• GoHome Professional
220 m2 do 628 eura/m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • 220 m2 do 628 eura/m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 220 m2 do 628 eura/m2

  • Za upit "220 m2 do 628 eura/m2" pronađeno 787 nekretnina - prosečna cena 466 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 596 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 659 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 47000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • nenamešten
    • pogodan
    • renovirano
    • kablovska
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se dve etaže porodične kuće, sa placem i garažom u naselju Crvena Zvezda. Plac je veličine 3,7 ara, koji je u potpunosti ograđen. Osnova porodične kuće je 121m2. Prodaje se etaža na prizemlju, koja je 60m2 i poslednja etaža, na drugom spratu, koja je veličine 121m2. Ove dve....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Avala, Put za Bosnjake I deo (3 nezavisna stana pod istim krovom idealna za vise generacijske porodice) 6.0 plus soba. 4 kupatila. kuca od uknjizenih 200 m2 sa 3 terase, na placu od 8 ari, PR + I + PTK, ta, gas, tel. , gradski vodovod, KTV, intetnet, klima, useljiva po dogovoru, uknj.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Stambeno - poslovna zgrada (P+Pk) u blizini centra,na prometnom mestu, površine 200m2,na parceli površine 2,5ari.Izgrađen od čvrstog materijala, opeke, demit fasada, pvc stolarija.U prizemlji objekta nalazi se poslovni prostor sa pratećim pomoćnim prostorijama i toaletom.Na spratu,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuca u lepoj, mirnoj ulici u naselju Ratko Jovic. U blizini se nalaze autobuska stajalista, prodavnice,skretanje za aerodrom, izlazak na autoput Kuca je povrsine oko 200m2, nalazi se na placu od 4.63 ara. U kuci je predvidjeno da budu tri stambene jedinice. Prvi deo....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 133.900 €, 206,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kuću na potezu Futog-a. Kuća je građena od čvrstih materijala i zahteva minimalna ulaganja, koja nisu hitna. Kuća je useljiva i poseduje lokal koji ulazi u kvadraturu kuće od 40m2. Poseduje 2 spavaće sobe,dnevni boravak, kuhinju i kupatilo. Lokal takođe poseduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Durlanu, površine 200m2. Nalazi se u blizini Benetona, na prometnoj lokaciji. Poslovni prostor se nalazi na visokom prizemlju i spratu. Ima velike prostorije, mokri čvor i kuhinju na svakom spratu, potpuno je klimatizovan prostor. Prostorije su komforne,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 133.900 €, 206,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna porodicna kuca u Sirigu, na top lokaciji u samom centru mesta. Kuca "na lakat" sa izlazom na glavnu i sporednu ulicu. Prekoputa poste, crkve, mesne zajednice i doma zdravlja. Skola i vrtic na 200m od kuce. U kuci postoji renoviran poslovni prostor sa izlazom na....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Futog-Rustična kuća 200 m2 sa Lokalom 40 m2 u blizini Dunava i Šetališta-065/385 8880 *EKSKLUZIVA*Prodajemo u srcu Lepog Bačkog mesta Futoga Porodičnu Kuću 200 m2 sa Lokalom od 40 m2 na TIP-TOP LOKACIJIkuća je Trosobna,starije i kvalitetne gradnje,sređena je u Rustičnom Salonskom....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodicna kuca od 200m2 sa pomocnim objektom od 85m2 na zemljistu povrsine 16,23 ari. Kuca je izolovana, stiropor i fasada, trf. struja, gas, tel. Plac se sastoji iz dve odvojene katastarske parcele od kojih svaka ima ulaz. Kuca se sastoji od podruma, prizemlja i sprata, a tavan se....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 99.000 €, 200,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižena manja spratna kuća površine oko140 m2 ( 95 m2 u osnovi), na placu od 480 m2, sa podrumom ispod terase dvorišno orijentisane i pomoćnim prostorijama površine 83 m2 u sklopu kojih je i garaža. Kuća se nalazi u mirnom i uredjenom bloku u blizini centra grada, blizini....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 99.000 €, 200,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća u Starom Slankamenu, sa predivnim pogledom na ušće Tise u Dunav. Kuća je površine oko 200m2, a na placu se nalazi i pomoćni objekat površine oko 35m2, u kome je smeštena pušnica, roštilj, sudopera, ,,Smederevac" i ostava. Deo placa je pod vinogradom i raznim voćem, a....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 99.000 €, 200,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižena lepa spratna kuća, kvalitetno gradjena i funkcionalna , na lokaciji šireg centra grada, u manjem mirnom i uredjenom bloku.U prizemlju kuće je dnevni boravak spojen sa trpezarijskim i kuhinjskim delom četvorokrilnim vratima, manja radna ili spavaća soba, toalet....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Staro Groblje, 119.000 €, 241,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća PR + I (prizemlje + sprat), koja se nalazi na placu od 460m2 (4.60ar), u Niškoj Banji. Uknjižena korisna površina kuće je 241m2, dok je kuća u osnovi 144m2. Prizemlje se sastoji od: ulaznog hodnika sa kuhinjom, dnevne sobe sa trpezarijom, 3 spavaće sobe i 2 kupatila.....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 100.000 €, 204,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Vikend kuća, na Kovioni (put ka radaru). 204kvm (prizemlje + potkrovlje), potkrovlje nedovršeno. Plac 11a pod voćem. Uvedena struja, ima cisternu za vodu i septičku jamu. Kontakt vlasnika 064 5572949. .

