• GoHome Professional
210 m2 do 589 eura/m2 klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 210 m2 do 589 eura/m2 klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 210 m2 do 589 eura/m2 klima

  • Za upit "210 m2 do 589 eura/m2 klima" pronađeno 63 nekretnina - prosečna cena 449 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 559 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 618 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 47000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 120.000 €, 210,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće površine 160m2 i 50m2 na placu 460m2 u mirnom delu naselja Jelašnica. Veća kuća se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe, izdvojene prostorije za kuhinju i trpezariju, izdvojene nezavršene prostorije za kupatilo i ostavu, spavaće sobe sa izlazom na terasu u prizemlju.....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 98.000 € na 119.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRUPANJ, 119.000 €, 211,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 98.000 €
08.03.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127793, 22a, spratna, jedan sprat, struja, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, novija, prostrana, useljiva kuća za porodično....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 130.000 €, 223,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Novog Miloševa, prodaje se petosobna P+PK (prizemna kuća sa potkrovljem) površine osnove 165 m 2 odnosno korisne površine 223 m 2 Nekretnina se prostire na tri velike zasebne parcele ukupne površine zemljišta u građevinskom području 47 ara 11 m 2 , od toga : - Prva parcela....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '210 m2 do 589 eura/m2 klima'
99.000 €
99.000 €
120.000 €
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 129.000 €, 222,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Polovina dvojne kuće, 3 etaže, 222m2, na placu od 270 m2, u centru grada. Prizemlje: garaža, dve ostave i kotlarnica. 1.Sprat: predsoblje, kuhinja s trpezarijom i terasom, dnevni boravak sa terasom i toalet. 2.Sprat: tri sobe i kupatilo. Kuća je renovirana: nov krov, PVC stolarija,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 130.000 €, 220,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na Pivari sa 3,66 ari placa .Kuća je spratna na lepoj lokaciji, svega 1km od centra grada, površine 150m2+70m2. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Ulazak u prizemlje potpuno odvojen od drugog dela kuće, tako....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 120.000 €, 203,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Deronjama koja je građena 2003 godine ima 203 m2 + lokal koji radi (Lokal poseduje prodajni prostor, magacin i sanitarni čvor. ) na placu od 1540 m2. Kuća poseduje hodnik, 2 spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, zatvorenu terasu sa koje....

 
 
 
  Kuća, PROSEK, 120.000 €, 210,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 130.000 €, 230,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća 230 m2, na prelepoj lokaciji za porodično stanovanje. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom , kuhinje , 4 spavaće sobe, kupatila, terase koja pruža različite mogućnosti uživanja. Nesvakidašnji kvalitet završnih radova odlikuje se savršenim skladom....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 123.600 €, 219,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kuća novije gradnje, sve rađeno kvalitetnim materijalima. Prizemlje završeno, sprat u sirovom stanju. Ograđena lepom ogradom. Miran i perspektivan kraj na obodu grada. Za vise informacija pozovite. kontakt 021/6620001 http://spens-nekretnine.rs/nekretnina/53655/Kuca-166-67?l=sr Terasa,....

