• GoHome Professional
220 m2 do 84000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 220 m2 do 84000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 220 m2 do 84000 eura

  • Za upit "220 m2 do 84000 eura" pronađeno 244 nekretnina - prosečna cena 293 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 79000 eura (malo jeftiniji)
    • 88000 eura (malo skuplji)
    • do 320 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • uknjižen
    • vrt
    • 2.sprat
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LESKOVAC, 80.000 €, 200,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU KUĆA U JUŽNOM DELU GRADA. .

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 80.000 €, 220,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU STAMBENI PROSTOR U STROGOM CENTRU GRADA, POGODAN I ZA POSLOVNI PROSTOR POVRŠINE 145M2. STRUKTURA SPRATNOG DELA: VELIKA TERASA NA ULAZU, SALON, ČETIRI SOBE, KUHINJA, DVA KUPATILA. PRODAJE SE I SUTEREN POVRŠINE 75M2, DVE SOBE, KUHINJA, KUPATILO. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJIG, 80.000 €, 212,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se etno restoran na oko 10km od Ljiga. Restoran ima ukupnu površinu od 212m2 (sa sve prostorijama koje se nalaze na spratu iznad restoranskog dela), dok sam restoran ima površinu od 163m2. Restoran se sastoji iz jedne velike prostorije u kojoj se nalazi veliki kamin, zatim,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '220 m2 do 84000 eura'
80.000 €
80.000 €
83.000 €
  Kuća, SUBOTICA, 80.000 €, 200,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Palić, prodaje se samostalna kuća u površini od 129kvm na placu veličine 511kvm. Pored useljive kuće koja je građena od čvrstog materijala, na parceli se nalaze još dve kuće građene od mešovitog materijala koje su za adaptaciju (31kvm+40kvm) ili rušenje i zidan objekat....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 84.000 €, 241,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Kompletno renovirana kuća građena od čvrstog materijala. Sa ulične strane se nalazi lokal, može da bude i poslovni i stambeni prostor. Odlično pozicionirana, u centru, u neposrednoj blizini se nalaze škola, vrtić, pošta. Kuća je bez ulaganja i odmah je useljiva. U obzir dolazi i zamena....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 84.000 €, 241,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna, izuzetno fukncionalna kuća, površine 241 m2 na placu od 21,31 ar. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, spavaće sobe, dečije sobe sa zasebnim kupatilom i kupatila. Kuća je spojena....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 83.000 €, 200,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Malim Pčelicama od oko 200 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata koje su kao dve celine sa posebnim ulazima. U prizemlju se nalazi veliki hodnik, prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i radionica. U dvorištu ima i garaža. Na spratu se....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 83.000 €, 219,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa porodična kuća u naselju Brest kod Merošine. Nalazi se na finoj lokaciji za porodično stanovanje, udaljena svega oko 15 kilometara od Niša. Kuća je bruto površine 219m2, neto 178m2, u osnovi 107m2, spratnosti pr+1. Nalazi se na placu površine 1003m2. Podeljena je....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEZDAN, 82.500 €, 204,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

UGOSTITELJSKO-POSLOVNI OBJEKAT! Bezdan,glavni put ka Somboru, restoran i poslovni objekti sa tradicijom i prepoznatljivim ambijentom koji je kao takav aktivno radio dugi niz godina,te je lako preuzeti već razradjen objekt i nastaviti i napredovati sa poslom. Skoro, pa sve novo zidano....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 82.400 €, 239,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća u Nadalju sa prelepo uređenim dvorištem.Kuća se nalazi u mirnoj ulici, okružena zelenilom. Na placu imaju dve stambene jedinice, gde je kuća do ulice kompletno renovirana, a druga je manja i novosagrađena. U kući ima tri sobe, odvojena kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Crvenka, 82.400 €, 240,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dve odlične kuće na placu od 820 m2, Kuće su uknjižene po zakonu o zakonjenju i od čvrstog su materijala. Rađene za sebe, tako da može živeti višečlana porodica. Na prvoj kući postoji veliki dnevni boravak, uvučena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo ostava, i gore na spratu 3 sp.sobe....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 80.340 €, 228,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na najtraženijoj lokaciji u Žablju, nudimo Vam noviju, spratnu i uknjiženu kuću. .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 80.000 €, 218,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Gogama koja ima u osnovi 109 m2. U prizemlju se nalaze dva stanja, od toga jedan poseduje predsoblje, kuhinju sa trpezarijom, sobu i kupatilo, drugi poseduje predsoblje, malu sobu, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, špajz i kupatilo. Po podu su pločice, brodski....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 80.000 €, 222,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se uknjizen i legalizovan objekat preko puta srednjoskolskog centra pogodan za razne vrste poslovanja. 222 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 240,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prizemlje useljivo, na spratu i potkrovlju treba parket i grejanje da se urade. 4 kupatila. .

