• GoHome Professional
220 m2 do 78000 eura opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 220 m2 do 78000 eura opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 220 m2 do 78000 eura opremljen

  • Za upit "220 m2 do 78000 eura opremljen" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 312 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 74000 eura (malo jeftiniji)
    • 81000 eura (malo skuplji)
    • do 325 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BATOČINA, 73.000 €, 240,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2025.,

www.indomio.rs

Na površini placa od 10 ari, smeštena je kuća od 240 m2 , sa 5 spavaćih soba, dva dnevna boravka, dve trpezarije i kuhinje i dva kupatika , zidani pomoćni objekat od 40m2 sa trpezarijom kupatilom i ostavom za zimnicu , garaža , podrumom i više ekonomskih objekata ,pušnica za meso,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJIG, 80.000 €, 212,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se etno restoran na oko 10km od Ljiga. Restoran ima ukupnu površinu od 212m2 (sa sve prostorijama koje se nalaze na spratu iznad restoranskog dela), dok sam restoran ima površinu od 163m2. Restoran se sastoji iz jedne velike prostorije u kojoj se nalazi veliki kamin, zatim,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 78.000 €, 223,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.indomio.rs

Beoexpert ekskluzivno zastupa prodaju samostojeće, zasebne kuće, dobro locirane u naselju Čenta. Građena je od čvrstih materijala i kvalitetno. Ukupna površina iznosti 223 m2 a površina placa 16,21 ar. Sastoji se iz dve etaže, prizemlja i sprata. Raspored prostorija je funkcionalan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '220 m2 do 78000 eura opremljen'
65.000 €
65.000 €
60.000 €
  Kuća, PUT ZA VLASE, 78.000 €, 200,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kuca se nalazi na Putu za Vlase , nedaleko od skretanje za Novo Groblje na neki 700-800metara. Kuca je uknjizena,kupovina gotovinom. Sastoji se od prizemlja koje je kompletno zavrseno i opremljeno, sprata koji je ozidan i tavan koji je podascan.Plac je 8 ari. U prizemlju su dve spavace....

 
 
 
  Poslovni prostor, REKOVAC, 75.000 €, 200,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2023.,

www.heroldo.com

Poslovna zgrada u centru Rekovca. Na placu se nalaze 2 objekta, jedan objekat je poslovna zgrada pr+Sp1 opremljena sa inventarom za kafić/kafanu. Objekat dva je lokal za trgovačku delatnost, a na spratu je sala za ručavanje povezana sa objektom 1. Odlična investicija za sve koji nameravaju....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 61.000 €, 201,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na mirnoj lokaciji porodičnu kuću površine 201 m2, sa pripadajućom okućnicom površine 232 m2. Udaljena 5 km od Prijepolja, naselje Brezovača. U suterenu smeštena je garaža i podrum, prvi sprat ima : terasu , predsoblje, dve spavaće sobe od kojih jedna soba ima....

 
 
 
  Kuća, JASENICA, 51.500 €, 205,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju, seosko domaćinstvo u šumadijskom selu Sepci, na pola puta od Topole prema Rači i Smederevskoj Palanci, na par kilometara od planiranog auto puta Vožd Karađorđe, kao i magistralnog puta Topola - Rača, u blizini Natalinaca. Domaćinstvo je nedaleko od seoske škole i igrališta,....