• GoHome Professional
210 m2 do 669 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 210 m2 do 669 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 210 m2 do 669 eura/m2

  • Za upit "210 m2 do 669 eura/m2" pronađeno 958 nekretnina - prosečna cena 499 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 635 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 702 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 52000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • pogodan
    • podno grejanje
    • namešten
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 140.000 €, 210,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća korisne površine 140m2 koju čine dva stana; prizemlje i sprat. Kuća se nalazi na parceli od 300m2. U dvorštu se nalazi garaža sa pomoćnim objektom koji ima podrum, ukupno oko 70m2 korisne površine. Prizemlje kuće se sastoji od: ulaznog hodnika odakle se ulazi....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 138.000 €, 207,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Dudova šuma, prodaje se prizemna samostalna kuća u površini od 207kvm na placu veličine 887kvm. Građena je od čvrstog materijala sa demit fasadom. U svom sastavu kuća poseduje dve zasebne stanbene jedinice. U većem delu se nalazi tri spavaće sobe, dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BATAJNICA, 140.000 €, 210,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 150.000 €
08.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižena, lepo očuvana porodična kuća površine 210 m², sa uređenim dvorištem od 4 ara, u mirnom delu Batajnice. Kuća je građena dobro održavana, sa mogućnošću podele na dve potpuno odvojene stambene jedinice po vertikali, što je čini idealnom kako za jednu veću, tako i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '210 m2 do 669 eura/m2'
154.000 €
154.000 €
130.000 €
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 133.600 €, 200,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

AGENCIJSKA OZNAKA 3044769, PETROVARADIN-TRANŽAMENT u neposrednoj blizini nove zgrade Televizije,oglasavamo prodaju montažnog objekta tipa hale u povrsini od 200m2 u čijem sklopu se nalazi jedna garsonjera ,na placu od 687 m2,fronta 16 m. Objekat je u fazi legalizacije,od infrastrukture....

 
 
 
  Kuća, CENEJ, 153.470 €, 230,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna porodična kuća na idelnoj lokaciji nadomak Novog Sada. Kvalitetno građena kuća gde je započeto renoviranje, okrečene su unutrašnje prostorije i ugrađene nove aluminijumske roletne - ostalo je na budućem vlasniku da završi prema sopstvenim željama. Fenomenalan raspored prostorija,....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 133.900 €, 200,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 150.000 €, 226,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se vikendica, odnosno porodična kuća u naselju Kraljev Sto, Mionica, na samo 3 km od centra Divčibara. Okružena brezama, sa potokom na kraju placa, nudi potpuni mir i privatnost. Zemljište je 6 ari, ograđeno, sa velikim parkingom. Kuća se sastoji iz prizemlja, potkrovlja i....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 126.000 €, 190,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

BRESNICA - u blizini Silosa - na 7-8 mita od Strogog Centra grada Površina placa: 5.37a - plac pod blagim nagibog Površina kuće: 190m2 Sut + Pr + Sp1 (Pt) Sut: Struktura jednosobnog stana Pr: Struktura trosobnog stana Sp1 (Pt): Struktura jednoiposobnog stana Pomoćni objekta 1: Struktura....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 130.000 €, 194,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.heroldo.com

U mirnom delu Paraćina prodajemo kuću sa četiri spavaće sobe, uknjiženu sa grejanjem na gas. 194 m 2 4 2 0 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 130.000 €, 194,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. prodaje se komplet nameštena i opremljena. Pomoćna zgrada 19m2 Garaža 34m2. Kuća je kompletno legalizovana Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Kuća, Paraćin | Prodaja · 194m² · 130.000€.

 
 
 
  Poslovni prostor, RAŠKA, 133.000 €, 201,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STAMBENO–POSLOVNE ZGRADE – KONAREVO (Kraljevo– Novi Pazar magistralni put) Na magistralnom putu Kraljevo-Novi Pazar prodaje se uknjižena stambeno-poslovna zgrada površine 201 m², na placu površine 7a. Objekat je do sada funkcionisao kao auto servis i poseduje sve potrebne....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 150.000 €, 228,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2022.,