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 80.000 €, 212,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Reč je o kući koja se nalazi u prigradskom naselju nadomak Vranja. Put do naselja je sredjen i nov a tik iznad kuće se nalazi autobusko stajalište, kuda staje i linijski autobus koji vodi direktno do grada. Lokacija je takva da odgovara onima koji vole mirne sredine i prirodu ali....

 
 
 
  Kuća, LIPOLIST, 80.000 €, 220,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem uknjizenu kucu u Lipolistu, 220m2.Moze i zamena..Kontakt: 0694770800 .

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 79.000 €, 220,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU KUĆA U NASELJU DUBOČICA, NA DVE ETAŽE. STRUKTURA DONJE ETAŽE: HODNIK, KOMOTNA KUHINJA, DNEVNI BORAVAK, DVE SPAVAĆE SOBE, STEPENIŠTE ZA GORNJU ETAŽU: HODNIK KUPATILO, KUHINJA, DVENI BORAVAK, DVE SPAVAĆE SOBE. POGODNO ZA VEĆU PORODICU. PLAC JE POVRŠINE OKO 4 ARA, NA PLACU....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 79.000 €, 240,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Kuća u širem centru Zrenjanina, izuzetna lokacija, površine 240m2, na parceli od 3a i 21m2.Prednji -ulični deo sastoji se od pet soba , kuhinje, kupatila i zavorenog trema.Zadnji deo kuće je u dosta lošem stanju i zahteva potpunu rekonstrukciju ili rušenje.Kuća uz detaljnu adaptaciju....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 79.000 €, 200,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se započeta kuća od 200m2 u mirnom delu Ugrinovaca, nedaleko od okretnice autobusa 703. Kuća se nalazi na placu od 5 ari , sa dovoljno prostora za dvorište , garažu ili dodatni sadržaj po želji. Mogućnost adaptacije postojećeg objekta po sopstvenoj želji. Uvedena struja( postoji....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 78.200 €, 200,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u Novim Banovcima u blizini dunava *Površine 200m2 racunajuci podrum,površina stambenog prostora je 140m2 *2 kupatila *5 spavacih soba *2 kuhinje *6 terasa *plac je povrsine 4.5a Prodavac je zainteresovan i za zamenu za neki manji stan do 40m2 u N.Banovcima ili u Novoj....

 
 
 
  Kuća, STEPANOVICEVO, 78.000 €, 199,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Stepanovićevu Uknjiženu Kuću 199 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 257.500 € 263 m 2 5 Veternik-Spratna kuća-Sve uknjiženo 1/1 ( SU+Pr +PK) Kuća - Novi Sad, Veternik 257.500 € Prodaja 20/04/26.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 78.000 €, 223,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.indomio.rs

Beoexpert ekskluzivno zastupa prodaju samostojeće, zasebne kuće, dobro locirane u naselju Čenta. Građena je od čvrstih materijala i kvalitetno. Ukupna površina iznosti 223 m2 a površina placa 16,21 ar. Sastoji se iz dve etaže, prizemlja i sprata. Raspored prostorija je funkcionalan....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

*pomoćni objekat *fasada *USELJIVA .

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 110.000 € na 85.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ARADAC, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 110.000 €
29.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Aradac – četvorosobna kuća sa potkrovljem površine 200m2 + 4 poslovne zgrade površine 126m2, 100m2, 177m2 i 243m2 (na većini zgrada je skinut krov) na placu površine 10,6 ara. Trofazna struja, plin. Svi objekti su uknjiženi. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*pomoćni objekat *fasada *USELJIVA Kuća, Jagodina | Prodaja · 200m² · 85.000€.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 85.000 €, 220,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Centar, prodaje se kuća koja se nalazi u zajedničkom dvorištu. Površina kuće je 220kvm, sa pripadajućim delom dvorišta koji je ukupne površine 639kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: četiri prostorije, hodnik i ostavu. Gradska voda i kanalizacija, tfs, moguć je priključak....

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2024.,

www.indomio.rs

U centru naselja Lešnica (opština Loznica, Zapadna Srbija) prodaje se odlična kuća za veliku porodicu uz pomoćne zgrade i zemljište. Površina kuće iznosi 200 m2, površina parcele — 10a. Kuća je dvospratna sa velikim potkrovljem, nivoi su povezani unutrašnjim stepenicama. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

*pomoćni objekat *fasada *USELJIVA 200 m 2 6 3 1 .

