• GoHome Professional
210 m2 do 695 eura/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • 210 m2 do 695 eura/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 210 m2 do 695 eura/m2

  • Za upit "210 m2 do 695 eura/m2" pronađeno 1 056 nekretnina - prosečna cena 516 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 660 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 729 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 54000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parket
    • 1.sprat
    • lift
    • klima
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, MALA MOŠTANICA, 135.000 €, 199,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Obrenovac, Barič kuća, 3.0, 199m2(terasa 21m2), 6.6a, PR+1+PK, CG, interfon, parking, garaža, asfaltni put. Odlična kuća novije gradnje (2024.god), na 6.6ari ogradjenog placa sa mladim zasadjenim voćem. U prizemlju kuće se nalazi garaža sa rolo vratima, toalet i ostava. Na prvom spratu:....

 
 
 
  Kuća, CENEJ, 160.500 €, 230,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicno isprojektovana porodicna kuca na Ceneju koja moze da se podeli na dve zasebne stambene jedinice. Svaka etaza ima prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjim, dve spavace sobe, kupatilo i toalet i ostavu. Tavan je u sivoj fazi kao i veci deo sprata. Podrum je ispod cele....

 
 
 
  Kuća, CENEJ, 154.500 €, 228,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća, centar Čeneja, stambene površine 228m2, osnova 143m2. Tri odvojena stana, tako da je pogodna i za više porodica. Gradska voda, gas, podno grejanje, kanalizacija. Cena je 500e/m2, u toj ceni dve garaže. Pravougaonog oblika ravan plac od 1350m2-15x90. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 149.500 €, 221,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lepo uređena kuća površine cc81m2 sa velikim magacinom površine cc 140m2 u Aleksandrovu. Kuća se sastoji od hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije, a to su kupatilo sa tuš kabinom, jedna spavaća soba, ostava i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Magacin se sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Trošarina, 155.000 €, 222,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 118598, SUT/, kancelarija. uknjizen poslovni prostor u suterenu zgrade na odlicnoj lokaciji u Vojvode Stepe 353 na Trosarini. Povrsina prostora je 222 m2, u sivoj fazi je, tako da kupac moze da ga privede nameni po zelji. Prostor ima prilaz iz Vojvode Stepe, kao i prilaz....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119592, 10a, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta. Vrnjci, 600m od Železničke stanica, 200m od Magistrale3km od centra Vrnjačke banje. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se velika samostalna uknjižena porodična kuća u mirnom delu, 1 km od centra Palića, na placu površine 798 m². Kuća je građena od blokova, izolovana stiroporom debljine 10 cm i ima 198 m² bruto površine. Sastoji se od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju se nalazi ulazna terasa,....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119592, 10a, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. Vrnjci, 600m od Zeleznicke stanica, 200m od Magistrale 3km od centra Vrnjacke banje. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Stanovo .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju leva polovina kuće. Nalazi se na Paliluli, u blizini NKC-a. Plac ima 2,2 ara, kuća ima 200m2 (90m2 u osnovi), Su+P+II+Pk. U suturenu su garaža i podrum, na prizemlju se nalaze ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i velika terasa. Na I.....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrnjacka Banja 200m2 sa 10 ari placa i pomocnom objektom 80m2.Novije qradnje. Pet spavacih soba, dnevni boravak i tri kupatila, qaraza, podrum ,ostava i bunar. Kuća je udaljena od autoputa 1km,a od centra Vrnjacke Banje 2,5 km.Cena 135000e..Kontakt 0642200722 .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne površine 200 m2. Sastoji se od 3 zasebne jedinice. Garaža ukupne površine 30 m2. Ima 2 el.brojila. U procesu ozakonjenja. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 155.000 €, 230,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prelepa kuća u Baćevcu, Beograd, koja je nova na tržištu. Ova prekrasna nekretnina, pruža savršen dom za porodični život. Sa ukupnom stambenom površinom od 230 kvadratnih metara, kuća je u dobrom stanju i spremna za useljenje. Kuća ima 3 spavaće sobe i 2 kupatila, što....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 128.000 €, 190,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: V86 Na prodaju je prelepa nameštena vikendica smeštena u srcu Kosmaja, nedaleko od vrha, na placu od 21 ar. Ova renovirana kuća površine 190 m² nudi zadivljujući pogled ka Rudniku i Bukulji. Ako želite da budete blizu velikog grada, ali uživate u miru ove oaze zdravlja i netaknute....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 129.000 €, 192,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća u Vranju na adresi Petra Lekovića br.20. Ovo je idealna prilika za sve one koji traže savršen porodični dom. Nova na tržištu i odmah useljiva, ova kuća nudi prostranost i udobnost kako bi zadovoljila sve vaše potrebe. Kuća se prostire na 192 kvadratna metra....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 129.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 129.000 €, 192,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 135.000 €
22.02.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici prodaje se kuća na velikom placu. Velika garaža za dva automobila , trofazna struja , gradska voda , kanalizacija , pomoćni ojekti . Nekretnina ima perfektnu dokumentaciju , može stambeni kredit. .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 130.000 €, 194,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.heroldo.com