www.indomio.rs

Kuća u osnovi 110m2, bruto površina 220m2. Kuća ima 9 soba i 4 kupatila. u prizemlju se nalazi trpezarija sa kuhinjom i dve spavaće sobe i kupatilom. U prizemlju postoji i manji jednosoban stan sa zasebnim ulazom koji se izdaje za 100 evra mesečno. Na spartu se nalaze 3 spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 190,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prizemna kuća ukupne površine 190 m2 na placu od 3.74 ara. Glavna kuća sastoji se od hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i tpezarijom i kupatila. U produžetku nalazi se stan koji može biti spojen sa glavnom kućom i sastoji se od pred ulaza, glavnbog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 190,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirana, prizemna kuća sa 2 stambene jedinice, garažom i kolskim ulazom, na placu od 374m2, Staro Berbersko. Ulični deo kuće, se koristi kao trosoban stan i sastoji se od: predsoblja, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, 2 spavaće sobe i kupatila. Druga stambena jedinica, sastoji....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 151.000 €, 230,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Ova lepa kuća je u mirnom delu Nove Pazove, nadomak železnicke stanice, a nije daleko od centra naselja. Građena je 80-tih godina, izuzetno kvalitetno. Ima tri stana: dvosoban u prizemlju i garažu, trosoban na spratu i dvosoban u potkrovlju (bez kosina). Ima EG na gas, tri kupatila,....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 140.000 €, 214,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

KUĆA U KOVILJU – IDEALAN DOM ILI INVESTICIJA! Predstavljamo vam izuzetnu priliku – porodičnu kuću u mirnom i zelenom naselju Kovilj, udaljenom samo 20-ak minuta od centra Novog Sada. Ova nekretnina kombinuje komfor, praktičnost i prirodno okruženje, idealna za porodični život ili....

 
 
 
 
+27%

Promena cene sa 110.000 € na 140.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 140.000 €, 210,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 110.000 €
01.04.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
 
+27%

Promena cene sa 110.000 € na 140.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 140.000 €, 210,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 110.000 €
01.04.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 150.000 €, 230,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se komplatno imanje sa dve odvojene kuce od 106 m2 i 124 m2 u osnovi, sa pomocnim objektima, na placu povrsine 95,66 ari. U cenu ulazi i njiva 3.klase povrsine 1 ha 17 a 32 m2. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 150.000 €, 230,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.indomio.rs

Lepa trosobna kuća ( bruto 80 kvm ) sa poslovnim prostorom ( bruto 89 kvm ) između Željezničkog naselja i Makove Sedmice , na ograđenom placu od 1020 kvm . Trofazna struja u kući , trofazna struja u poslovnom prostoru koja je trenutno na mirovanju . Objekti se prodaju zajedno sa zajedničkim....

 
 
 
  Kuća, VARVARIN, 150.000 €, 230,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se komplatno imanje sa dve odvojene kuce od 106 m2 i 124 m2 u osnovi, sa pomocnim objektima, na placu povrsine 95, 66 ari. U cenu ulazi i njiva 3. klase povrsine 1 ha 17 a 32 m2. 230 m 2 10 0 0 .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 230,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća na 3,81 ari placa u naselju Ilićevo. Kuća je spratna.U prizemlju se nalazi garaža i stambeni deo koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i ostave. Sprat se sastoji od spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, dve....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 150.000 €, 230,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća novije gradnje u mirnom delu grada,bez ikakvih ulaganja Kuća se prodaje sa svim stvarima Kuća, Paraćin | Prodaja · 230m² · 150.000€.

 
 
 
  Kuća, RUMA, 150.000 €, 230,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju velika porodična kuća u Rumi u Kraljevačkoj ulici. Kuća je površine 230m2, sastoji se od 3 etaže (suteren, prizemlje i visoko potkrovlje). U suterenu ima kuhinju sa dnevnom sobom, kupatilo i ostavu. U prizemlju ima veliki hodnik sa 3 spavaće sobe, kuhinju, dnevnu sobu i....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 147.290 €, 226,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična spratna kuća u Temerinu! U pitanju je kuća novije gradnje, građena sa čvrstim materijalima. Przimlje se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Sprat ima identičan raspored, koji je trenutno u sivoj fazi. Kuća sređena....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 147.290 €, 226,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu kuću kod nas u ponudi. U pitanju je kuća novije gradnje, građena sa čvrstim materijalima. U pitanju je spratna kuća, sa velikim dvorištem. Przimlje se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Sprat ima identičan....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 129.000 €, 192,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća u Vranju na adresi Petra Lekovića br.20. Ovo je idealna prilika za sve one koji traže savršen porodični dom. Nova na tržištu i odmah useljiva, ova kuća nudi prostranost i udobnost kako bi zadovoljila sve vaše potrebe. Kuća se prostire na 192 kvadratna metra....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 129.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 129.000 €, 192,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 135.000 €
22.02.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici prodaje se kuća na velikom placu. Velika garaža za dva automobila , trofazna struja , gradska voda , kanalizacija , pomoćni ojekti . Nekretnina ima perfektnu dokumentaciju , može stambeni kredit. .

