• GoHome Professional
210 m2 do 86000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • 210 m2 do 86000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 210 m2 do 86000 eura

  • Za upit "210 m2 do 86000 eura" pronađeno 264 nekretnina - prosečna cena 308 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 81000 eura (malo jeftiniji)
    • 90000 eura (malo skuplji)
    • do 336 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • namešten
    • parking
    • renovirano
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KNIĆ, 80.000 €, 200,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi na magistralnom putu Kragujevac - Čačak , na ulasku u Knić, površine oko 200 kvm, na 14,79 ari placa, grejanje na drva i struju. Sastoji se od prizemlja ( hodnik, kupatilo, kuhinja sa dnevnom sobom),sprat (hodnik, kupatilo i tri sobe ) i tavan. U dvorištu se nalazi....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 95.000 € na 80.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 80.000 €, 198,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 125.000 €
27.08.2025 - 95.000 €
08.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Kelebija, prodaje se samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 149kvm na placu veličine 1377kvm. Građena je 1985 godine od cigle i u dvorištu ima zidana garaža sa kupatilom, letnjom kuhinjom i ostavom ukupne površine 40kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: dnevnu sobu,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 80.000 €, 200,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Palić, prodaje se samostalna kuća u površini od 129kvm na placu veličine 511kvm. Pored useljive kuće koja je građena od čvrstog materijala, na parceli se nalaze još dve kuće građene od mešovitog materijala koje su za adaptaciju (31kvm+40kvm) ili rušenje i zidan objekat....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 80.000 €, 212,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Reč je o kući koja se nalazi u prigradskom naselju nadomak Vranja. Put do naselja je sredjen i nov a tik iznad kuće se nalazi autobusko stajalište, kuda staje i linijski autobus koji vodi direktno do grada. Lokacija je takva da odgovara onima koji vole mirne sredine i prirodu ali....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 79.000 €, 220,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU KUĆA U NASELJU DUBOČICA, NA DVE ETAŽE. STRUKTURA DONJE ETAŽE: HODNIK, KOMOTNA KUHINJA, DNEVNI BORAVAK, DVE SPAVAĆE SOBE, STEPENIŠTE ZA GORNJU ETAŽU: HODNIK KUPATILO, KUHINJA, DVENI BORAVAK, DVE SPAVAĆE SOBE. POGODNO ZA VEĆU PORODICU. PLAC JE POVRŠINE OKO 4 ARA, NA PLACU....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 79.000 €, 198,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Blizu centra Bajmoka , porodaje se četvorosobna porodična kuća sa poljoprivrednim gazdinstvom . Objekti su izgrađeni od čvrstog materijala (betonski temelj , betonska ploča pojačana sa čeličnim gredama i cigla) i mogu da se koriste u različite svrhe . Kuća ima četiri sobe . Dnevni....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 79.000 €, 200,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se započeta kuća od 200m2 u mirnom delu Ugrinovaca, nedaleko od okretnice autobusa 703. Kuća se nalazi na placu od 5 ari , sa dovoljno prostora za dvorište , garažu ili dodatni sadržaj po želji. Mogućnost adaptacije postojećeg objekta po sopstvenoj želji. Uvedena struja( postoji....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 79.000 €, 198,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U Bajmoku, nedaleko od centra mesta, prodaje se prostrana porodična kuća površine 198 m², smeštena na velikoj parceli od 1263 m² sa brojnim pomoćnim i ekonomskim objektima. Kuća je spratna i funkcionalnog rasporeda. Prizemlje tri sobe kuhinja sa trpezarijom dva kupatila špajz Sprat....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 78.200 €, 200,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi u Novim Banovcima u blizini dunava *Površine 200m2 racunajuci podrum,površina stambenog prostora je 140m2 *2 kupatila *5 spavacih soba *2 kuhinje *6 terasa *plac je povrsine 4.5a Prodavac je zainteresovan i za zamenu za neki manji stan do 40m2 u N.Banovcima ili u Novoj....

