• GoHome Professional
220 m2 do 78000 eura što jeftiniji uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 220 m2 do 78000 eura što jeftiniji uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 220 m2 do 78000 eura što jeftiniji uknjižen

  • Za upit "220 m2 do 78000 eura što jeftiniji uknjižen" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 291 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 74000 eura (malo jeftiniji)
    • 81000 eura (malo skuplji)
    • do 313 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • 1.sprat
    • parking
    • parket
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KORAĆICA, 55.000 €, 214,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132048, 21a, pr+l, struja, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, dvorište/bašta, cela. Nudimo vam u opštini Mladenovac,Vlaška,plac od 21 ara,sa četiri uknjižene kuće.U potpunosti su za renoviranje.Sveukupna kvadratura svih četiri kuća je 214 kvm.Ima struja,monofazno....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 25.000 €, 212,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa lokalom u selu Draževac, u centru sela na 100m od škole, apoteke, prodavnice, poste, kafane Marjan, nalazi se 15 km od grada Niša. Kuća ima 212m2, sastoji se od Pr plus 1 sprat, i Pk. Površina placa je 830m2. Prizemlje kuće je odlično za izdavanje poslovnih prostorija.....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 30.000 €, 203,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.heroldo.com

Prodajemo starije uknjižene objekte do samog puta u Striškom naselju . Priključak gradske vode i trofazne struje Uknjizeni objekti od 104m2, 61m2, 38m2! Plac pogodan za stambeni objekat , izgradnju manje hale . 203 m 2 0 1 0 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '220 m2 do 78000 eura što jeftiniji uknjižen'
70.000 €
70.000 €
60.000 €
  Plac, KNJAŽEVAC, 45.000 €, 220,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac gradsko-građevinsko zemljište, na Staroj planini, opština Ćuštica. Nalazi se 200m od hotela, 250m od gondule. Plac je uknjižene površine 220m2. Dozvoljena je gradnja objekta p plus 1. Potvrđen urbanistički i idejni projekat ministartsva. Odlična investicija. Za više....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 214,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132048, 21a, pr+l, struja, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Nudimo vam u opstini Mladenovac,Vlaska,plac od 21 ara,sa cetiri uknjizene kuce. U potpunosti su za renoviranje. Sveukupna kvadratura svih cetiri kuca je 214 kvm.Ima struja,monofazno....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se sastoji iz dva stambena objekta. Jedna kuća do puta je starije gradnje i potrebno ulaganje ali moguće stanovanje i u takvom stanju. Sastoji se od dve velike sobe, kuhinje, hodnika i kupatila. Druga kuća novije gradnje sastoji se od dve prostorije. Kuće su povezane natkrivenim....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 69.000 €, 199,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novija kuća u naselju Misa, zona Pelisterske ulice pre pruge, u sivoj fazi, taman da je završite po vašim potrebama i ukusu. Velika, 3 etaže, sa 6 soba, 2 kupatila, predviđene dve terase, na placu 4.84 ara uz asfaltiranu ulicu kroz koju prolaze voda, struja, kanalizacija, optika.....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 70.000 €, 241,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 3002118 – Velika švapska kuća na parceli od 13 ari u ulici Danila Bojovića Na prodaju stara švapska kuća od čvrstog materijala, površine 241 m², smeštena na velikom i pravilnom placu od 1.348 m² (širina fronta 15 m), na početku ulice Danila Bojovića – lokaciji pogodnoj....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 72.000 €, 230,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se sprat i potkrovlje kuće u bockama sa prelepim pogledom na Novi Sad. Kuća je podeljena po horizontali na dva stana i svaki stan ima i svoj deo placa i zaseban ulaz. Stan koji se prodaje je uknjižen na 230m2 kao zasebna stambena jedinica i u sirovom stanju je.. Za detaljnije....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 75.000 €, 200,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa vikend - kuća u Prolom banji, osnova kuće je 68 m2, na parceli od 2813m2. Nalazi se na mirnom mestu, izolovanom od buke i gradske vreline. Kuća je po strukturi Pr+I+Po. U prizemlju kuće se nalazi letnja kuhinja sa dnevnim boravkom, dok se sprat kuće sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 80.000 €, 222,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se uknjizen i legalizovan objekat preko puta srednjoskolskog centra pogodan za razne vrste poslovanja. 222 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 82.400 €, 239,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća u Nadalju sa prelepo uređenim dvorištem.Kuća se nalazi u mirnoj ulici, okružena zelenilom. Na placu imaju dve stambene jedinice, gde je kuća do ulice kompletno renovirana, a druga je manja i novosagrađena. U kući ima tri sobe, odvojena kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Crvenka, 82.400 €, 240,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dve odlične kuće na placu od 820 m2, Kuće su uknjižene po zakonu o zakonjenju i od čvrstog su materijala. Rađene za sebe, tako da može živeti višečlana porodica. Na prvoj kući postoji veliki dnevni boravak, uvučena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo ostava, i gore na spratu 3 sp.sobe....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 83.000 €, 219,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa porodična kuća u naselju Brest kod Merošine. Nalazi se na finoj lokaciji za porodično stanovanje, udaljena svega oko 15 kilometara od Niša. Kuća je bruto površine 219m2, neto 178m2, u osnovi 107m2, spratnosti pr+1. Nalazi se na placu površine 1003m2. Podeljena je....

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 110.000 € na 85.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ARADAC, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 110.000 €
29.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Aradac – četvorosobna kuća sa potkrovljem površine 200m2 + 4 poslovne zgrade površine 126m2, 100m2, 177m2 i 243m2 (na većini zgrada je skinut krov) na placu površine 10,6 ara. Trofazna struja, plin. Svi objekti su uknjiženi. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500....

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 110.000 € na 85.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 110.000 €
29.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Aradac - četvorosobna kuća sa potkrovljem površine 200m2 + 4 poslovne zgrade površine 126m2, 100m2, 177m2 i 243m2 (na većini zgrada je skinut krov) na placu površine 10,6 ara. Trofazna struja, plin. Svi objekti su uknjiženi. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 14)

<< <1> >>