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 133.900 €, 200,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena! .

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 140.000 €, 215,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.indomio.rs

Lipovica, Trebež, uknjižena kuća 215m2 na 10,35 ari placa, etažno grejanje, 140.000 Evra. Kuća je podeljena na dve vertikale. U svakoj vertikali se nalazi po jedan dvoetažni stan. U prizemlju dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, spavaća soba a na potkrovlju još dve spavaće sobe. Na....

 
 
 
  Kuća, LIPOVICA, 140.000 €, 215,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Terasa Avala, kragujevacki put Soba: 6 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Avala, Put za Bosnjake I deo (3 nezavisna stana pod istim krovom idealna za vise generacijske porodice) 6.0 plus soba. 4 kupatila. kuca od uknjizenih 200 m2 sa 3 terase, na placu od 8 ari, PR + I + PTK, ta, gas, tel. , gradski vodovod, KTV, intetnet, klima, useljiva po dogovoru, uknj.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve etaže porodične kuće, sa placem i garažom u naselju Crvena Zvezda. Plac je veličine 3,7 ara, koji je u potpunosti ograđen. Osnova porodične kuće je 121m2. Prodaje se etaža na prizemlju, koja je 60m2 i poslednja etaža, na drugom spratu, koja je veličine 121m2. Ove dve....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuca u lepoj, mirnoj ulici u naselju Ratko Jovic. U blizini se nalaze autobuska stajalista, prodavnice,skretanje za aerodrom, izlazak na autoput Kuca je povrsine oko 200m2, nalazi se na placu od 4.63 ara. U kuci je predvidjeno da budu tri stambene jedinice. Prvi deo....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Stambeno - poslovna zgrada (P+Pk) u blizini centra,na prometnom mestu, površine 200m2,na parceli površine 2,5ari.Izgrađen od čvrstog materijala, opeke, demit fasada, pvc stolarija.U prizemlji objekta nalazi se poslovni prostor sa pratećim pomoćnim prostorijama i toaletom.Na spratu,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 133.900 €, 206,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kuću na potezu Futog-a. Kuća je građena od čvrstih materijala i zahteva minimalna ulaganja, koja nisu hitna. Kuća je useljiva i poseduje lokal koji ulazi u kvadraturu kuće od 40m2. Poseduje 2 spavaće sobe,dnevni boravak, kuhinju i kupatilo. Lokal takođe poseduje....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodicna kuca od 200m2 sa pomocnim objektom od 85m2 na zemljistu povrsine 16,23 ari. Kuca je izolovana, stiropor i fasada, trf. struja, gas, tel. Plac se sastoji iz dve odvojene katastarske parcele od kojih svaka ima ulaz. Kuca se sastoji od podruma, prizemlja i sprata, a tavan se....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Durlanu, površine 200m2. Nalazi se u blizini Benetona, na prometnoj lokaciji. Poslovni prostor se nalazi na visokom prizemlju i spratu. Ima velike prostorije, mokri čvor i kuhinju na svakom spratu, potpuno je klimatizovan prostor. Prostorije su komforne,....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna porodicna kuca u Sirigu, na top lokaciji u samom centru mesta. Kuca "na lakat" sa izlazom na glavnu i sporednu ulicu. Prekoputa poste, crkve, mesne zajednice i doma zdravlja. Skola i vrtic na 200m od kuce. U kuci postoji renoviran poslovni prostor sa izlazom na....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Futog-Rustična kuća 200 m2 sa Lokalom 40 m2 u blizini Dunava i Šetališta-065/385 8880 *EKSKLUZIVA*Prodajemo u srcu Lepog Bačkog mesta Futoga Porodičnu Kuću 200 m2 sa Lokalom od 40 m2 na TIP-TOP LOKACIJIkuća je Trosobna,starije i kvalitetne gradnje,sređena je u Rustičnom Salonskom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 133.900 €, 206,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 433)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>