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 110.000 €, 196,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt preko vibera 064 1794 531 WhatsApp +491788220585 Može da se Kupoprodajni ugovor završi kod notara Građena je čvrstim materijalima (giter blok) a izolacija je od stiropora, renovirana 2010 godine. Na podu i plafonu je ugrađen tvrdo presovani stirodur što osim termoizolacionih....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 124.000 €, 221,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Nišu u blizini otca sa 2 ara placa.Nalaze se u mirnom naselju na samo 1 km od centra grada. Prva kuća, koja je do ulice je površine 109 m2 ,starije gradnje.Sastoji se od velikog ,prostranog hodnika,tri spavaće sobe,dnevne sa kuhinjom i kupatila.Kuća je prizemna....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 111.499 €, 200,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2022.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u Donjem Vlasu korisne površine 200m2. Parcela na kojoj je kuća je 820m i na delu parcele je zasad vinove loze. Kuća je dvoetažna, prvi sprat je useljlv a drugi je u sivoj fazi gradnje. Na ulazu u kuću je trem na koji se direktno izalzi iz dnevne sobe. Ova....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 108.200 €, 195,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! APATIN, blizu Dunava, prodaje se vila veličine 195m2 na 3 etaže. Poseduje 12 soba, kompletno nameštenih, TV, klima, kablovska. Svaka soba ima čajnu kuhinju i kupatilo. Veoma lepo održavano i spremno za korišćenje i izdavanje. Ispred se nalazi dovoljan prostor za parking gostiju.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Novi Grad, 130.000 €, 218,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća na dobrom, mirnom mestu sa puno zelenila, na placu od 754 m2, sa dva sporedna objekta koji mogu poslužiti za stanovanje ili za obavljanje privredne delatnosti. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 125.000 €, 230,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kvalitetno građena i održavana kuća u selu Belotinac, 9 km od Niša, ukupne površine 230 m2, na placu od 7800 m2, pored glavnog, dolaznog asvaltnog puta. Sastoji se od glavnog stambenog objekta i pomoćnog objekta u nizu koji je u funkciji jednoiposobnog stana, sa garažama....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 230,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća na 3,81 ari placa u naselju Ilićevo. Kuća je spratna.U prizemlju se nalazi garaža i stambeni deo koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i ostave. Sprat se sastoji od spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, dve....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Gat, 119.000 €, 227,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Širi centar, u blizini škola, ambulanta, prodavnica, pošta. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, GRABOVAC, 135.000 €, 225,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća – Pr+1 u Grabovcu bruto gradjevinske povšine 225m2 i pomoćni objekat Pr+1 bruto gradjevinske površine 144m2+ garaža na građevinskom placu od 10ari. Struktura: Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika , prostrane dnevne sobe , dve spavaće sobe , kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Dodatne informacije Nekretnina je uknjižena 1/1, upisana u registar poseda u Zrenjaninu, broj lista nepokretnosti je 13243. Objekat poseduje dve velike terase prema ulici, parking za tri automobila parkiranje po dužini, garaža (1 automobil), kablovska sa internetom i fiksnim telefonom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRBAS, 97.850 €, 190,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je jedinstvena nekretnina u Ravnom Selu! Lokal sa dugogodišnjom tradicijom, odlična investicija. Lokal se nalazi u srcu sela! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! 064 8222 148 547418 Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 129.000 €, 214,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji od prizemlja gde su pomoćne prostorije, sprata koji je potpuno opremljen i useljiv, i drugog sprata u potkrovlju koji ima svoj posebni....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 100.000 €, 199,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.gsigma.rs

Dve kuće na duplom placu u Stajićevu. Površina placa 11.50 ari. Prizemna kuća do ulice površine 77 m2, trosobna kuća. U dvorištu se nalazi nova kuća sa potkrovljem - četvorosobna sa izlazom na drugu ulicu. Centralno grejanje na gas. Na podovima keramika, parket, laminat, spoljna PVC....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 95.000 €, 190,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje na Trošarini. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu su osnovna škola, vrtić, brojni marketi. Lokal u prizemlju kuće je pogodan za više delatnosti, jer je kuća na odličnoj poziciji. Kuća se sastoji od podruma, visokog prizemlja....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 115.000 €, 230,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se na glavnom putu u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 230m2, u osnovi....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 110.000 €, 226,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K674 Na prodaju odlična nameštena kuća na obroncima Kosmaja, u selu Koraćica, udaljenom svega 5 km od centra Mladenovca. Ova impozantna kuća, smeštena na prostranom placu od 23 ara, nudi savršeni spoj udobnosti, privatnosti i prirodne lepote. Kuća se prostire na ukupnoj površini....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 97.000 €, 203,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća kvalitetne gradnje, na dobroj lokaciji u blizini trgovine AS kod prvog kružnog toka.. Kuća je po strukturi po+p+pk, uknjižene bruto površine 203m2, neto 144m2, na placu od 120 m2. U prizemlju (89m2) je ulazni hodnik sa unutrašnjim stepeništem do potkrovlja....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 95.000 €, 200,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju deo kuće u samom centru naselja Branko Bjegović. Kuća se nalazi na placu od 2.5 ara. Odmah do kuće su mnogobrojne prodavnice, autobuska stajališta, obdanište, škola, sve neophodno za normalan zivot, na 5 minuta vožnje do samog centra grada. Kuća se sastoji od ulaznog dela,....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 103.000 €, 217,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Useljiva kuća u Bačkoj Palanci – 217 m² + pomoćni objekti! Na prodaju prostrana i potpuno nameštena kuća od 217 m² , sa dodatnih 60 m² pomoćnih prostorija (garaža, pušnica, čardak). Kuća je spremna za useljenje – bez dodatnih ulaganja! ✨ Prednosti: 4 sobe + tavanski prostor 2 kupatila....

