• GoHome Professional
220 m2 klima do 704 eura/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • 220 m2 klima do 704 eura/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 220 m2 klima do 704 eura/m2

  • Za upit "220 m2 klima do 704 eura/m2" pronađeno 118 nekretnina - prosečna cena 554 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 668 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 739 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 58000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • interfon
    • prizemlje
    • 2.sprat
    • 1.sprat
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ZRENJANIN, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Dodatne informacije Nekretnina je uknjižena 1/1, upisana u registar poseda u Zrenjaninu, broj lista nepokretnosti je 13243. Objekat poseduje dve velike terase prema ulici, parking za tri automobila parkiranje po dužini, garaža (1 automobil), kablovska sa internetom i fiksnim telefonom,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Novi Grad, 130.000 €, 218,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća na dobrom, mirnom mestu sa puno zelenila, na placu od 754 m2, sa dva sporedna objekta koji mogu poslužiti za stanovanje ili za obavljanje privredne delatnosti. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 140.000 €, 236,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2025.,

www.gsigma.rs

Kuća u naselju Staro Berbersko. Građena od čvrstog materijala. Sastoji se od tri stambene jedinice. U prizemlju kuće nalazi se troiposoban stan - tri spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i kupatilo. Spoljnim stepenicama se ide na sprat gde se nalaze još tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 120.000 €, 203,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Deronjama koja je građena 2003 godine ima 203 m2 + lokal koji radi (Lokal poseduje prodajni prostor, magacin i sanitarni čvor. ) na placu od 1540 m2. Kuća poseduje hodnik, 2 spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, zatvorenu terasu sa koje....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 130.000 €, 220,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na Pivari sa 3,66 ari placa .Kuća je spratna na lepoj lokaciji, svega 1km od centra grada, površine 150m2+70m2. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Ulazak u prizemlje potpuno odvojen od drugog dela kuće, tako....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 130.000 €, 223,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Novog Miloševa, prodaje se petosobna P+PK (prizemna kuća sa potkrovljem) površine osnove 165 m 2 odnosno korisne površine 223 m 2 Nekretnina se prostire na tri velike zasebne parcele ukupne površine zemljišta u građevinskom području 47 ara 11 m 2 , od toga : - Prva parcela....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 129.000 €, 222,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Polovina dvojne kuće, 3 etaže, 222m2, na placu od 270 m2, u centru grada. Prizemlje: garaža, dve ostave i kotlarnica. 1.Sprat: predsoblje, kuhinja s trpezarijom i terasom, dnevni boravak sa terasom i toalet. 2.Sprat: tri sobe i kupatilo. Kuća je renovirana: nov krov, PVC stolarija,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 120.000 €, 210,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće površine 160m2 i 50m2 na placu 460m2 u mirnom delu naselja Jelašnica. Veća kuća se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe, izdvojene prostorije za kuhinju i trpezariju, izdvojene nezavršene prostorije za kupatilo i ostavu, spavaće sobe sa izlazom na terasu u prizemlju.....

 
 
 
  Kuća, MEĐULUŽJE, 120.000 €, 210,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K725 Na prodaju komforna kvalitetno građena kuća površine 210 m² koja se prostire na ravnom, uređenom placu veličine 9,46 ari u Međulužju, udaljenom samo 5 km od centra Mladenovca. Ova nekretnina je savršena za ljubitelje prirode i one koji žele privatnost, jer je plac ograđen,....

 
 
 
  Kuća, PROSEK, 120.000 €, 210,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 130.000 €, 230,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća 230 m2, na prelepoj lokaciji za porodično stanovanje. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom , kuhinje , 4 spavaće sobe, kupatila, terase koja pruža različite mogućnosti uživanja. Nesvakidašnji kvalitet završnih radova odlikuje se savršenim skladom....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 123.600 €, 219,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kuća novije gradnje, sve rađeno kvalitetnim materijalima. Prizemlje završeno, sprat u sirovom stanju. Ograđena lepom ogradom. Miran i perspektivan kraj na obodu grada. Za vise informacija pozovite. kontakt 021/6620001 http://spens-nekretnine.rs/nekretnina/53655/Kuca-166-67?l=sr Terasa,....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 98.000 € na 119.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRUPANJ, 119.000 €, 211,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 98.000 €
08.03.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127793, 22a, spratna, jedan sprat, struja, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, novija, prostrana, useljiva kuća za porodično....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 124.000 €, 221,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Nišu u blizini otca sa 2 ara placa.Nalaze se u mirnom naselju na samo 1 km od centra grada. Prva kuća, koja je do ulice je površine 109 m2 ,starije gradnje.Sastoji se od velikog ,prostranog hodnika,tri spavaće sobe,dnevne sa kuhinjom i kupatila.Kuća je prizemna....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 150.000 €, 206,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Salonska kuća u širem centru grada ukupne površine 206 m2 na placu od 6.33 a. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Sastoji se od dve stambene jedinice, četvorosobnog i dvosobnog stana. Po podovima postavljen parket, laminat i keramika, grejanje CG na gas, stolarija....

