• GoHome Professional
210 m2 do 589 eura/m2 uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 210 m2 do 589 eura/m2 uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 210 m2 do 589 eura/m2 uknjižen

  • Za upit "210 m2 do 589 eura/m2 uknjižen" pronađeno 36 nekretnina - prosečna cena 422 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 559 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 618 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 43000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, Adice, 110.000 €, 201,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća na Adicama u Novom Sadu. Ko kaže da se u Novom Sadu ne može kupiti kuća za manju cenu od 100.000€. Pročitajte ovaj tekst do kraja i videćete da može. U prilici smo da Vam predstavimo prodaju kuće u Novom Sadu u naselju Adice. Lokacija koja je infrastrukturalno kompletno opremljena,....

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 106.000 €, 204,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se ozakonjen i uknjižen stambeni objekat b-to površine 204m2, sa priključkom za struju i bunarom, na 71,29 ari gradjevinskog zemljišta, kao i susedna parcela - poljoprivredno zemljište klase 1, površine 124,42 ara. Na placu se nalazi i hladnjača plusno-minusnog režima, skladišnog....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KORAĆICA, 135.000 €, 230,00 m2 cca 590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 150.000 €
10.04.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128826, 20a, spratna, struja, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '210 m2 do 589 eura/m2 uknjižen'
95.000 €
95.000 €
129.000 €
  Kuća, KORAĆICA, 135.000 €, 230,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128826, 20a, spratna, struja, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Kuća, Beograd - Koraćica....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 98.000 € na 119.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRUPANJ, 119.000 €, 211,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 98.000 €
08.03.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127793, 22a, spratna, jedan sprat, struja, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, novija, prostrana, useljiva kuća za porodično....

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odlična, vrlo prostrana kuća, sa placem pod voćnjakom, pomoćnim zgradama, prednjim dvorištem, potpuno komforno opremljena, uz mogućnost da se podeli na dve nezavisne celine. Teško je nabrojati sve potencijale i komfor koji pruža, jednostavno kuća za one koji vole pravi domaćinski....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 115.000 €, 230,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se na glavnom putu u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 230m2, u osnovi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 97.000 €, 203,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća kvalitetne gradnje, na dobroj lokaciji u blizini trgovine AS kod prvog kružnog toka.. Kuća je po strukturi po+p+pk, uknjižene bruto površine 203m2, neto 144m2, na placu od 120 m2. U prizemlju (89m2) je ulazni hodnik sa unutrašnjim stepeništem do potkrovlja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 135.000 €, 222,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan magacinski prostor (222,49) u suterenu zgrade novije gradnje koja se nalazi na odličnoj lokaciji. Zgrada se nalazi u ulici Vojvode Stepe ( blizina autoputa) Mogućnost prilaza magacinu je sa tri strane- stepenice, teretni lift i kroz garažu. Prostor je odlično izolovan tako....

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, 89.000 €, 193,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Bivolju površine 87m2, sa pomoćnim objektom kojem je potrebno renoviranje površine 68m2 i letnjom kuhinjom sa garažom površine 38m2, na placu ukupne površine 4,73a na odličnoj lokaciji, blizu stadiona "Napredak" i na samo 15 minuta hoda do centra grada. U blizini....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 90.000 €, 200,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 93440, 16a, spratna, struja, kanalizacija, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, može zamena(). Na 60 km od Beograda nalazi se mesto Uzdin .VEOMA POVOLJNONEKORIŠĆENA KUĆA SA NOVIM NAMEŠTAJEM.MOGU....

 
 
 
  Stan, KOVAČICA, 90.000 €, 200,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93440, 16a, spratna, struja, kanalizacija, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, može zamena(). Na 60 km od Beograda nalazi se mesto Uzdin .VEOMA POVOLJNO NEKORIŠĆENA KUĆA SA NOVIM NAMEŠTAJEM.MOGU....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 100.000 €, 230,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 100.000 €, 230,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 110.000 € na 85.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ARADAC, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 110.000 €
29.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Aradac – četvorosobna kuća sa potkrovljem površine 200m2 + 4 poslovne zgrade površine 126m2, 100m2, 177m2 i 243m2 (na većini zgrada je skinut krov) na placu površine 10,6 ara. Trofazna struja, plin. Svi objekti su uknjiženi. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500....

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 110.000 € na 85.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 110.000 €
29.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Aradac - četvorosobna kuća sa potkrovljem površine 200m2 + 4 poslovne zgrade površine 126m2, 100m2, 177m2 i 243m2 (na većini zgrada je skinut krov) na placu površine 10,6 ara. Trofazna struja, plin. Svi objekti su uknjiženi. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Centar, 87.600 €, 208,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Širi Centar,mirna ulica,"švapska" kuća,uknjižena,sastavljena iz dva stana,od kojih je jedan veličine 123m2 trosoban renoviran,PVC stolarija,sig.ul.vrata,novo kupatilo,nova keramika ukuhinji,termo i hidro izolacija,po podu seljački pod u dobrom stanju i keramika,grejanje je na....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 124.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VRNJAČKA BANJA, 124.000 €, 200,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 130.000 €
25.03.2026 - 124.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vrnjačka banja, Gočki put, Kosmajska, 200m2 . 200m2, 4.0, PR/1, EG, terasa, parking, renovirano, uknjižen. Prodaje se kuća u Vrnjačkoj banji površine 200m2 + pomoćni objekat....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 89.000 €, 223,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan pogodan za lokal, poslovni prostor ili stanovanje. Nalazi se u centru Vranića, odlična infrastruktura uključujući autobuski prevoz. Agent prodaje Svetlana Gvozdenović Tel - Viber - WhatsApp 064 180 71 85. Agencijska provizija 2%. .