 
 
 
  Plac, VRBAS, 97.850 €, 207,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću u Ravnom Selu. Odlična kuća koja se sastoji od dnvenog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaćom sobom, ostavom i kupatilom. Pomoćne prostorije u vidu šupe i ostave za odlaganje alata i drva. Prelepo dvorište u mirnom Vojvođanskom selu koje se nalazi....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 103.000 €, 220,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuce od 120 m2 i 100 m2 na placu od 4,5 ari kod Lidla u Stanovu. Jedna kuća od 120 m2 je kompletno renovirana i sredjena. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i kupatilom a na spratu se nalaze 2 spavaće sobe. Druga kuća ima 100 m2 i dobre je....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 100.000 €, 216,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostrana porodična kuća u Bečeju, ukupne površine 216m². Kuća je velika, na sprat i nudi odlične mogućnosti za veću porodicu ili adaptaciju po želji kupca. Uknjižena, legalizovana i bez tereta. Osnovne karakteristike: ✅ Raspored prostorija: 4 spavaće sobe, 2 dnevne sobe,....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 123.600 €, 201,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Renovirana kuća u jako dobrom stanju u centru Banoštora. Može da se koristi kao kafić, a takodje i za stanovanje. Na jako dobroj poziciji. U blizini kuće autobusko stajalište. Za više informacija nas kontaktirajte. Terasa, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Kuća, BANJA, 95.000 €, 220,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u naselju Nikola Tesla. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu je autobuska stanica, desetak minuta hoda je do osnovne škole i vrtića. Kuća je po strukturi prizemlje i potkrovlje, ukupne površine 190m2, neto 154m2. Podeljena....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća ukupne površine 100 m² u osnovi smeštena ,na placu od 4.4 ari, sa lepo uređenim dvorištem i prostranim zelenim površinama. Kuća je novije gradnje, sa postavljenom fasadom, kaminom i pločom, pružajući udobnost i praktičnost za svakodnevni život. Kuća je organizovana....

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2024.,

www.indomio.rs

U centru naselja Lešnica (opština Loznica, Zapadna Srbija) prodaje se odlična kuća za veliku porodicu uz pomoćne zgrade i zemljište. Površina kuće iznosi 200 m2, površina parcele — 10a. Kuća je dvospratna sa velikim potkrovljem, nivoi su povezani unutrašnjim stepenicama. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 83.000 €, 200,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Malim Pčelicama od oko 200 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata koje su kao dve celine sa posebnim ulazima. U prizemlju se nalazi veliki hodnik, prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i radionica. U dvorištu ima i garaža. Na spratu se....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 87.000 €, 210,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju koje se nalazi na par kilometara od Soko Banje. Odlična investicija za miran i komforan porodični život, s obzirom da se nalazi nedaleko od škole. Takođe, kuća se može rekonstruisati i adaptirati za poslovnu namenu, izdavanje apartmana. Plac je površine 396m2.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 120.000 €, 194,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2023.,

www.gsigma.rs

Kuća sa četiri stanu u širem centru grada. Tri stana su dvosobna i jedan jednosoban. Kuća je kompletno renovirana, poseduje plin, trofaznu struju, kanalizaciju, demit fasada Kolski ulaz i garaža u dvorištu. Nus prostorije i bašta sa voćnjakom Grejanje CG - gas Grejanje gas Klima....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 90.000 €, 220,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća odlične starije gradnje na 1.5 ari placa na top lokaciji u centru Mataruške banje. Zbog same pozicije objekta, odlična je prilika kao višenamenska investicija za stambeni prostor, restoran, kafić ili hostel. Po strukturi je prizemlje sa spratom, površine 180m2, podeljena....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 80.000 €, 196,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju Spretna kuća u Gakovu, ima 196 m2 i poseduje hodnik, veliki dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom i špajzom, kupatilo i toalet odvojeno malim predsobljem. Na spratu se nalaze 3 spavaće sobe i kupatilo. Kuća poseduje suteren u kome se nalazi garaža i prostorije za odlaganje....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRBAS, 90.000 €, 227,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u Ravnom Selu - opština Vrbas. (30min od Novog Sada) Prodaje se poslovni prostor površine 220m2, smešten na placu od 716,24m2 u centru Ravnog Sela. Za više informacija i zakazivanje gledanja pozvati me lično na broj telefona 064/346-3306 JNA 72, Starija gradnja, Parking,....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 85.000 €, 216,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična stambena kuća od 216m2 na placu površine 13.28ari. Mirno naselje, blizu centra, okruženo porodičnim kućama. Kuća izlazi na 2 ulice, ima 2 ulaza sa kapijama. Raspored je veoma funkcionalan: Prizemlje: antre, ostava, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 59)

<< <1 2> >>