• GoHome Professional
220 m2 do 78000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • 220 m2 do 78000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 220 m2 do 78000 eura

  • Za upit "220 m2 do 78000 eura" pronađeno 211 nekretnina - prosečna cena 274 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 74000 eura (malo jeftiniji)
    • 81000 eura (malo skuplji)
    • do 300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • potkrovlje
    • pogodan
    • renovirano
    • 1.sprat
    • ekskluzivan
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ARILJE, 70.000 €, 216,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju deo kuće površine 216.50 m sa dvorištem od 5 ari, u najlepšem delu Arilja mirna zona idealna za porodičan život. Kuća je građena 1980. godine od pune cigle i u odličnom je stanju. Nema potrebe za dodatnim ulaganjima. Grejanje je etažno, urađena je nova fasada, postavljena....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 70.000 €, 240,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Samošu sa više pomoćnih objekat i lokalom. .

 
 
 
  Kuća, DIVČIBARE, 70.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu kuću kod Kosjerića Nalazi se na 7km od Kosjerića i 25km od Divčibara Mirna lokacija sa prelepom okolinom i prirodom Kvalitetna, starija gradnja, iz 1986 godine Održavana, sređena i sa nedavno obnovljenom fasadom Kuća ima 200m2, na placu od 45....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 70.000 €, 241,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 3002118 – Velika švapska kuća na parceli od 13 ari u ulici Danila Bojovića Na prodaju stara švapska kuća od čvrstog materijala, površine 241 m², smeštena na velikom i pravilnom placu od 1.348 m² (širina fronta 15 m), na početku ulice Danila Bojovića – lokaciji pogodnoj....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 69.900 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća površine 200 m2 na placu od 24,5 ara, građena od mešovitog materijala, renovirana pre par godina. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila i hodnika. Po podovima patos, grejanje centralno na čvrsto gorivo, trofazna struja. Kuća ima izlaz na....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 69.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Elemir – kuća površine 200m2 sa dva lokala od 115m2 i 55m2 na placu od 14 ara. Mokri čvor, 3 magacina, dva ulaza, pomoćne prostorije, trofazna struja, nove električne instalacije, plin, kanalizacija, PVC, 4 parking prostora, LED rasveta. .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 69.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Elemir - kuća površine 200m2 sa dva lokala od 115m2 i 55m2 na placu od 14 ara. Mokri čvor, 3 magacina, dva ulaza, pomoćne prostorije, trofazna struja, nove električne instalacije, plin, kanalizacija, PVC, 4 parking prostora, LED rasveta. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ELEMIR, 69.000 €, 218,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2024.,

www.gsigma.rs

Stambeno - poslovna zgrada na veoma atraktivnoj lokaciji u Elemiru. Površine 218 m2. Sastoji se od dva lokala koji izlaze na dve ulice - obezbeđen parking sa obe strane. Dva sanitarna čvora. Podrumski prostor. Pored poslovnog prostora nalazi se plac od 4.30 ari (okvirnih dimenzija....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 69.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se kuca,na obroncima planine Kosmaj u vikend naselju Babe. Udaljenost od Beorada je oko 45 kilometara. Kuca je gradjena sa gradjevinskom dozvolom. Kuća ima 200m2, i tri etaze, nisko prizemlje, prizemlje u okviru koga je garaza i potkrovljei ima dva ulaza. 74m2 je građeno....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 69.000 €, 199,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novija kuća u naselju Misa, zona Pelisterske ulice pre pruge, u sivoj fazi, taman da je završite po vašim potrebama i ukusu. Velika, 3 etaže, sa 6 soba, 2 kupatila, predviđene dve terase, na placu 4.84 ara uz asfaltiranu ulicu kroz koju prolaze voda, struja, kanalizacija, optika.....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 70.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 66.950 €, 232,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u centru Krcedina – samo kod nas! **Na odličnoj lokaciji, u samom centru Krcedina, prodaje se kuća površine 232 m² na placu od 16 ari. **Struktura kuće: *Dnevna soba i trpezarija sa kuhinjom *Dve sobe *Kupatilo *Lokal sa 2 prostorije sa ulice (idealno za poslovni prostor)....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJIG, 80.000 €, 212,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se etno restoran na oko 10km od Ljiga. Restoran ima ukupnu površinu od 212m2 (sa sve prostorijama koje se nalaze na spratu iznad restoranskog dela), dok sam restoran ima površinu od 163m2. Restoran se sastoji iz jedne velike prostorije u kojoj se nalazi veliki kamin, zatim,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 80.000 €, 218,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Gogama koja ima u osnovi 109 m2. U prizemlju se nalaze dva stanja, od toga jedan poseduje predsoblje, kuhinju sa trpezarijom, sobu i kupatilo, drugi poseduje predsoblje, malu sobu, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, špajz i kupatilo. Po podu su pločice, brodski....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 80.000 €, 222,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se uknjizen i legalizovan objekat preko puta srednjoskolskog centra pogodan za razne vrste poslovanja. 222 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 80.000 €, 200,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Palić, prodaje se samostalna kuća u površini od 129kvm na placu veličine 511kvm. Pored useljive kuće koja je građena od čvrstog materijala, na parceli se nalaze još dve kuće građene od mešovitog materijala koje su za adaptaciju (31kvm+40kvm) ili rušenje i zidan objekat....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 80.000 €, 220,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU STAMBENI PROSTOR U STROGOM CENTRU GRADA, POGODAN I ZA POSLOVNI PROSTOR POVRŠINE 145M2. STRUKTURA SPRATNOG DELA: VELIKA TERASA NA ULAZU, SALON, ČETIRI SOBE, KUHINJA, DVA KUPATILA. PRODAJE SE I SUTEREN POVRŠINE 75M2, DVE SOBE, KUHINJA, KUPATILO. .