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 85.000 €, 232,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2025.,

www.heroldo.com

PRODAJE SE KUĆA 423 m² – BLIZINA CENTRA ĆUPRIJE! Na prodaju prostrana kuća površine 423 m², smeštena na odličnoj lokaciji – nadomak centra Ćuprije! Polunameštena – idealna za prilagođavanje po sopstvenom ukusu Prostrani i svetli prostori Pogodna kako za porodično stanovanje, tako....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća ukupne površine 100 m² u osnovi smeštena ,na placu od 4.4 ari, sa lepo uređenim dvorištem i prostranim zelenim površinama. Kuća je novije gradnje, sa postavljenom fasadom, kaminom i pločom, pružajući udobnost i praktičnost za svakodnevni život. Kuća je organizovana....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 85.000 €, 225,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2025.,

www.heroldo.com

Zamislite da se svakog jutra budite u prostranoj kući, samo 5 minuta od centra grada – dovoljno blizu da vam je sve nadohvat ruke, a opet dovoljno daleko da čujete samo tišinu sopstvenog dvorišta. Ova kuća od 225 kvadrata, sa dve etaže, nudi upravo to. Svaka etaža ima svoje kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 85.000 €, 220,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo u srcu Sremske ravnice u mestu Putinci Uknjiženu kuću 220 m2 u najurbanijem delu mestaKuća je Starije gradnje u kojoj se može živeti i nalazi se na Velikom Placu od 4700 m2 sa širinom fronta od 30 metara i izlazom na dve uliceima svu InfrastrukturuOBAVEZNO POGLEDAJTE....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 78.000 €, 230,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u dve etaže građena kombinacijom siporeksa,blok i cigla.Objekat je u fazi nedovršene gradnje.Postoji bušeni bunar,kanalizacija septička jama,trofazni priključak za struju. .

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 85.000 €, 202,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća površine 202 m2 čvsrste gradnje. Kuća se sastoji iz velikog suterenskog prostora koji je preuredjen u teretanu, prizemlja i sprata, svaki površine 101m2 sa 3 sobe i kupatilom. Kuhinja na prizemlju. Kuća se nalazi na lepom placu od 7 ari sa malim bazenom, baštom i puno....

 
 
 
  Kuća, RALJA, 85.000 €, 234,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno povoljna ponuda za višečlane porodice ! Na samo 30-ak km od Beograda, na putu između Avale i Kosmaja, posle poznatog izletišta Trešnja, prodaju se dve porodične kuće zidane od čvrstog materijala. Jedna je uknjižena na 83m2 sa verandom od 20m2 a druga sa stambenim delom i....

 
 
 
  Poslovni prostor, DESPOTOVAC, 85.000 €, 240,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stambeno-poslovni objekat na odličnoj lokaciji u samom centru Velikog Popovića, idealan za život i siguran pasivan prihod! POSLOVNI PROSTOR – 40m² Lokal je već izdat dugoročnom zakupcu, što znači da odmah po kupovini ostvarujete prihod! STAMBENI DEO – 200m² Prostran, svetao....

 
 
 
  Kuća, STEPANOVICEVO, 78.000 €, 199,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Stepanovićevu Uknjiženu Kuću 199 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI kuća je starije gradnje od pune cigle nalazi se na Placu od 2300 m2 dimenzija 50 x 50 metara Pogodno je za Poslovnu delatnostUdaljenost od Auto Puta je 6 km a do Novog Sada 23 km više informacija na tel.....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 68.000 € na 85.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOMBOR, 85.000 €, 201,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 68.000 €
01.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Rokovci,201m2,stambenog,uknjiženog prostora,prizemna kuća od čvrstog materijala,opasana fasadnom ciglom,drvena stolarija,keramika,etažno grejanje.Uz kuću i ekonomsko dvorište kao i šuma,bašta,sve na površini od 1500m2,kolski ulaz,garaža.Uredna kuća,bez većih ulaganja,sva infrastruktura....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 85.000 €, 230,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Kragujevcu naselje Košutnjak. Sastoji se od prizemlja (kuhinja sa trpezarijom, dve sobe i kupatilo), sprata (hodnik, dve sobe, kupatila i ostave) i potkrovlja površine 72m2 Prizemlje kuće je useljivo dok su na spratu urađeni samo grubi radovi.. Na placu postoji pomoćni....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 85.000 €, 216,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična stambena kuća od 216m2 na placu površine 13.28ari. Mirno naselje, blizu centra, okruženo porodičnim kućama. Kuća izlazi na 2 ulice, ima 2 ulaza sa kapijama. Raspored je veoma funkcionalan: Prizemlje: antre, ostava, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 85.000 €, 232,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća površine 232 m², smeštena na svega nekoliko minuta od centra Ćuprije. Nekretnina pruža odličan balans između mirnog porodičnog okruženja i blizine svih važnih gradskih sadržaja. Kuća je polunameštena i spremna za uređenje prema sopstvenim željama i potrebama. Velika....