• GoHome Professional
210 m2 do 589 eura/m2 što manji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • 210 m2 do 589 eura/m2 što manji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 210 m2 do 589 eura/m2 što manji

  • Za upit "210 m2 do 589 eura/m2 što manji" pronađeno 619 nekretnina - prosečna cena 431 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 559 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 618 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 44000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • parket
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BANJA, 90.000 €, 220,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća odlične starije gradnje na 1.5 ari placa na top lokaciji u centru Mataruške banje. Zbog same pozicije objekta, odlična je prilika kao višenamenska investicija za stambeni prostor, restoran, kafić ili hostel. Po strukturi je prizemlje sa spratom, površine 180m2, podeljena....

 
 
 
  Kuća, VALJEVO, 89.000 €, 220,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predivna, moderna, sređena kuća u širem centru grada, ul.Dimitrija Tucović, 220 kvm 4,8ari plac. Parno grejanje, 5 spavaćih soba. Cena 89.000€, nike fiksna. Agencija "Kalabić Home" +38166234764 .

 
 
 
  Kuća, VALJEVO, 89.000 €, 220,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetno kvalitetna kuća na placu od 4,8 a. Retko u ponudi. Sastoji se od prizemlja i sprata. Prizemlje: veliki dnevni boravak, odvojena kuhinja, trpezarija, 3 spavaće sobe, kupatilo, predsoblje. Unutrašnje stepenice vode na sprat gde se nalaze 2 spavaće sobe i kupatilo. Grajanje....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 87.000 €, 220,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2025.,

www.gsigma.rs

Dve kuće na jednom placu, naselje Bagljaš. Starija kuća do ulice, za adaptaciju (površine 64 m2). Spratna kuća u produžetku površine 156 m2. U prizemlju kuće nalazi se komforan dnevni boravak spojen sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i manja soba. Na spratu tri spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 85.000 €, 220,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo u srcu Sremske ravnice u mestu Putinci Uknjiženu kuću 220 m2 u najurbanijem delu mestaKuća je Starije gradnje u kojoj se može živeti i nalazi se na Velikom Placu od 4700 m2 sa širinom fronta od 30 metara i izlazom na dve uliceima svu InfrastrukturuOBAVEZNO POGLEDAJTE....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 85.000 €, 220,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Centar, prodaje se kuća koja se nalazi u zajedničkom dvorištu. Površina kuće je 220kvm, sa pripadajućim delom dvorišta koji je ukupne površine 639kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: četiri prostorije, hodnik i ostavu. Gradska voda i kanalizacija, tfs, moguć je priključak....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 80.000 €, 220,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU STAMBENI PROSTOR U STROGOM CENTRU GRADA, POGODAN I ZA POSLOVNI PROSTOR POVRŠINE 145M2. STRUKTURA SPRATNOG DELA: VELIKA TERASA NA ULAZU, SALON, ČETIRI SOBE, KUHINJA, DVA KUPATILA. PRODAJE SE I SUTEREN POVRŠINE 75M2, DVE SOBE, KUHINJA, KUPATILO. .

 
 
 
  Kuća, LIPOLIST, 80.000 €, 220,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem uknjizenu kucu u Lipolistu, 220m2.Moze i zamena..Kontakt: 0694770800 .

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 79.000 €, 220,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU KUĆA U NASELJU DUBOČICA, NA DVE ETAŽE. STRUKTURA DONJE ETAŽE: HODNIK, KOMOTNA KUHINJA, DNEVNI BORAVAK, DVE SPAVAĆE SOBE, STEPENIŠTE ZA GORNJU ETAŽU: HODNIK KUPATILO, KUHINJA, DVENI BORAVAK, DVE SPAVAĆE SOBE. POGODNO ZA VEĆU PORODICU. PLAC JE POVRŠINE OKO 4 ARA, NA PLACU....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 220,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostrana porodična kuća na selu građena u dve etaže.U prizemlju se nalazi dnevna soba ,kuhinja sa trpezarijom i kupatilo.Funkcionalna garaža sa dodatnim prostorom za ostavu ili radionicu poseduje poseban ulaz sa ulične i dvorišne strane.Na spratu se nalaze tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 70.000 €, 220,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Bačkom Gračacu na glavnoj ulici. Sprat je uređen za stanovanje a u prizemlju je poslovni prostor, lokal, diskoteka, magacinski prostor i garažaU ekonomskom dvorištu je mešaona stočne hrane, usipni koš i dva silosa za skladištenje žitarica od po 11 t kao i dodatni....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 140.000 €, 220,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 71314, 7a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(3), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, vertikala. Kuca vertikala sa zasebnim ulazom dvoriste tacnije sve je podeljeno.....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 55.000 € na 65.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ZRENJANIN, 65.000 €, 220,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 50.000 €
15.02.2026 - 55.000 €
22.02.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Tiganjica - vikendica površine 220m2 + radionica od 200m2 na placu od 57,65 ara. Objekat je petosoban, novije gradnje, nezavršen, 4 spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, letnja kuhinja. Trofazna struja, hidropak, kupatilo, septička jama, voćnjak sa 60 stabala jabuka, 30 šljiva....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 45.000 €, 220,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2024.,