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 80.000 €, 200,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU KUĆA U JUŽNOM DELU GRADA. .

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 80.000 €, 209,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Borići, na 270 metara od centra Atomske banje u Trepči, površine 209 m2, na 3 ara placa. Kuća se sastoji od 4 zasebne stambene jedinice, apartmana, sa zasebnim ulazima, kupatilima i kuhinjama. Apartmani su povezani terasom, i nalaze se na tihom i prijatnom....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 240,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prizemlje useljivo, na spratu i potkrovlju treba parket i grejanje da se urade. 4 kupatila. .

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 80.000 €, 212,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Reč je o kući koja se nalazi u prigradskom naselju nadomak Vranja. Put do naselja je sredjen i nov a tik iznad kuće se nalazi autobusko stajalište, kuda staje i linijski autobus koji vodi direktno do grada. Lokacija je takva da odgovara onima koji vole mirne sredine i prirodu ali....

 
 
 
  Kuća, LIPOLIST, 80.000 €, 220,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem uknjizenu kucu u Lipolistu, 220m2.Moze i zamena..Kontakt: 0694770800 .

 
 
 
 
-24%

Promena cene sa 85.000 € na 65.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 65.000 €, 210,00 m2 cca 310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 85.000 €
18.03.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se samostalna porodična kuća na Makovoj Sedmici u Graničarskoj ulici na placu površine 828 m². Kuća je građena od čvrstog materijala, ima 210 m² bruto površine. Kuća je u fazi renoviranja. Sastoji se od stepeništa, kuhinje zajedno sa trpezarijom i dnevnom sobom, WC-a, kupatila....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 75.000 € na 65.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, REKOVAC, 65.000 €, 200,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.05.2023 - 70.000 €
07.04.2024 - 75.000 €
24.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovna zgrada u centru Rekovca. Na placu se nalaze 2 objekta, jedan objekat je poslovna zgrada pr+Sp1 opremljena sa inventarom za kafić/kafanu. Objekat dva je lokal za trgovačku delatnost, a na spratu je sala za ručavanje povezana sa objektom 1. Odlična investicija za sve koji nameravaju....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 55.000 € na 65.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ZRENJANIN, 65.000 €, 220,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 50.000 €
15.02.2026 - 55.000 €
22.02.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Tiganjica - vikendica površine 220m2 + radionica od 200m2 na placu od 57,65 ara. Objekat je petosoban, novije gradnje, nezavršen, 4 spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, letnja kuhinja. Trofazna struja, hidropak, kupatilo, septička jama, voćnjak sa 60 stabala jabuka, 30 šljiva....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 65.000 €, 200,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća je u tri etaže. Prvu etažu čini podrumski deo sa letnjom kuhinjoom. Prizemlje se sastoji od dve sobe, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, hodnika, kupatila, Spratni deo poseduje kupatilo, kominovanu sobu i dve sobe. Na placu postoje i pomoćni objekti pogodni za kućne ljubimvce.....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 65.000 €, 201,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U centru Apatina, prodaje se kuća 201m2, koja je funkcionisala kao restoran, na manjem placu od 328m2. Za adaptaciju i prilagodjavanje raznim namenama sa izlazom na dve strane. Struja, voda, sanitarni čvor... .

