• GoHome Professional
210 m2 podrum što manji do 66000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 210 m2 podrum što manji do 66000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 210 m2 podrum što manji do 66000 eura

  • Za upit "210 m2 podrum što manji do 66000 eura" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 302 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 62000 eura (malo jeftiniji)
    • 69000 eura (malo skuplji)
    • do 320 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • parking
    • pogodan
    • parket
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, RAČA, 57.000 €, 190,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Rači, naselje Vinogradi, površine 135 m2 i pomoćni objekat, površine 90 m2, na placu površine 317 m2. Strukturu kuće čine prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik, kupatilo, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak, kao i stepenište, koje vodi na....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 58.000 € na 54.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 54.000 €, 190,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.10.2025 - 58.000 €
13.05.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima u Debeljači, Opština Kovačica. Kuća je u izvornom stanju, ukupne površine 190m2, a prostire se na placu od 21 ara. Kolski ulaz, podrum, 2 mokra čvora. Nalazi se na dobroj poziciji. Deo placa iza kuce bio u funkciji bašte. Vredi pogledati. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 70.000 €, 194,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju velika kuća u Staparu ima 194 m2 i poseduje 4 spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom , špajz, hodnik, zatvorena terasa, ima podrum letnju kuhinju sa magacinom. U prednjem dvorištu se nalazi garaža i mali objekat ( nekada je bila prodavnica). A u drugom dvorištu ekonomski....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '210 m2 podrum što manji do 66000 eura'
65.000 €
50.000 €
60.000 €
  Kuća, KRUŠEVAC, 48.000 €, 198,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnine „ MOJ DOM” prodaju dve kuće ukupne površine 198m2 na 5,97 ari placa koje se nalaze u Jasici. Prva kuća ima ukupno 88m2 i potpuno je sređena i opremljena sa novim nameštajem. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, trpezarije, spavaće sobe, ostave i kupatila. Druga....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 71.000 €, 200,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kvalitetnu porodičnu kucu na 25min od Novog Sada. Kuca je spratna ,poseduje podrum, kvalitetna gradnja... Plac je velik, 1.738m2 i izlazi na dve ulice . Parking, garaža, Internet, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, PIROT, 71.500 €, 200,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju očuvana i kvalitetno održavana prizemna kuća u Pirotu, na mirnoj, pristupačnoj lokaciji kod Vašarišta, na lepom, ravnom urednom placu od 850 m2, koji izlazi na dve strane. Ponuda obuhvata dve samostalne stambene jedinice, garažu i još pomoćnih prostorija. Glavna kuća se....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 61.000 €, 201,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na mirnoj lokaciji porodičnu kuću površine 201 m2, sa pripadajućom okućnicom površine 232 m2. Udaljena 5 km od Prijepolja, naselje Brezovača. U suterenu smeštena je garaža i podrum, prvi sprat ima : terasu , predsoblje, dve spavaće sobe od kojih jedna soba ima....

 
 
 
  Kuća, JASENICA, 51.500 €, 205,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju, seosko domaćinstvo u šumadijskom selu Sepci, na pola puta od Topole prema Rači i Smederevskoj Palanci, na par kilometara od planiranog auto puta Vožd Karađorđe, kao i magistralnog puta Topola - Rača, u blizini Natalinaca. Domaćinstvo je nedaleko od seoske škole i igrališta,....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 45.000 €, 215,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća u Ljukovu,opština Inđija stambene kvadrature 215 kvadrata.Vlasnik kuće 1/1 Plac sa kućom i baštom je 16ari Kuća u prizemlju ima spavaću sobu,hodnik,dnevna soba sa kuhinjom i kupatilo U sobi i dnevnoj sobi je parket Ispod spavaće sobe je podrum sa spajzom....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 31.000 €, 217,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u Čonoplji od 217m2 stambenog dela i 164m2 pomoćnih objekata u vidu letnje kuhinje, svinjaca, kokošinjaca, šupa. Parcela ima 2400m2 od toga bašta 1000m2. Kuća je od mešanog materijala, u dobrom stanju, ima 4 sobe, kuhinju, trpezariju, dva kupatila, magacinski prostor,....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 44.000 €, 220,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca povrsine 220m2, velika ajnfort kapija, podrum, pomocna prostorija 20m2, stala 33m2 sa plafonom visine 3,5m (pogodna za konje i goveda), cardak, mala supa. Potrebno renoviranje objekata. Povrsina placa je 1160m2, front 16,5m×70m duzina placa. Plac je ogradjen. Vlasnistvo 1/1.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 10)

<< <1> >>