• GoHome Professional
210 m2 do 619 eura/m2 klima Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 210 m2 do 619 eura/m2 klima Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 210 m2 do 619 eura/m2 klima Najnovije

  • Za upit "210 m2 do 619 eura/m2 klima najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 120.000 €, 210,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće površine 160m2 i 50m2 na placu 460m2 u mirnom delu naselja Jelašnica. Veća kuća se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe, izdvojene prostorije za kuhinju i trpezariju, izdvojene nezavršene prostorije za kupatilo i ostavu, spavaće sobe sa izlazom na terasu u prizemlju.....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 98.000 € na 119.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRUPANJ, 119.000 €, 211,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 98.000 €
08.03.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127793, 22a, spratna, jedan sprat, struja, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, novija, prostrana, useljiva kuća za porodično....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 120.000 €, 194,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2023.,

www.gsigma.rs

Kuća sa četiri stanu u širem centru grada. Tri stana su dvosobna i jedan jednosoban. Kuća je kompletno renovirana, poseduje plin, trofaznu struju, kanalizaciju, demit fasada Kolski ulaz i garaža u dvorištu. Nus prostorije i bašta sa voćnjakom Grejanje CG - gas Grejanje gas Klima....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 123.600 €, 201,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Renovirana kuća u jako dobrom stanju u centru Banoštora. Može da se koristi kao kafić, a takodje i za stanovanje. Na jako dobroj poziciji. U blizini kuće autobusko stajalište. Za više informacija nas kontaktirajte. Terasa, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 129.000 €, 214,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji od prizemlja gde su pomoćne prostorije, sprata koji je potpuno opremljen i useljiv, i drugog sprata u potkrovlju koji ima svoj posebni....

 
 
 
  Kuća, GRABOVAC, 135.000 €, 225,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća – Pr+1 u Grabovcu bruto gradjevinske povšine 225m2 i pomoćni objekat Pr+1 bruto gradjevinske površine 144m2+ garaža na građevinskom placu od 10ari. Struktura: Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika , prostrane dnevne sobe , dve spavaće sobe , kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Novi Grad, 130.000 €, 218,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća na dobrom, mirnom mestu sa puno zelenila, na placu od 754 m2, sa dva sporedna objekta koji mogu poslužiti za stanovanje ili za obavljanje privredne delatnosti. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 120.000 €, 203,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Deronjama koja je građena 2003 godine ima 203 m2 + lokal koji radi (Lokal poseduje prodajni prostor, magacin i sanitarni čvor. ) na placu od 1540 m2. Kuća poseduje hodnik, 2 spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, zatvorenu terasu sa koje....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 130.000 €, 220,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na Pivari sa 3,66 ari placa .Kuća je spratna na lepoj lokaciji, svega 1km od centra grada, površine 150m2+70m2. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Ulazak u prizemlje potpuno odvojen od drugog dela kuće, tako....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 130.000 €, 223,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Novog Miloševa, prodaje se petosobna P+PK (prizemna kuća sa potkrovljem) površine osnove 165 m 2 odnosno korisne površine 223 m 2 Nekretnina se prostire na tri velike zasebne parcele ukupne površine zemljišta u građevinskom području 47 ara 11 m 2 , od toga : - Prva parcela....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 210 m2 do 619 eura/m2 klima (144)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com