 
 
 
  Kuća, STAPAR, 65.000 €, 216,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Stapar. Na velikoj parceli od 1152m2 nalazi se porodično domaćinstvo sa dva stambena objekta,pomoćnim objektima i baštama.Prvi stambeni objekat je veličine 98m2,starije gradnje,mešanog materijala,odlično održavan bez ulaganja.Sastoji se iz 2 sobe do ulice,dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, KNJAŽEVAC, 65.000 €, 200,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća sa garažom i pomoćnim objektima u Knjaževcu u blizini Policijske stanice. Kuća je površine 200m2, sastoji se od prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila, na spratu isti raspored. Na placu....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 65.000 €, 200,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Bajnat, prodaje se kuća u izgradnji ukupne površine oko 200kvm, sa sopstvenim manjim dvorištem od 70kvm. Planirano je da se izgradi u prizemlju dnevna soba, kuhinja, kupatilo i spavaća soba a na spratu još dve sobe sa kupatilom. U dvorištu se nalazi zidana poluotvorena....

 
 
 
  Kuća, KULA, 65.000 €, 212,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra - 3002037- Prodaje se uknjižena kuća u Kuli. Mirna lokacija, ulica Doža Đerđa. Plac površine 925 m2. Kuća uknjižena na 212 m2 korisne površine, 267 m2 neto površine. Suteren, prizemlje i potkrovlje. Prizemlje kuće je renovirano i aktivno se koristi dok je potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 80.340 €, 228,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na najtraženijoj lokaciji u Žablju, nudimo Vam noviju, spratnu i uknjiženu kuću. .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 65.000 €, 217,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 65.000 €, 217,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, NIŠ, 63.000 €, 201,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u naselju Čalije ukupne površine 201m2, na odličnoj lokacij, u blizini mnogih infrastrukturnih sadržaja. Plac je gradsko građevinsko zemljište, pravilnog je pravougaonog oblika, ograđen sa svih strana. Ulaz je direktno sa asvaltirane ulice. Priključci za vodu, struju....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 62.000 €, 200,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2025.,

www.indomio.rs

U Ravnom Selu ekskluzivno prodajemo seosko domaćinstvo koje se sastoji od kuće na placu površine 500 m², sa dodatnom baštom od 371 m², što čini ukupnu površinu od 871 m². Kuća je tipična "švapska" seoska kuća u dobrom stanju, dodatno renovirana i spremna za useljenje. Dokumentacija....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 62.000 €, 234,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

U naselju Lugovo kod Sombora prodaje se prostrana porodična kuća spratnosti prizemlje + potkrovlje, ukupne površine 234 m², smeštena na placu od 1204 m². Kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: • 5 prostorija (soba) • kuhinje • hodnika • 2 kupatila • terase Infrastruktura....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 61.000 €, 201,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na mirnoj lokaciji porodičnu kuću površine 201 m2, sa pripadajućom okućnicom površine 232 m2. Udaljena 5 km od Prijepolja, naselje Brezovača. U suterenu smeštena je garaža i podrum, prvi sprat ima : terasu , predsoblje, dve spavaće sobe od kojih jedna soba ima....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 230,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća je novijeg datuma građena . Urađeni su kompletni radovi na zidanju, podignut krov,dobijena gradjevinsku dozvola .Kuća ima i projektnu dokumentaciju. Uradjena je i prenamena zemljišta u gradjevinsko. Kuća ima sopstveni izvor vode u okviru kuće ozidan bunar. Struja je neposredno....

 
 
 
  Kuća, EČKA, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Ečka – Kuća u izgradnji površine oko 200m2, dimenzije osnove 9m x 20m + galerije u potkrovlju. U prizemlju se nalazi 4 soba + velika soba predviđena za dnevni boravak, a na spratu 4 manje sobe. Ispred nje se nalazi stara kuća za rušenje. Monofazna struja, voda. Plac sa kolskim ulazom....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 230,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.heroldo.com

Kuća je novijeg datuma građena . Urađeni su kompletni radovi na zidanju, podignut krov, dobijena građevinsku dozvola . Kuća ima i projektnu dokumentaciju. Urađena je i prenamena zemljišta u građevinsko. Kuća ima sopstveni izvor vode u okviru kuće ozidan bunar. Struja je neposredno....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća u Bečeju, Novo Selo. Kuća poseduje predsoblje, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak, velika soba i terasa. Dodatni objekat poseduje predsoblje, sobu, kupatilo, spajz, kuhinja i terasu. Dodatni objekat je izmalterisan ali nije namešten. Veliko dvorište i ostava za drva. Kuća je potpuno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 211)

<< <1 2 3 4 5 6> >>