 
 
 
  Kuća, STEPANOVICEVO, 78.000 €, 199,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Stepanovićevu Uknjiženu Kuću 199 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 257.500 € 263 m 2 5 Veternik-Spratna kuća-Sve uknjiženo 1/1 ( SU+Pr +PK) Kuća - Novi Sad, Veternik 257.500 € Prodaja 20/04/26.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 78.000 €, 223,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.indomio.rs

Beoexpert ekskluzivno zastupa prodaju samostojeće, zasebne kuće, dobro locirane u naselju Čenta. Građena je od čvrstih materijala i kvalitetno. Ukupna površina iznosti 223 m2 a površina placa 16,21 ar. Sastoji se iz dve etaže, prizemlja i sprata. Raspored prostorija je funkcionalan....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 78.000 €, 230,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.indomio.rs

Kuća u dve etaže građena kombinacijom siporeksa,blok i cigla.Objekat je u fazi nedovršene gradnje.Postoji bušeni bunar,kanalizacija septička jama,trofazni priključak za struju. .

 
 
 
  Kuća, STEPANOVICEVO, 78.000 €, 199,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Stepanovićevu Uknjiženu Kuću 199 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI kuća je starije gradnje od pune cigle nalazi se na Placu od 2300 m2 dimenzija 50 x 50 metara Pogodno je za Poslovnu delatnostUdaljenost od Auto Puta je 6 km a do Novog Sada 23 km više informacija na tel.....

 
 
 
  Kuća, PUT ZA VLASE, 78.000 €, 200,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kuca se nalazi na Putu za Vlase , nedaleko od skretanje za Novo Groblje na neki 700-800metara. Kuca je uknjizena,kupovina gotovinom. Sastoji se od prizemlja koje je kompletno zavrseno i opremljeno, sprata koji je ozidan i tavan koji je podascan.Plac je 8 ari. U prizemlju su dve spavace....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 77.500 €, 210,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična kuća apartmanskog tipa na Bovanskom jezeru. Kuća je po strukturi PR + I, povšine 210m2. Kuća je podeljena po vertikali i ima dva odvojena ulaza. Nalazi se na placu od 5,96a. U prizemlju kuće se nalazi dve dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i dva kupatila. Prvi....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 77.250 €, 199,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kuću u Bačkom Gradištu, idealnu za višečlanu porodicu. Sastoji se od 3 spavaće sobe i dnevne sobe, dva kupatila, kuhinje i letnje kuhinje. U dvorištu se nalazi garaža. U blizini nekretnine nalaze se svi neophodni sadržaji za život. Za sve informacije pozovite našu....

 
 
 
  Kuća, BAČKI PETROVAC, 87.550 €, 218,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se " kuća na lakat " u lepom delu Bačkog Petrovca. Idealno i za poslovne delatnosti. Za više informacija, pozovite. "For sale: 'Elbow House' in a beautiful part of Bački Petrovac. Ideal for business activities as well. For more information, please call." Продается "Дом на....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Centar, 87.600 €, 208,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Širi Centar,mirna ulica,"švapska" kuća,uknjižena,sastavljena iz dva stana,od kojih je jedan veličine 123m2 trosoban renoviran,PVC stolarija,sig.ul.vrata,novo kupatilo,nova keramika ukuhinji,termo i hidro izolacija,po podu seljački pod u dobrom stanju i keramika,grejanje je na....

 
 
 
  Kuća, MEĐULUŽJE, 76.000 €, 200,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: K589 Odmah useljiva kuća površine 200 m2 i velika nezavršena kuća se nalaze na ograđenom placu veličine 70 ari u Velikoj Ivanči. Plac ima asfaltni prilaz, septičku jamu i bunar. Idealna lokacija za beg od gradske gužve; udaljena je oko 10 km od Kosmaja i 60 km od Beograda.....

