• GoHome Professional
220 m2 centralno grejanje pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 220 m2 centralno grejanje pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 220 m2 centralno grejanje pala cena

  • Za upit "220 m2 centralno grejanje pala cena" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 1.086 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 88000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 260.000 € na 239.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 239.000 €, 229,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 260.000 €
21.04.2026 - 239.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Leposavićka Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 240.000 € na 220.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 220.000 €, 200,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.09.2025 - 240.000 €
14.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2025.,

www.gsigma.rs

Kuća sa potkrovljem naselje Bagljaš. Zidana veoma kvalitetno sendvič zid. Lep raspored prostorija. U prizemlju se nalazi komforan dnevni boravak sa izlazom na natkrivenu terasu koji je okrenut ka dvorištu, trpezarija sa kuhinjom (ostava) sa izlazom na drugu manju terasu, predsoblje,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 230.000 € na 220.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Adice, 220.000 €, 200,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 230.000 €
06.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Kuću 200m u Adicama,čvrsta gradnja,u prizemlju kuhinja,trpezarija,veliki dnevni boravak sa izlazom na terasu,kupatilo,na spratu pet soba(dve imaju izlaz na terasu) i kupatilo,kuća je završena,ima centralno grejanje na struju,garaža pored kuće 30 m sa vratima na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '220 m2 centralno grejanje pala cena'
220.000 €
220.000 €
 
-4%

Promena cene sa 230.000 € na 220.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Adice, 220.000 €, 200,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 230.000 €
06.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 1)

<< <1> >>