• GoHome Professional
220 m2 do 74000 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 220 m2 do 74000 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 220 m2 do 74000 eura Najnovije

  • Za upit "220 m2 do 74000 eura najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 70000 eura (malo jeftiniji)
    • 77000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LOZNICA, 72.000 €, 203,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

3.5 km od centra Loznice na putu ka Tršiću, nalazi se ova nekretnina. Smeštena na 4.5 ara placa, vrlo funkcionalna i pogodna za višečlanu porodicu. Sastoji se od: Prizemlja; predsoblje, tri sobe, kuhinja i trpezarija, kupatilo i zatvorena terasa. Potkrovlje; prostor za kuhinju, dnevna....

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 74.000 €, 221,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodajua kuća u Novom Selu, kod Velike Plane, površine 89 m2 i dva pomoćna objekta površine 73m2 i 61m2, na placu površine 2496 m2. Kuća u prizemlju, ima od prostorija hodnik, kupatilo, 2 spavaće sobe, kuhinju, trpezariju i dnevni boravak. Postoji i mogućnost sređivanja potkrovlja....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 74.160 €, 199,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Temerinu, ulica Narodnog fronta – 199 m², plac 6 ari, odličan front 20 m – 5 prostorija – prilika za adaptaciju! Prodaje se kuća u Temerinu, u atraktivnoj i širokoj ulici Narodnog fronta. Površina kuće je 199 m², sa 5 prostorija, na ravnom placu od 6 ari. Idealna je za adaptaciju....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 73.000 €, 240,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2025.,

www.heroldo.com

Na površini placa od 10 ari, smeštena je kuća od 240 m2 , sa 5 spavaćih soba, dva dnevna boravka, dve trpezarije i kuhinje i dva kupatika , zidani pomoćni objekat od 40m2 sa trpezarijom kupatilom i ostavom za zimnicu , garaža , podrumom i više ekonomskih objekata , pušnica za meso,....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 72.100 €, 205,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

062518545 EKSKLUZIVNA PRODAJA Prizemnu Kuću u Zmajevu sa pomoćnim objektima, renovirana, centralno grejanje na čvrsto gorivo,parketi u sobama,nov limeni krov, uknjižena,može biti brzo useljiva,plac 2,106m,ima voćnjak.Kuća ima četiri sobe,kuhinju,kupatilo,ustakljenu terasu. .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Centar, 72.000 €, 214,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! U okviru Venca,nedaleko od samog centra grada,nalazi se kuća,površine 214m2,u dve stambene etaže,ali koja može funkcionisati i kao jedan veliki prostor za stanovanje.Kompletna kuća od čvrstog materijala,fasadna uradjena,veći deo kuće je u funkciji za stanovanje,parketi ili patos,drvena....

 
 
 
  Kuća, UGRINOVCI, 72.000 €, 223,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Ugrinovcima, Grmovac, ulica Nova 7. Kuća je površine 223 m2, kompletno je izgrađena ali nije završena. U kući nisu završene vodovodne i kanalizacione instalacije i struja, i nije priključena na struju i vodu. Kuća je legalizovana, vlasništvo uredno. .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 72.000 €, 230,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se sprat i potkrovlje kuće u bockama sa prelepim pogledom na Novi Sad. Kuća je podeljena po horizontali na dva stana i svaki stan ima i svoj deo placa i zaseban ulaz. Stan koji se prodaje je uknjižen na 230m2 kao zasebna stambena jedinica i u sirovom stanju je.. Za detaljnije....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 71.000 €, 200,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kvalitetnu porodičnu kucu na 25min od Novog Sada. Kuca je spratna ,poseduje podrum, kvalitetna gradnja... Plac je velik, 1.738m2 i izlazi na dve ulice . Parking, garaža, Internet, Tavan, Klima.

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 70.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2024.,

www.heroldo.com

Pozivamo vas da istražite jedinstvenu priliku za seoski život u idiličnom okruženju Santarovca, nedaleko od Jagodine. Imanje se proteže na čak 4 hektara predivne zemlje, pružajući obilje prostora za vaše ideje i projekte. Ovo mirno i pitomo seosko domaćinstvo idealno je za razvoj....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 220 m2 do 74000 eura (340)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>