U mirnom delu Paraćina prodajemo kuću sa četiri spavaće sobe, uknjiženu sa grejanjem na gas. 194 m 2 4 2 0 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 130.000 €, 194,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. prodaje se komplet nameštena i opremljena. Pomoćna zgrada 19m2 Garaža 34m2. Kuća je kompletno legalizovana Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Kuća, Paraćin | Prodaja · 194m² · 130.000€.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 159.000 € na 154.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, STARA PAZOVA, 154.000 €, 230,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.05.2025 - 159.000 €
08.04.2026 - 154.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ova lepa kuća je u mirnom delu Nove Pazove, nadomak železnicke stanice, a nije daleko od centra naselja. Građena je 80-tih godina, izuzetno kvalitetno. Ima tri stana: dvosoban u prizemlju i garažu, trosoban na spratu i dvosoban u potkrovlju (bez kosina). Ima EG na gas, tri kupatila,....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 133.900 €, 200,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 133.600 €, 200,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

AGENCIJSKA OZNAKA 3044769, PETROVARADIN-TRANŽAMENT u neposrednoj blizini nove zgrade Televizije,oglasavamo prodaju montažnog objekta tipa hale u povrsini od 200m2 u čijem sklopu se nalazi jedna garsonjera ,na placu od 687 m2,fronta 16 m. Objekat je u fazi legalizacije,od infrastrukture....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Aleksandrovo, 149.700 €, 214,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma lepa kuća u Aleksandrovu. Kuća poseduje: prizemlje, sprat i potkrovlje. Odličan plac, grejanje je na gas, 2 kupatila i toalet. U dvorištu se nalazi još jedan jednoiposoban stan i dva pomoćna objekta. Može zamena za manju sređenu kuću na lokaciji bližoj gradu. Parking, garaža,....

 
 
 
  Kuća, CENEJ, 153.470 €, 230,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna porodična kuća na idelnoj lokaciji nadomak Novog Sada. Kvalitetno građena kuća gde je započeto renoviranje, okrečene su unutrašnje prostorije i ugrađene nove aluminijumske roletne - ostalo je na budućem vlasniku da završi prema sopstvenim željama. Fenomenalan raspored prostorija,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Brzi Brod, 140.000 €, 210,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća korisne površine 140m2 koju čine dva stana; prizemlje i sprat. Kuća se nalazi na parceli od 300m2. U dvorštu se nalazi garaža sa pomoćnim objektom koji ima podrum, ukupno oko 70m2 korisne površine. Prizemlje kuće se sastoji od: ulaznog hodnika odakle se ulazi....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 138.000 €, 207,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Dudova šuma, prodaje se prizemna samostalna kuća u površini od 207kvm na placu veličine 887kvm. Građena je od čvrstog materijala sa demit fasadom. U svom sastavu kuća poseduje dve zasebne stanbene jedinice. U većem delu se nalazi tri spavaće sobe, dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BATAJNICA, 140.000 €, 210,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 150.000 €
08.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižena, lepo očuvana porodična kuća površine 210 m², sa uređenim dvorištem od 4 ara, u mirnom delu Batajnice. Kuća je građena dobro održavana, sa mogućnošću podele na dve potpuno odvojene stambene jedinice po vertikali, što je čini idealnom kako za jednu veću, tako i....

 
 
 
  Poslovni prostor, BATAJNICA, 140.000 €, 200,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2023.,

www.codex.co.rs

Novogradnja, šleperski prilaz, čuvarska služba, mogućnost korišćenja viljuškara i ostalih usluga skladišne logistike. Pored Autoputa Beograd-Šid 7 km i Novosadskog autoputa 5 km. Uz ovaj magacin moze se zakupiti jos 500m2. Novogradnja.