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 83.000 €, 219,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa porodična kuća u naselju Brest kod Merošine. Nalazi se na finoj lokaciji za porodično stanovanje, udaljena svega oko 15 kilometara od Niša. Kuća je bruto površine 219m2, neto 178m2, u osnovi 107m2, spratnosti pr+1. Nalazi se na placu površine 1003m2. Podeljena je....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 75.000 €, 200,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa vikend - kuća u Prolom banji, osnova kuće je 68 m2, na parceli od 2813m2. Nalazi se na mirnom mestu, izolovanom od buke i gradske vreline. Kuća je po strukturi Pr+I+Po. U prizemlju kuće se nalazi letnja kuhinja sa dnevnim boravkom, dok se sprat kuće sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 80.000 €, 222,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se uknjizen i legalizovan objekat preko puta srednjoskolskog centra pogodan za razne vrste poslovanja. 222 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 68.000 €, 190,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Aranđelovac, 2km od centra dve kuće 50m2 i 140m2, na placu od 1600m2. Kuće su uknjižene, imaju struju i vodu, asfaltni prilaz.Plac je ravan, održavan i ograđen. .

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 129.900 €, 207,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U izuzetno mirnom delu vikend naselja, u blizini sela Seone (ulica Sinđelićeva), malo pre Jugova, a posle Brestovika, na oko 30 km od velike NIS pumpe (Bulevar kralja Aleksandra, skretanje za Veliki mokri lug) Beograd nalazi se ova jedinstvena ponuda. Seone je naselje u opštini Smederevo....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 69.000 €, 199,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novija kuća u naselju Misa, zona Pelisterske ulice pre pruge, u sivoj fazi, taman da je završite po vašim potrebama i ukusu. Velika, 3 etaže, sa 6 soba, 2 kupatila, predviđene dve terase, na placu 4.84 ara uz asfaltiranu ulicu kroz koju prolaze voda, struja, kanalizacija, optika.....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 70.000 €, 208,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Kuća površine 208m2 na placu od 8ari. Stambeni objekat se sastoji prizemlja rasporeda: hodnik, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i sprata, dnevna soba , spavaća soba i terasa, iza kuće je garaža I pomićni objekat. Nepokretnost je čvrste gradnje i poseduje trofaznu....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 72.000 €, 230,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se sprat i potkrovlje kuće u bockama sa prelepim pogledom na Novi Sad. Kuća je podeljena po horizontali na dva stana i svaki stan ima i svoj deo placa i zaseban ulaz. Stan koji se prodaje je uknjižen na 230m2 kao zasebna stambena jedinica i u sirovom stanju je.. Za detaljnije....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 140.000 €, 220,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 71314, 7a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(3), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, vertikala. Kuca vertikala sa zasebnim ulazom dvoriste tacnije sve je podeljeno.....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se sastoji iz dva stambena objekta. Jedna kuća do puta je starije gradnje i potrebno ulaganje ali moguće stanovanje i u takvom stanju. Sastoji se od dve velike sobe, kuhinje, hodnika i kupatila. Druga kuća novije gradnje sastoji se od dve prostorije. Kuće su povezane natkrivenim....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 80.000 € na 60.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, PARAĆIN, 60.000 €, 222,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.08.2024 - 80.000 €
10.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjizen i legalizovan objekat preko puta srednjoskolskog centra pogodan za razne vrste poslovanja. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 214,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132048, 21a, pr+l, struja, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Nudimo vam u opstini Mladenovac,Vlaska,plac od 21 ara,sa cetiri uknjizene kuce. U potpunosti su za renoviranje. Sveukupna kvadratura svih cetiri kuca je 214 kvm.Ima struja,monofazno....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 55.000 €, 214,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132048, 21a, pr+l, struja, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, dvorište/bašta, cela. Nudimo vam u opštini Mladenovac,Vlaška,plac od 21 ara,sa četiri uknjižene kuće.U potpunosti su za renoviranje.Sveukupna kvadratura svih četiri kuća je 214 kvm.Ima struja,monofazno....

 
 
 
  Plac, KNJAŽEVAC, 45.000 €, 220,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac gradsko-građevinsko zemljište, na Staroj planini, opština Ćuštica. Nalazi se 200m od hotela, 250m od gondule. Plac je uknjižene površine 220m2. Dozvoljena je gradnja objekta p plus 1. Potvrđen urbanistički i idejni projekat ministartsva. Odlična investicija. Za više....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 30.000 €, 203,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.heroldo.com

Prodajemo starije uknjižene objekte do samog puta u Striškom naselju . Priključak gradske vode i trofazne struje Uknjizeni objekti od 104m2, 61m2, 38m2! Plac pogodan za stambeni objekat , izgradnju manje hale . 203 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 25.000 €, 212,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa lokalom u selu Draževac, u centru sela na 100m od škole, apoteke, prodavnice, poste, kafane Marjan, nalazi se 15 km od grada Niša. Kuća ima 212m2, sastoji se od Pr plus 1 sprat, i Pk. Površina placa je 830m2. Prizemlje kuće je odlično za izdavanje poslovnih prostorija.....