• GoHome Professional
220 m2 podrum interfon do 73000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 220 m2 podrum interfon do 73000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 220 m2 podrum interfon do 73000 eura

  • Za upit "220 m2 podrum interfon do 73000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 69000 eura (malo jeftiniji)
    • 76000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 68.500 €, 39,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor, Bele vode - Crnog bora 2.0, 39m2, PR/3, norveški radijatori, interfon, podrum, parking, bazen U ponudi odličan dvosoban stan u mirnom naselju Bele vode, na Zlatiboru, u zgradi izgrađenoj 2017. godine, koja ima bazen, saunu i teretanu. Odličan stan kako za odmor tako i kao....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 66.500 €, 38,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

EXTRA POVOLJNO 66500 eura SIRI CENTAR VRHUNSKA PRELEPA LOKACIJA POCETAK VIZANTIJSKOG BULEVARA KOD PARKA SV.SAVE BLIZINA MEDICINSKOG FAKULTETA NOVIJI MALO KORISCEN JAKO LEP IZUZETAN JEDNOIPOSOBAN STAN KVALITETNE GRADNJE UZIVO DALEKO BOLJI LEPSI NEGO NA SLIKAMA PROSTIJE LEPE PROSTRANE....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan koji ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja – samo da unesete svoje lične stvari i odmah počnete da uživate u prostoru koji odiše stilom, kvalitetom i modernim komforom. Stan površine 30 m² je kompletno renoviran od poda do plafona, sa pažljivo biranim materijalima....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 72.000 €, 49,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

POVOLJNO 72000 eura IZUZETNA LOKACIJA DUVANISTE KOD AGRO HIMA I MAGDONA PRODAJEM PRELEP DVOSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKI KVALITET GRADNJE UKNJIZEN SVOJINA 1/1 SASTOJI SE OD KUHINJE TRPEZARIJE VELIKOG DNEVNOG BORAVKA SPAVACE SOBE HODNIKA KUPATILA PRELEPE TERASE PODRUMSKE PROSTORIJE....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 75.000 € na 71.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Tesla, 71.000 €, 36,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 71.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo,Tesla, jednoiposoban, 36m2, 1/2, TA. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo, pripadajući podrum, biciklana. Stan je delimično renoviran, pvc stolarija, kompletno nov pod, laminat, pločice. Grejanje na TA peći. Starija zgrada, debeli....

 
 
 
  Stan, ZAJEČAR, 73.500 €, 49,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

NOVOGRADNJA, ODMAH USELJIVA! Moderan dvosoban stan u potpuno novoj zgradi koja zadovoljava sve estetske kriterijume, veoma funkcionalan, odlično pozicioniran u centru Zaječara. Stan je nekorišćen. Zadovoljava sve potrebe savremenog načina života. Zgrada je izgrađena po redovnoj proceduri.....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 68.500 €, 39,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zlatibor, Bele vode - Crnog bora 2. 0, 39m2, PR/3, norveški radijatori, interfon, podrum, parking, bazen U ponudi odličan dvosoban stan u mirnom naselju Bele vode, na Zlatiboru, u zgradi izgrađenoj 2017. godine, koja ima bazen, saunu i teretanu. Odličan stan kako za odmor tako i kao....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 68.500 €, 39,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Interfon Podrum Crnog bora Soba: 2 Godina izgradnje: 2017 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 68.000 €, 71,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan 71m2 u centru Vrdnika , lokacija top. Stan je bez tereta , vlasnik 1/1. Stan se nalazi na 3 spratu od 3. Stan ima i podrum površine 12m2. Na zgradi je ploča i kvalitetno je sagradjena zgrada , debeli zidovi. Zgrada ima svoj dimnjak i mogućnost grejanja čvrsto gorivo. Stan je....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 67.000 €, 65,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u centru Vrdnika površina stana 65m2 grejanje na struju i čvrsto gorivo 2 sobe zgrada starije gradnje agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) vlasništvo 1/1 privatna svojina ###bez tereta### šifra agencije: 1338 šifra nekretnine: 12957 Stan se nalazi u zgradi na....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • podrum interfon do 73000 eura (47)
  • 220 m2 podrum do 73000 eura (25)
  • 220 m2 podrum interfon (55)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>