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 161.000 €, 230,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju prostran poslovni prostor površine 230m² koji pruža idealne uslove za raznovrsne delatnosti. Ovaj lokal odlikuje se modernim i funkcionalnim rasporedom, što ga čini savršenim za maloprodajne ili ugostiteljske aktivnosti. U sklopu prostora nalazi se i odvojeni magacinski....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 140.000 €, 200,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: #k339 Predivna kuća nedaleko od centra Mladenovca, za život, odmor i uživanje, u mirnom kraju sa lepim pogledom i čistim vazduhom Od prostorija poseduje: Prizemlje: Predsoblje, kupatilo, dnevna soba, trpezarija, izlaz na terasu prostranu terasu i tri spavaće sobesprat Sprat:....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 136.500 €, 195,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na spratu kuce sa posebnim ulazom, u Veterniku na Novosadskom putu, blizu Novog Sada.Prostor je svetao, funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije.Ima centralna velika prostorija sa izlazom na veliku terasu, jos tri odvojene prostorije za kancelarije,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 140.000 €, 200,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem ili menjam, za stan u Beogradu. Kuca je odmah useljiva tj. Cena je sa stvarima. Kontakt: +436502319622 .

 
 
 
  Poslovni prostor, TEMERIN, 141.400 €, 202,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan poslovni prostor u centru Temerina, sastoji se od lokala i hale na samo 25 minuta vožnje od centra grada. Hala ima 80m2, a lokal je višenamenski. Za više informacija nas pozovite. Šifra 10780 .

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 140.000 €, 200,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na prodaju u Vrbasu blizu centra. Može i zamena za stan. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 136.500 €, 195,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 150.000 €, 226,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se vikendica, odnosno porodična kuća u naselju Kraljev Sto, Mionica, na samo 3 km od centra Divčibara. Okružena brezama, sa potokom na kraju placa, nudi potpuni mir i privatnost. Zemljište je 6 ari, ograđeno, sa velikim parkingom. Kuća se sastoji iz prizemlja, potkrovlja i....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 130.000 €, 196,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Petosobna, spratna kuća na parceli od 655m2, širina fronta oko 25m, u naselju Duvanika. Prizemlje: predsoblje, kuhinja s trpezarijom, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo. Sprat: hodnik, 3 sobe, kupatilo, 2 terase. Kuća je građena od čvrstog materijala, drvena stolarija, trofazna struja,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 126.000 €, 190,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

BRESNICA - u blizini Silosa - na 7-8 mita od Strogog Centra grada Površina placa: 5.37a - plac pod blagim nagibog Površina kuće: 190m2 Sut + Pr + Sp1 (Pt) Sut: Struktura jednosobnog stana Pr: Struktura trosobnog stana Sp1 (Pt): Struktura jednoiposobnog stana Pomoćni objekta 1: Struktura....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 145.000 €, 207,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U ulici Kosovke devojke, u Smederevu, prodajemo vertikalu kuće površine 207m2, na placu od 2 ara, sa tri etaže i potkrovljem: I etaža: hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, soba, kupatilo, ostava, terasa II etaža: hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja, soba, kupatilo, dve terase;....

 
 
 
  Poslovni prostor, RAŠKA, 133.000 €, 201,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STAMBENO–POSLOVNE ZGRADE – KONAREVO (Kraljevo– Novi Pazar magistralni put) Na magistralnom putu Kraljevo-Novi Pazar prodaje se uknjižena stambeno-poslovna zgrada površine 201 m², na placu površine 7a. Objekat je do sada funkcionisao kao auto servis i poseduje sve potrebne....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 150.000 €, 214,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KUĆA U KOVILJU – IDEALAN DOM ILI INVESTICIJA! Predstavljamo vam izuzetnu priliku – porodičnu kuću u mirnom i zelenom naselju Kovilj, udaljenom samo 20-ak minuta od centra Novog Sada. Ova nekretnina kombinuje komfor, praktičnost i prirodno okruženje, idealna za porodični život ili....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 150.000 €, 228,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2022.,

www.indomio.rs

Kuća u osnovi 110m2, bruto površina 220m2. Kuća ima 9 soba i 4 kupatila. u prizemlju se nalazi trpezarija sa kuhinjom i dve spavaće sobe i kupatilom. U prizemlju postoji i manji jednosoban stan sa zasebnim ulazom koji se izdaje za 100 evra mesečno. Na spartu se nalaze 3 spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 190,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prizemna kuća ukupne površine 190 m2 na placu od 3.74 ara. Glavna kuća sastoji se od hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i tpezarijom i kupatila. U produžetku nalazi se stan koji može biti spojen sa glavnom kućom i sastoji se od pred ulaza, glavnbog hodnika,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 433)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>