 
 
 
  Kuća, VELIKA IVANČA, 76.000 €, 200,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, REKOVAC, 75.000 €, 200,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2023.,

www.heroldo.com

Poslovna zgrada u centru Rekovca. Na placu se nalaze 2 objekta, jedan objekat je poslovna zgrada pr+Sp1 opremljena sa inventarom za kafić/kafanu. Objekat dva je lokal za trgovačku delatnost, a na spratu je sala za ručavanje povezana sa objektom 1. Odlična investicija za sve koji nameravaju....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 75.000 €, 200,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

LOKACIJA: Supski put – jedna od najprometnijih saobraćajnica POVRŠINA PARCELE: 50 ari FRONT PREMA PUTU: 60 metara POSTOJEĆI OBJEKTI: 200m² INFRASTRUKTURA: Priključak za struju Odlična vidljivost i pristup Idealno za poslovni objekat, logistički centar, prodajni prostor Ovo je izvanredna....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 194,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

Na putu za Goč na prodaju je očuvana, porodična kuća na sprat, od 194 m2. , sa dve garaže, na placu od 33,25 ari. Plac je ograđen. Kuća poseduje i gradsku i bunarsku vodu, kao i kanalizaciju i septičku jamu. Sprat i prizemlje kuće su fizički odvojeni. U prostranom, urednom dvorištu,....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 75.000 €, 200,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa vikend - kuća u Prolom banji, osnova kuće je 68 m2, na parceli od 2813m2. Nalazi se na mirnom mestu, izolovanom od buke i gradske vreline. Kuća je po strukturi Pr+I+Po. U prizemlju kuće se nalazi letnja kuhinja sa dnevnim boravkom, dok se sprat kuće sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 220,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostrana porodična kuća na selu građena u dve etaže.U prizemlju se nalazi dnevna soba ,kuhinja sa trpezarijom i kupatilo.Funkcionalna garaža sa dodatnim prostorom za ostavu ili radionicu poseduje poseban ulaz sa ulične i dvorišne strane.Na spratu se nalaze tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 75.000 €, 190,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Šifra K509 Kuca se nalazi u mirnom i lepom kraju,idealna za porodicu.Plac je povrsine 8 ari,kuca 190m2.Od prostorija u prizmelju ima ,dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom,kupatilo,na spratu tri spavace sobe i nezavrseno kupatilo.U dvoristu ima pomocni objekat.Grejanje je na drva,ali....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 75.000 €, 195,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2024.,

www.indomio.rs

* Na prodaju prizemna kuća u blizini čonopljanskog puta. - Površina kuće je 195 m2, a placa 4883 m2. - Kuća poseduje hodnik, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, dnevni boravak, kupatilo i dve spavaće sobe. U produžetku kuće se nalazi letnja kuhinja sa izlaskom na terasu, kao i garaža.....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 75.000 €, 200,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na odličnoj lokaciju u Šidu. 300m od centra. Kuća je 100m2 u osnovi. Podrum (gotovo ispod cele kuće)+prizemlje+prvi sprat + potkrovlje. Ceo plac je veličine 510m2 (17x30m). Pomoćni objekti površine 86m2 upisani u katastar i moguće im je promeniti namenu. Centralno grejanje na....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 74.160 €, 199,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Temerinu, ulica Narodnog fronta – 199 m², plac 6 ari, odličan front 20 m – 5 prostorija – prilika za adaptaciju! Prodaje se kuća u Temerinu, u atraktivnoj i širokoj ulici Narodnog fronta. Površina kuće je 199 m², sa 5 prostorija, na ravnom placu od 6 ari. Idealna je za adaptaciju....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 88.000 €, 222,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u širem centru grada. Kuća se sastoji od četiri sobe, dva kupatila. CG na gas. Na podovima keramika, parket... U dvorištu kuće nalaze se pomoćne prostoje (ostava, šupe, kotarka)... Ulična širina fronta okvirno 16 m... Grejanje CG - gas Stolarija drvena.