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 98.000 €, 200,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.07.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću sa velikim,ograđenim placem P=14,5ari na samo 9 kilometra od Niša u vikend naslju 21.maj kod Malošišta. Na placu su 2 kuće. Velika kuća je spratna sa spoljnim stepenicama za sprat.U prizemlju je dnevni boravak,trpezarija,kuhinja,kupatilo,hodnik spavaća....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 140.000 €, 215,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lipovica, Trebež, uknjižena kuća 215m2 na 10,35 ari placa, etažno grejanje, 140.000 Evra. Kuća je podeljena na dve vertikale. U svakoj vertikali se nalazi po jedan dvoetažni stan. U prizemlju dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, spavaća soba a na potkrovlju još dve spavaće sobe. Na....

 
 
 
  Kuća, LIPOVICA, 140.000 €, 215,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 110.000 €, 226,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K674 Na prodaju odlična nameštena kuća na obroncima Kosmaja, u selu Koraćica, udaljenom svega 5 km od centra Mladenovca. Ova impozantna kuća, smeštena na prostranom placu od 23 ara, nudi savršeni spoj udobnosti, privatnosti i prirodne lepote. Kuća se prostire na ukupnoj površini....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 100.000 €, 200,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 100.000 €, 200,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 147.290 €, 226,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu kuću kod nas u ponudi. U pitanju je kuća novije gradnje, građena sa čvrstim materijalima. U pitanju je spratna kuća, sa velikim dvorištem. Przimlje se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Sprat ima identičan....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 147.290 €, 226,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična spratna kuća u Temerinu! U pitanju je kuća novije gradnje, građena sa čvrstim materijalima. Przimlje se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Sprat ima identičan raspored, koji je trenutno u sivoj fazi. Kuća sređena....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 95.000 € na 99.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 99.000 €, 204,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 98.000 €
15.10.2025 - 95.000 €
17.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na sprat u mirnom delu naselja Kertvaroš, površine 200 m2. Građena je od čvrstog materijala na 3 etaže. U suterenu se nalazi garaža i jedna soba u kojoj je bila smeštena postanica za toplanu koja trenutno nije u funkciji. U prizemlju se nalazi predsoblje, dnevna soba....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 99.000 €, 204,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća spratnosti P+1, ukupne površine 204 m², na placu od 3,91 ara. Kuća je funkcionalno organizovana kao dve zasebne stambene celine: Prizemlje: *Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom *Spavaća soba *Kupatilo *Hodnik Sprat: *Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 150.000 €, 230,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se komplatno imanje sa dve odvojene kuce od 106 m2 i 124 m2 u osnovi, sa pomocnim objektima, na placu povrsine 95,66 ari. U cenu ulazi i njiva 3.klase povrsine 1 ha 17 a 32 m2. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 150.000 €, 230,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.indomio.rs

