• GoHome Professional
210 m2 podrum do 663 eura/m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • 210 m2 podrum do 663 eura/m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 210 m2 podrum do 663 eura/m2

  • Za upit "210 m2 podrum do 663 eura/m2" pronađeno 95 nekretnina - prosečna cena 552 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 629 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 696 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 55000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 58.000 € na 54.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 54.000 €, 190,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.10.2025 - 58.000 €
13.05.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima u Debeljači, Opština Kovačica. Kuća je u izvornom stanju, ukupne površine 190m2, a prostire se na placu od 21 ara. Kolski ulaz, podrum, 2 mokra čvora. Nalazi se na dobroj poziciji. Deo placa iza kuce bio u funkciji bašte. Vredi pogledati. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 150.000 €, 206,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – kuća podeljena na četvorosoban i jednosoban stan površine 206m2 sa kolskim ulazom i garažom za 3 auta na placu površine 6,33 ara. Centralno grejanje na plin, dva gasna kotla, dva trofazna priključka, dva vodomera, kompletno renovirana, 2 kupatila, 3 kuhinje, pokrivena terasa,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 206,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2022.,

www.gsigma.rs

Unikatna salonska kuća na samo par minuta hoda od centra grada. Kuća je salonskog tipa, održavana. Sastoji se od dve zasebne stambene jedinice, od četvorosobnog i dvosobnog stana. U dvorištu postoje pomoćne prostorije i izidana natkrivena garaža za tri automobila, kolski ulaz. Zanimljivo....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 206,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2023.,

www.indomio.rs

Salonska kuća u širem centru grada ukupne površine 206 m2 na placu od 6.33 a. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Sastoji se od dve stambene jedinice, četvorosobnog i dvosobnog stana. Po podovima postavljen parket, laminat i keramika, grejanje CG na gas, stolarija....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 206,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2023.,

www.indomio.rs

Salonska kuća u širem centru, površine 206m2, nalazi se na parceli površine 6,33ari.Na parceli postoje i pomoćni objekti , šupe, površine 39m2 i 10m2, ispod objekta je veliki vinski podrum, u dvorištu je garaža za tri automobila (koja je nelegalna).Kuća je renovirana i funkcionalno....

 
 
 
  Kuća, JASENICA, 51.500 €, 205,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju, seosko domaćinstvo u šumadijskom selu Sepci, na pola puta od Topole prema Rači i Smederevskoj Palanci, na par kilometara od planiranog auto puta Vožd Karađorđe, kao i magistralnog puta Topola - Rača, u blizini Natalinaca. Domaćinstvo je nedaleko od seoske škole i igrališta,....

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, 48.000 €, 198,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnine „ MOJ DOM” prodaju dve kuće ukupne površine 198m2 na 5,97 ari placa koje se nalaze u Jasici. Prva kuća ima ukupno 88m2 i potpuno je sređena i opremljena sa novim nameštajem. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, trpezarije, spavaće sobe, ostave i kupatila. Druga....

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 50.000 €, 214,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

KUĆA SA VELIKIM PLACEM – ODLIČNA PRILIKA! Velika Plana, ul. 1. maja Cena: 50.000 € Na samo ~90 km od Beograda, u urbanom delu Velike Plane, nudimo vam kuću sa velikim potencijalom za život ili investiciju! ✨ Osnovne informacije: ▪️ 214 m² ukupne površine ▪️ Terasa 10 m² ▪️ Dve etaže....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 45.000 €, 215,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća u Ljukovu,opština Inđija stambene kvadrature 215 kvadrata.Vlasnik kuće 1/1 Plac sa kućom i baštom je 16ari Kuća u prizemlju ima spavaću sobu,hodnik,dnevna soba sa kuhinjom i kupatilo U sobi i dnevnoj sobi je parket Ispod spavaće sobe je podrum sa spajzom....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 44.000 €, 220,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca povrsine 220m2, velika ajnfort kapija, podrum, pomocna prostorija 20m2, stala 33m2 sa plafonom visine 3,5m (pogodna za konje i goveda), cardak, mala supa. Potrebno renoviranje objekata. Povrsina placa je 1160m2, front 16,5m×70m duzina placa. Plac je ogradjen. Vlasnistvo 1/1.....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 31.000 €, 217,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u Čonoplji od 217m2 stambenog dela i 164m2 pomoćnih objekata u vidu letnje kuhinje, svinjaca, kokošinjaca, šupa. Parcela ima 2400m2 od toga bašta 1000m2. Kuća je od mešanog materijala, u dobrom stanju, ima 4 sobe, kuhinju, trpezariju, dva kupatila, magacinski prostor,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-95 (od ukupno 95)

<< <1 2 3> >>