www.agencijapragma.com

Elemir – trosobna kuća od mešanog materijala površine 220m2 na placu površine 15,75 ara sa pomoćnom zgradom površine oko 60m2. Monofazna struja, voda, plin, jedan vlasnik. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 45.000 €, 220,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Elemir - trosobna kuća od mešanog materijala površine 220m2 na placu površine 15,75 ara sa pomoćnom zgradom površine oko 60m2. Monofazna struja, voda, plin, jedan vlasnik. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Plac, KNJAŽEVAC, 45.000 €, 220,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac gradsko-građevinsko zemljište, na Staroj planini, opština Ćuštica. Nalazi se 200m od hotela, 250m od gondule. Plac je uknjižene površine 220m2. Dozvoljena je gradnja objekta p plus 1. Potvrđen urbanistički i idejni projekat ministartsva. Odlična investicija. Za više....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 44.000 €, 220,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca povrsine 220m2, velika ajnfort kapija, podrum, pomocna prostorija 20m2, stala 33m2 sa plafonom visine 3,5m (pogodna za konje i goveda), cardak, mala supa. Potrebno renoviranje objekata. Povrsina placa je 1160m2, front 16,5m×70m duzina placa. Plac je ogradjen. Vlasnistvo 1/1.....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 42.000 €, 220,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću sa placem i susedni plac na odvojenoj katastarskoj parceli u Crepaji na atraktivnoj lokaciji,. Kuća je uknjižena, vlasnik 1/1, dve stambene jedinice od 138 m2 i 140 m2 na 9 ari placa sa pomoćnim objektima, kao i poseban plac na susednoj parceli površine od oko 4 ara.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 40.000 €, 220,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća površine oko 220 m2 na placu od 13,31 ara. Prizemlje čini lokal površine 110 m2 sa sanitarnim čvorom i ne zahteva velika ulaganja. Na spratu stambeni deo sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Građena od čvrstog materijala (cigla....

 
 
 
  Kuća, ORLOVAT, 40.000 €, 220,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Plac, UGRINOVCI, 3.500 €, 220,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se nov magacinsko poslovni prostor od 220m2 ( magacin od 180m2 i kancelarija od 40m2) u Ugrinovcima. Objekat se nalazi na placu od 35 ari koji je izbetoniran, tampon i beton urađeni 1. 2 m, ograđen betonskim zidom, izlazi na dve ulice i ima dve kapije. Na placu se nalazi kamionska....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 124.000 €, 221,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Nišu u blizini otca sa 2 ara placa.Nalaze se u mirnom naselju na samo 1 km od centra grada. Prva kuća, koja je do ulice je površine 109 m2 ,starije gradnje.Sastoji se od velikog ,prostranog hodnika,tri spavaće sobe,dnevne sa kuhinjom i kupatila.Kuća je prizemna....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 110.000 €, 221,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Desimirovcu, površine 221 kvm, na 10,09 ari placa, grejanje TA ( gas prošao)- mogućnost priključka, voda bunarska ( hidrofor ), struja trofazna, septička kanalizacija. Sastoji se od podruma ( potstanica za grejanje i hidrofor za vodu, tri male prostorije ); prizemlje....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 93.000 €, 221,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Stara kuća u švapskom stilu od 171m2 i novija kuća od 50m2 na placu površine 55 ari. Stambeni objekat stare kuće se sastoji od gonka, predsoblja, kuhinje, dnevne sobe i tri spavaće sobe, dok se novija kuća sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila i spavaće sobe. Na placu....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 138.000 €, 221,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća sa prostranim dvorištem građena od čvrstog materijala površine 221 m2 koja se sastoji od 2 stambene jedinice. Kuća orijentisana ka jednoj ulici ima 2 etaže, i u svom sastavu ima hodnik, odvojen sanitarni čvor, kupatilo, 2 spavaće sobe, dnevnu sobu koja je smeštena....

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 74.000 €, 221,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodajua kuća u Novom Selu, kod Velike Plane, površine 89 m2 i dva pomoćna objekta površine 73m2 i 61m2, na placu površine 2496 m2. Kuća u prizemlju, ima od prostorija hodnik, kupatilo, 2 spavaće sobe, kuhinju, trpezariju i dnevni boravak. Postoji i mogućnost sređivanja potkrovlja....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 130.000 €, 222,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Površina: 1,73 Ha Lokacija: Ulica Brajana Župana, samo 2 km od centra Užica Objekti: kuća spratnosti suteren, prizemlje i potkrovlje, površine u osnovi 74 m2, stara prizemna kuća, štala, sušara za meso Kuća: Zidana 1984. godine ciglom, krov nov, izolovan, podaščan Dodatno: Novi oluci,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 129.000 €, 222,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Polovina dvojne kuće, 3 etaže, 222m2, na placu od 270 m2, u centru grada. Prizemlje: garaža, dve ostave i kotlarnica. 1.Sprat: predsoblje, kuhinja s trpezarijom i terasom, dnevni boravak sa terasom i toalet. 2.Sprat: tri sobe i kupatilo. Kuća je renovirana: nov krov, PVC stolarija,....

 
 
 
  Plac, GORNJI MILANOVAC, 120.000 €, 222,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodaje se legendarna kafana Šofer na magistrali, u mestu Majdan na 10 km od Gornjeg Milanovca. Kafana je poznata i kao mala Jugoslavija, mesto gde su svraćali putnici iz celog regiona, na dobru muziku i ukusnu hranu. Uz objekat ide i plac od 35 ari građevinskog zemljišta. Prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 135.000 €, 222,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan magacinski prostor (222,49) u suterenu zgrade novije gradnje koja se nalazi na odličnoj lokaciji. Zgrada se nalazi u ulici Vojvode Stepe ( blizina autoputa) Mogućnost prilaza magacinu je sa tri strane- stepenice, teretni lift i kroz garažu. Prostor je odlično izolovan tako....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 88.000 €, 222,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u širem centru grada. Kuća se sastoji od četiri sobe, dva kupatila. CG na gas. Na podovima keramika, parket... U dvorištu kuće nalaze se pomoćne prostoje (ostava, šupe, kotarka)... Ulična širina fronta okvirno 16 m... Grejanje CG - gas Stolarija drvena.