• GoHome Professional
210 m2 ekskluzivan parking do 31000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 210 m2 ekskluzivan parking do 31000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 210 m2 ekskluzivan parking do 31000 eura

  • Za upit "210 m2 ekskluzivan parking do 31000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 29000 eura (malo jeftiniji)
    • 32000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 30.140 €, 27,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Otkrijte spokojan život na Srebrnom jezeru! Predstavljamo najnovije stambeno rešenje Fast Projekta, smešteno u živopisnom predelu Srebrnog jezera. Ova ekskluzivna stambena zgrada nudi 40 luksuznih i prostranih stanova, dizajniranih tako da budu u skladu sa prirodnim lepotama ove renomirane....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 29.810 €, 27,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 30.250 €, 28,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 30.100 €, 43,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam ekskluzivan stan u novogradnji, smešten u jednoj od najpoznatijih ulica u blizini Keja. Ova luksuzna nekretnina nalazi se na 5. spratu u zgradi sa liftom, u objektu renomiranog investitora poznatog po vrhunskom kvalitetu gradnje. Stan površine 43 m² pažljivo je dizajniran....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 29.480 €, 27,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 28.710 €, 26,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 26.400 €, 24,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, TITEL, 23.900 €, 130,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

LOK stara kuća za rušenje 130m plac 1200m ispod Titelskog brega Lokacija: Lok (Srbija, Titel) Ulica i broj: Svetozara Miletića Kvadratura: 130m2 Površina zemljišta: 1200m2 Broj soba: 4 sobe Spratnost: Prizemna Stanje objekta: Starija gradnja Dodatne informacije Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 32.945 €, 30,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 – MAXIS GROUP 💸 Na izdavanje: 700 € mesečno (stan + garaža) + depozit Agencijska provizija: 50% od ugovorene cene zakupa od prve kirije. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan je idealan. 🔑 EKSKLUZIVNA PONUDA – Luksuzan stan u Zemunu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • ekskluzivan parking do 31000 eura (29)
  • 210 m2 parking do 31000 eura (4)
  • 210 m2 ekskluzivan parking (54)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>