• GoHome Professional
220 m2 do 621 eura/m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 220 m2 do 621 eura/m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 220 m2 do 621 eura/m2 pala cena

  • Za upit "220 m2 do 621 eura/m2 pala cena" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 480 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 589 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 652 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 55000 eura
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • pogodan
    • uknjižen
    • dvorište
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KORAĆICA, 135.000 €, 230,00 m2 cca 590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 150.000 €
10.04.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE KUĆA 230m2 - ODLIČNA, RENOVIRANA, USELJIVA ODMAH Na prodaju lepa, sređena i kompletno renovirana kuća površine 230m2, spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja.Nalazi se u Koraćici, na samo 3km od Mladenovca. Kuća je funkcionalno organizovana i može da se koristi kao jedna....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KORAĆICA, 135.000 €, 230,00 m2 cca 590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 150.000 €
10.04.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128826, 20a, spratna, struja, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 130.000 €, 235,00 m2 cca 550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 140.000 €
29.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi dve kuće sa velikim potencijalom na 4.25a placa, nedaleko od centra. 1.objekat-stambeno-poslovna zgrada. Prizemlje – poslovni prostor 95m2, sastoji se od 3 prostorije, kuhinje i kupatila. 1.sprat-trosoban stan od 89m2+terasa,sastoji se od hodnika, trpezarije, kuhinje, ostave,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '220 m2 do 621 eura/m2 pala cena'
85.000 €
85.000 €
140.000 €
 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 124.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VRNJAČKA BANJA, 124.000 €, 200,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 130.000 €
25.03.2026 - 124.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Vrnjačka banja, Gočki put, Kosmajska, 200m2 . 200m2, 4.0, PR/1, EG, terasa, parking, renovirano, uknjižen. Prodaje se kuća u Vrnjačkoj banji površine 200m2 + pomoćni objekat....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 124.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VRNJAČKA BANJA, 124.000 €, 200,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 130.000 €
24.03.2026 - 124.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Terasa Kosmajska Spratnost: 1 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 135.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, UB, 120.000 €, 214,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 135.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prelepo i pažljivo održavano imanje u Brgulama, na samo kilometar od centra mesta. Na parceli od 50 ari nalazi se prostrana kuća od 214 m², okružena zelenilom, sa dva funkcionalna pomoćna objekta ukupne površine 177 m². Kuća odiše toplinom doma i pruža savršen spoj komfora....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 130.000 €, 235,00 m2 cca 550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 140.000 €
28.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi dve kuće sa velikim potencijalom na 4.25a placa, nedaleko od centra. Petrovaradinska, Sremski Karlovci, Srbija ; Sremski Karlovci, Petrovaradinska.

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 110.000 € na 85.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ARADAC, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 110.000 €
29.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Aradac – četvorosobna kuća sa potkrovljem površine 200m2 + 4 poslovne zgrade površine 126m2, 100m2, 177m2 i 243m2 (na većini zgrada je skinut krov) na placu površine 10,6 ara. Trofazna struja, plin. Svi objekti su uknjiženi. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 159.000 € na 154.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, STARA PAZOVA, 154.000 €, 230,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.05.2025 - 159.000 €
08.04.2026 - 154.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Ova lepa kuća je u mirnom delu Nove Pazove, nadomak železnicke stanice, a nije daleko od centra naselja. Građena je 80-tih godina, izuzetno kvalitetno. Ima tri stana: dvosoban u prizemlju i garažu, trosoban na spratu i dvosoban u potkrovlju (bez kosina). Ima EG na gas, tri kupatila,....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 75.000 € na 65.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, REKOVAC, 65.000 €, 200,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 75.000 €
24.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Poslovna zgrada u centru Rekovca. Na placu se nalaze 2 objekta, jedan objekat je poslovna zgrada pr+Sp1 opremljena sa inventarom za kafić/kafanu. Objekat dva je lokal za trgovačku delatnost, a na spratu je sala za ručavanje povezana sa objektom 1. Odlična investicija za sve koji nameravaju....

 
 
 
 
-24%

Promena cene sa 85.000 € na 65.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 65.000 €, 210,00 m2 cca 310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 85.000 €
18.03.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se samostalna porodična kuća na Makovoj Sedmici u Graničarskoj ulici na placu površine 828 m². Kuća je građena od čvrstog materijala, ima 210 m² bruto površine. Kuća je u fazi renoviranja. Sastoji se od stepeništa, kuhinje zajedno sa trpezarijom i dnevnom sobom, WC-a, kupatila....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 80.000 € na 60.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, PARAĆIN, 60.000 €, 222,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.08.2024 - 80.000 €
10.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjizen i legalizovan objekat preko puta srednjoskolskog centra pogodan za razne vrste poslovanja. .

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 46.000 € na 40.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 40.000 €, 204,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 51.000 €
06.08.2025 - 46.000 €
15.05.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Bašaid - petosobna kuća površine 204m2 (60m2 noviji deo kuće od čvrstod materijala + 144m2 stariji deo od mešovitog materijala) na placu površine 15,24 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, kupatilo + wc, uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 10)

<< <1> >>