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 74.000 €, 221,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodajua kuća u Novom Selu, kod Velike Plane, površine 89 m2 i dva pomoćna objekta površine 73m2 i 61m2, na placu površine 2496 m2. Kuća u prizemlju, ima od prostorija hodnik, kupatilo, 2 spavaće sobe, kuhinju, trpezariju i dnevni boravak. Postoji i mogućnost sređivanja potkrovlja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOLJEVCI, 88.000 €, 210,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo splav koji je urađen po najvišim standardima. Trenutno se nalazi u Jakovu i nema svoje stalno mesto. Prodaje se sa ugostiteljskim inventarom koji trenutno nije na njemu, kompletna ugostiteljska i kuhinjska oprema. Grejna površina je 100m2 i terasa je 100m2. Iznad je potkrovlje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, 73.000 €, 196,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nekadašnji vrlo poznat casino "Bally" površine 130m2 .Prostor je izuzetno funkcionalan i namenski rekonstruisan ali zahteva kompetnu adaptaciju. Od ulaza levi deo sa ugrađenim separeima i šank koji je urađen od drvenog masiva a desno je velika sala.U dvorištu....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 72.100 €, 205,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 EKSKLUZIVNA PRODAJA Prizemnu Kuću u Zmajevu sa pomoćnim objektima, renovirana, centralno grejanje na čvrsto gorivo,parketi u sobama,nov limeni krov, uknjižena,može biti brzo useljiva,plac 2,106m,ima voćnjak.Kuća ima četiri sobe,kuhinju,kupatilo,ustakljenu terasu. .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 72.100 €, 225,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Ulični lokal u prizemnoj kući u Futogu. Za više informacijama pozovite agenta prodaje. 021/6620001 .

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 72.000 €, 203,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.01.2026.,

www.atasenekretnine.rs

3.5 km od centra Loznice na putu ka Tršiću, nalazi se ova nekretnina. Smeštena na 4.5 ara placa, vrlo funkcionalna i pogodna za višečlanu porodicu. Sastoji se od: Braće Panić, Loznica, Srbija ; Loznica, Braće Panić, uknjižena, na dobroj lokaciji.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Centar, 72.000 €, 214,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! U okviru Venca,nedaleko od samog centra grada,nalazi se kuća,površine 214m2,u dve stambene etaže,ali koja može funkcionisati i kao jedan veliki prostor za stanovanje.Kompletna kuća od čvrstog materijala,fasadna uradjena,veći deo kuće je u funkciji za stanovanje,parketi ili patos,drvena....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 72.000 €, 230,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se sprat i potkrovlje kuće u bockama sa prelepim pogledom na Novi Sad. Kuća je podeljena po horizontali na dva stana i svaki stan ima i svoj deo placa i zaseban ulaz. Stan koji se prodaje je uknjižen na 230m2 kao zasebna stambena jedinica i u sirovom stanju je.. Za detaljnije....

 
 
 
  Kuća, UGRINOVCI, 72.000 €, 223,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Ugrinovcima, Grmovac, ulica Nova 7. Kuća je površine 223 m2, kompletno je izgrađena ali nije završena. U kući nisu završene vodovodne i kanalizacione instalacije i struja, i nije priključena na struju i vodu. Kuća je legalizovana, vlasništvo uredno. .

 
 
 
  Kuća, PIROT, 71.500 €, 200,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju očuvana i kvalitetno održavana prizemna kuća u Pirotu, na mirnoj, pristupačnoj lokaciji kod Vašarišta, na lepom, ravnom urednom placu od 850 m2, koji izlazi na dve strane. Ponuda obuhvata dve samostalne stambene jedinice, garažu i još pomoćnih prostorija. Glavna kuća se....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 71.000 €, 200,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kvalitetnu porodičnu kucu na 25min od Novog Sada. Kuca je spratna ,poseduje podrum, kvalitetna gradnja... Plac je velik, 1.738m2 i izlazi na dve ulice . Parking, garaža, Internet, Tavan, Klima.

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 70.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2024.,

www.heroldo.com

Pozivamo vas da istražite jedinstvenu priliku za seoski život u idiličnom okruženju Santarovca, nedaleko od Jagodine. Imanje se proteže na čak 4 hektara predivne zemlje, pružajući obilje prostora za vaše ideje i projekte. Ovo mirno i pitomo seosko domaćinstvo idealno je za razvoj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 264)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>