 
 
 
  Poslovni prostor, BATOČINA, 130.000 €, 233,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju proizvodna, industrijska hala veličine 250m2, sa pomoćnom zgradom veličine 200m2. Hala se nalazi na placu površine 70 ari, ima napajanje strujom iz sopstvene trafo stanice, gradsku vodovodnu i kanalizacionu mrežu, gas, kao i sopstvenu vodu na placu. Hala ima upotrebnu dozvolu,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 111.499 €, 200,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2022.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u Donjem Vlasu korisne površine 200m2. Parcela na kojoj je kuća je 820m i na delu parcele je zasad vinove loze. Kuća je dvoetažna, prvi sprat je useljlv a drugi je u sivoj fazi gradnje. Na ulazu u kuću je trem na koji se direktno izalzi iz dnevne sobe. Ova....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 130.000 €, 236,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se nova spratna kuća u Srpskom šoru površine 168m2 smeštena na parceli od 1071m2. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa trpezarijim i kuhinjom koji vodi na veliku terasu, kupatilo i spavaća soba. Na sprati su tri spavaće sobe od kojih svaka vodi na terasu i kupatilo. Na....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 219,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća kvalitetne starije gradnje sa lokalom u blizini OŠ Radoje Domanović i garnizonske ambulante u centru grada. Zbog svoje pozicije ima potencijala kako za izdavanje, porodično stanovanje ili za razne namene i delatnosti, razna predstavništva. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 125.000 €, 230,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kvalitetno građena i održavana kuća u selu Belotinac, 9 km od Niša, ukupne površine 230 m2, na placu od 7800 m2, pored glavnog, dolaznog asvaltnog puta. Sastoji se od glavnog stambenog objekta i pomoćnog objekta u nizu koji je u funkciji jednoiposobnog stana, sa garažama....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 230,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća na 3,81 ari placa u naselju Ilićevo. Kuća je spratna.U prizemlju se nalazi garaža i stambeni deo koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i ostave. Sprat se sastoji od spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, dve....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Gat, 119.000 €, 227,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Širi centar, u blizini škola, ambulanta, prodavnica, pošta. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 125.000 €, 240,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Velika porodična kuća na lepoj lokaciji u Malom Bajmoku, blizu vrtića i osnovne škole. Kuća u suterenu ima: garažu, kotlarnicu, mesto za ogrev i kupatilo. Na visokom prizemlju ima: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom i špajzom, spavaća soba, predsoblje kupatilo i toalet. Na spratu....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 123.600 €, 240,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Objekat se nalazi u selu Resnik na parceli površine 17723 m2, na kojoj postoje dva bunara (bunar arterijski bunar). U sklopu objekta su dva stana površine 207 m2 i 133 m2, za koje je potreban završetak unutrašnjih radova. Objekat je uknjižen kao i plac. Vlasnik 1/1. Objekat je pogodan....

 
 
 
  Kuća, KAC, 165.000 €, 224,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi na ulazu u Kać iz grada. Odmah je useljiva. Za više informacija ili dodatne slike/snimke kontaktirajte nas. Terasa, Parking, garaža, Telefon, Tavan, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 165.000 €, 224,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Sopotu, u mirnom delu, površine u osnovi 84 m2, na placu površine 634 m2. Plac je ograđen i održavan. Ukupna površina kuće je 242 m2, a sastoji se od 4 posebna ulaza, koji su medjusobno spojeni untrašnjim vratima, pa tako daju celinu. Prvi deo čine dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 100.000 €, 199,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.gsigma.rs

