvalitetnom stanju, potkrovlje zahteva neka ulaganja. Područje sa svom infrastrukturom, lak prilaz kući. Agencijska provizija 2% od dogovorene....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 61.800 € na 59.950 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 59.950 €, 16,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 64.220 €
06.03.2026 - 61.800 €
01.04.2026 - 59.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nameštena i odlično održavana garsonjera od 16 m², bez ikakvog dodatnog ulaganja. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade u mirnom delu Bačke ulice, na idealnoj lokaciji kod Novosadskog Sajma. Garsonjera je funkcionalno organizovana, svetla i prijatna, sa otvorenim....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 62.500 € na 56.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 56.000 €, 26,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 62.500 €
01.03.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan APARTMAN se nalazi na Zlatiboru,u širem centru blizu Univer eksporta, površine 26 kvm, na prvom spratu , sa grejanjem na struju - podno. Sastoji se od sobe sa kuhinjiom, kupatila i terase. Stan je nov, sa novim nameštajem.Prodaja sa stvarima. UKNJIŽEN cena : 56.000 eura .

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 72.000 € na 62.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PRIJEPOLJE, 62.000 €, 56,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 72.800 €
18.03.2026 - 72.000 €
24.04.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.finanekretnine.com

Preporuka! U ponudi je potpuno renoviran dvosoban stan površine 56 m² , koji se nalazi u Prijepolju, u stambenoj zgradi Luke, ulica Kestenova, na prvom spratu. Lokacija je izuzetno pogodna za porodičan život – u neposrednoj blizini nalaze se osnovna škola i obdanište. Stan je dvostrano....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 58.000 € na 55.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 55.000 €, 21,00 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 58.000 €
15.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127457, I/, uknjizen. Na prodaju uknjizena garsonjera od 21m2 u Kisackoj ulici na prvom spratu. Okrenuta prema dvoristu. Odlicna investicija za izdavanje. Mali rezijski troskovi. Uknjizena kao poslovni prostor. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 58.000 € na 55.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 55.000 €, 21,00 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 65.000 €
20.02.2026 - 58.000 €
13.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127457, I/, uknjižen. Na prodaju uknjižena garsonjera od 21m2 u Kisačkoj ulici na prvom spratu. Okrenuta prema dvorištu. Odlična investicija za izdavanje. Mali režijski troškovi. Uknjižena kao poslovni prostor. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 1.sprat do 61000 eura pala cena (54)
  • 230 m2 do 61000 eura pala cena (5)
  • 230 m2 1.sprat pala cena (17)
  • 230 m2 1.sprat do 61000 eura (23)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com