Lepa trosobna kuća ( bruto 80 kvm ) sa poslovnim prostorom ( bruto 89 kvm ) između Željezničkog naselja i Makove Sedmice , na ograđenom placu od 1020 kvm . Trofazna struja u kući , trofazna struja u poslovnom prostoru koja je trenutno na mirovanju . Objekti se prodaju zajedno sa zajedničkim....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 230,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća na 3,81 ari placa u naselju Ilićevo. Kuća je spratna.U prizemlju se nalazi garaža i stambeni deo koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i ostave. Sprat se sastoji od spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, dve....

 
 
 
  Kuća, VARVARIN, 150.000 €, 230,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se komplatno imanje sa dve odvojene kuce od 106 m2 i 124 m2 u osnovi, sa pomocnim objektima, na placu povrsine 95, 66 ari. U cenu ulazi i njiva 3. klase povrsine 1 ha 17 a 32 m2. 230 m 2 10 0 0 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 150.000 €, 230,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća novije gradnje u mirnom delu grada,bez ikakvih ulaganja Kuća se prodaje sa svim stvarima .

 
 
 
  Kuća, RUMA, 150.000 €, 230,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju velika porodična kuća u Rumi u Kraljevačkoj ulici. Kuća je površine 230m2, sastoji se od 3 etaže (suteren, prizemlje i visoko potkrovlje). U suterenu ima kuhinju sa dnevnom sobom, kupatilo i ostavu. U prizemlju ima veliki hodnik sa 3 spavaće sobe, kuhinju, dnevnu sobu i....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 97.000 €, 202,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Novo selo, prodaje se komplet nameštena prizemna kuća ukupne površine 202kvm koja se nalazi na placu površine 325kvm. Kuća poseduje četiri stanbene jedinice namenjene za iznajmljivanje, svaka poseduje pored soba još i kuhinju i kupatilo sa komplet nameštajem i uređajima.....

 
 
 
  Kuća, BAČKI PETROVAC, 96.000 €, 200,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična i lepa kuća u Bačkom Magliću, na pola sata od Novog Sada. Izuzetno lepo i mirno mesto, sa uredjenom infrastrukturom, školama, prodavnicama, u blizini prelepo jezero, bazeni, kao i igrališta za decu. Fenomenalno mesto za život i porodicu. Kuća vrlo komforna sa dovoljno kvadrata....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 97.000 €, 203,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća kvalitetne gradnje, na dobroj lokaciji u blizini trgovine AS kod prvog kružnog toka.. Kuća je po strukturi po+p+pk, uknjižene bruto površine 203m2, neto 144m2, na placu od 120 m2. U prizemlju (89m2) je ulazni hodnik sa unutrašnjim stepeništem do potkrovlja....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 97.850 €, 205,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

SAMOSTALNA KUĆA U BUDISAVI---Agencijska šifra: 3000360Prodaje se porodična kuća površine 205m2, koja je izdeljena na 4 stambene jedinice. U izvornom stanju je, pa je pogodna za prilagođavanje kupčevim potrebama. Plac je površine 746m2. Kuća poseduje gradsku vodu i gas, dok postoji....

 
 
 
  Kuća, BUDISAVA, 97.850 €, 205,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 3000360Prodaje se porodična kuća površine 205m2, koja je izdeljena na 4 stambene jedinice. U izvornom stanju je, pa je pogodna za prilagođavanje kupčevim potrebama. Plac je površine 746m2. Kuća poseduje gradsku vodu i gas, dok postoji mogućnost priključenja na kanalizacionu....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 95.000 €, 200,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju funkcionalna porodična kuća u mirnom i porodičnom kraju, a opet na svega nekoliko koraka od urbanog centra! Lokacija nudi savršen balans između mira i dostupnosti – u neposrednoj blizini se nalaze tržni centar, akva park, restorani, prodavnice i brojne turističke atrakcije.....