Dve kuće na duplom placu u Stajićevu. Površina placa 11.50 ari. Prizemna kuća do ulice površine 77 m2, trosobna kuća. U dvorištu se nalazi nova kuća sa potkrovljem - četvorosobna sa izlazom na drugu ulicu. Centralno grejanje na gas. Na podovima keramika, parket, laminat, spoljna PVC....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 115.000 €, 230,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se na glavnom putu u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 230m2, u osnovi....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Bataševo, 170.000 €, 230,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K655 Predivan kutak udobnosti i harmonije - prodaje se kvalitetna prelepa kuća površine 230 m2. Sa svojom prostranošću i umirujućim prirodnim okruženjem, ova kuća nije samo prostor, već pravo iskustvo porodičnog života. U srcu 4 ara placa, kuća nudi sve što vam je potrebno....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 154.500 €, 209,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ova prostrana kuća se nalazi na odličnoj lokaciji u Rumi i idealna je za porodicu koja traži komforan životni prostor. Kuća se prostire na tri nivoa, sa ukupnom površinom od 209 m². U suterenu se nalazi garaža sa rolo vratima, iz koje se ulazi u kuću ili izlazi u dvorište. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 154.500 €, 209,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 110.000 €, 226,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K674 Na prodaju odlična nameštena kuća na obroncima Kosmaja, u selu Koraćica, udaljenom svega 5 km od centra Mladenovca. Ova impozantna kuća, smeštena na prostranom placu od 23 ara, nudi savršeni spoj udobnosti, privatnosti i prirodne lepote. Kuća se prostire na ukupnoj površini....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ratko Jović, 160.000 €, 216,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Ratko Jović (u blizini pruge) u mirnoj asfaltiranoj ulici. Odlična lokacija za porodični život, par minuta od Tempa, 10-ak minuta vožnje do centra grada, autobusko stajalište u blizini kuće Kuća se sastoji od četri etaže (pr+2 sprata+pk). Sve etaže su....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 97.000 €, 203,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća kvalitetne gradnje, na dobroj lokaciji u blizini trgovine AS kod prvog kružnog toka.. Kuća je po strukturi po+p+pk, uknjižene bruto površine 203m2, neto 144m2, na placu od 120 m2. U prizemlju (89m2) je ulazni hodnik sa unutrašnjim stepeništem do potkrovlja....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 95.000 €, 200,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju deo kuće u samom centru naselja Branko Bjegović. Kuća se nalazi na placu od 2.5 ara. Odmah do kuće su mnogobrojne prodavnice, autobuska stajališta, obdanište, škola, sve neophodno za normalan zivot, na 5 minuta vožnje do samog centra grada. Kuća se sastoji od ulaznog dela,....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 103.000 €, 217,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Useljiva kuća u Bačkoj Palanci – 217 m² + pomoćni objekti! Na prodaju prostrana i potpuno nameštena kuća od 217 m² , sa dodatnih 60 m² pomoćnih prostorija (garaža, pušnica, čardak). Kuća je spremna za useljenje – bez dodatnih ulaganja! ✨ Prednosti: 4 sobe + tavanski prostor 2 kupatila....

 
 
 
  Plac, VRBAS, 97.850 €, 207,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću u Ravnom Selu. Odlična kuća koja se sastoji od dnvenog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaćom sobom, ostavom i kupatilom. Pomoćne prostorije u vidu šupe i ostave za odlaganje alata i drva. Prelepo dvorište u mirnom Vojvođanskom selu koje se nalazi....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 159.000 €, 214,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam spratnu kuću koja se nalazi u Begeču na mirnoj lokaciji u ulici Kralja Petra I. Kuća je građena 80-tih godinačvrste gradnje. Udaljena je na svega 20 minuta od Novog Sada. Ono što daje prednost jeste i sama veličina placa koja je 1331 m2. Na prizemlju se nalazi komforan....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 103.000 €, 220,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuce od 120 m2 i 100 m2 na placu od 4,5 ari kod Lidla u Stanovu. Jedna kuća od 120 m2 je kompletno renovirana i sredjena. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i kupatilom a na spratu se nalaze 2 spavaće sobe. Druga kuća ima 100 m2 i dobre je....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 100.000 €, 216,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostrana porodična kuća u Bečeju, ukupne površine 216m². Kuća je velika, na sprat i nudi odlične mogućnosti za veću porodicu ili adaptaciju po želji kupca. Uknjižena, legalizovana i bez tereta. Osnovne karakteristike: ✅ Raspored prostorija: 4 spavaće sobe, 2 dnevne sobe,....