• GoHome Professional
210 m2 do 84000 eura pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 210 m2 do 84000 eura pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 210 m2 do 84000 eura pogodan

  • Za upit "210 m2 do 84000 eura pogodan" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 337 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 79000 eura (malo jeftiniji)
    • 88000 eura (malo skuplji)
    • do 360 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • prizemlje
    • klima
    • parket
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PROKUPLJE, 85.000 €, 190,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u Prokuplju, u izuzetno lepom delu grada, ispod Hisara. Nadomak je reka Toplica, a naselje je veoma pogodno za kvalitetan porodični život, obzirom da su nedaleko svi vitalni objekti neophodni za svakodnevne potrebe svake porodice Kuća je bruto....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 85.000 €, 220,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Centar, prodaje se kuća koja se nalazi u zajedničkom dvorištu. Površina kuće je 220kvm, sa pripadajućim delom dvorišta koji je ukupne površine 639kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: četiri prostorije, hodnik i ostavu. Gradska voda i kanalizacija, tfs, moguć je priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 80.000 €, 222,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se uknjizen i legalizovan objekat preko puta srednjoskolskog centra pogodan za razne vrste poslovanja. 222 m 2 0 0 0 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '210 m2 do 84000 eura pogodan'
78.000 €
85.000 €
70.000 €
  Stan, LESKOVAC, 80.000 €, 220,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU STAMBENI PROSTOR U STROGOM CENTRU GRADA, POGODAN I ZA POSLOVNI PROSTOR POVRŠINE 145M2. STRUKTURA SPRATNOG DELA: VELIKA TERASA NA ULAZU, SALON, ČETIRI SOBE, KUHINJA, DVA KUPATILA. PRODAJE SE I SUTEREN POVRŠINE 75M2, DVE SOBE, KUHINJA, KUPATILO. .

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 79.000 €, 220,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU KUĆA U NASELJU DUBOČICA, NA DVE ETAŽE. STRUKTURA DONJE ETAŽE: HODNIK, KOMOTNA KUHINJA, DNEVNI BORAVAK, DVE SPAVAĆE SOBE, STEPENIŠTE ZA GORNJU ETAŽU: HODNIK KUPATILO, KUHINJA, DVENI BORAVAK, DVE SPAVAĆE SOBE. POGODNO ZA VEĆU PORODICU. PLAC JE POVRŠINE OKO 4 ARA, NA PLACU....

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 74.000 €, 221,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodajua kuća u Novom Selu, kod Velike Plane, površine 89 m2 i dva pomoćna objekta površine 73m2 i 61m2, na placu površine 2496 m2. Kuća u prizemlju, ima od prostorija hodnik, kupatilo, 2 spavaće sobe, kuhinju, trpezariju i dnevni boravak. Postoji i mogućnost sređivanja potkrovlja....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 80.000 € na 60.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, PARAĆIN, 60.000 €, 222,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 80.000 €
15.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se uknjizen i legalizovan objekat preko puta srednjoskolskog centra pogodan za razne vrste poslovanja. Poslovni prostor / Lokal, Paraćin | Prodaja · 222m² · 60.000€.

 
 
 
  Kuća, RAČA, 57.000 €, 190,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Rači, naselje Vinogradi, površine 135 m2 i pomoćni objekat, površine 90 m2, na placu površine 317 m2. Strukturu kuće čine prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik, kupatilo, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak, kao i stepenište, koje vodi na....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 89.000 €, 223,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan pogodan za lokal, poslovni prostor ili stanovanje. Nalazi se u centru Vranića, odlična infrastruktura uključujući autobuski prevoz. Agent prodaje Svetlana Gvozdenović Tel - Viber - WhatsApp 064 180 71 85. Agencijska provizija 2%. .

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 42.000 €, 220,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću sa placem i susedni plac na odvojenoj katastarskoj parceli u Crepaji na atraktivnoj lokaciji,. Kuća je uknjižena, vlasnik 1/1, dve stambene jedinice od 138 m2 i 140 m2 na 9 ari placa sa pomoćnim objektima, kao i poseban plac na susednoj parceli površine od oko 4 ara.....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 30.000 €, 203,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo starije uknjižene objekte do samog puta u Striškom naselju . Priključak gradske vode i trofazne struje Uknjizeni objekti od 104m2, 61m2,38m2! Plac pogodan za stambeni objekat ,izgradnju manje hale . Kuća, Paraćin | Prodaja · 203m² · 30.000€.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 8)

<< <1> >>