• GoHome Professional
210 m2 do 55000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 210 m2 do 55000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 210 m2 do 55000 eura

  • Za upit "210 m2 do 55000 eura" pronađeno 108 nekretnina - prosečna cena 197 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 52000 eura (malo jeftiniji)
    • 57000 eura (malo skuplji)
    • do 211 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • uknjižen
    • 1.sprat
    • kablovska
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, INĐIJA, 55.000 €, 201,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća površine 201m2, na placu površine od 2 ara. Stambeni objekat se sastoji od podruma, hodnika, četiri sobe, dve kuhinje, letnje kuhinje, dva kupatila i terase. Nepokretnost poseduje trofaznu struju, gradsku vodu, gas i kanalizaciju. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji u blizini....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 55.000 €, 190,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Mihajlovo - šestosobna spratna kuća površine 190m2 + pomoćne zgrade na placu površine 15,3 ara. Građena punom opekom, trofazna struja, plin. Uknjižena. Moguća prodaja sa nameštajem. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 55.000 €, 214,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132048, 21a, pr+l, struja, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, dvorište/bašta, cela. Nudimo vam u opštini Mladenovac,Vlaška,plac od 21 ara,sa četiri uknjižene kuće.U potpunosti su za renoviranje.Sveukupna kvadratura svih četiri kuća je 214 kvm.Ima struja,monofazno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '210 m2 do 55000 eura'
54.000 €
54.000 €
55.000 €
  Kuća, MIHAJLOVO, 55.000 €, 190,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.agencijapragma.com

Mihajlovo – šestosobna spratna kuća površine 190m2 + pomoćne zgrade na placu površine 15,3 ara. Građena punom opekom, trofazna struja, plin. Uknjižena. Moguća prodaja sa nameštajem. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno....

 
 
 
  Kuća, MEĐULUŽJE, 55.000 €, 200,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

(K317) Kuća u Međulužju, površine 200m2 ,a placu od 5ari, pomoćni objekti, sa dva ulaza, pogodna za dve porodice. Struja, voda,.... Za više informacija poyovite Sloba 062 8010640 ili Sanja 060 1764777 .

 
 
 
  Kuća, STARI ŽEDNIK, 55.000 €, 200,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca na lakat u Starom Zedniku na glavnom starom putu Subotica -Novi Sad, 200 m2 . Sa lokalom na cosku . Pored Gomexa velikog , izuzetno interesantna ponuda I placom od 852m2 Beogradski put 15 1/1 uknjizena, sa lokalom na cosku ulice . za adaptaciju , renoviranje , sređivanje, Idealno....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 55.000 €, 200,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća, u osnovi 88m2, prizemlje sprat i potkrovlje. Kuća se nalazi na parceli od 335m2, ali se na korišćenje dobija jos jedna parcela ispred kuće. Kuća se satoji od prizemlja gde su garaža, hodnik, letnja kuhinja i kupatilo, i sprata, na kome su dve spavaće sobe, dnevna....

 
 
 
  Plac, IRIG, 54.590 €, 192,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju starija kuća za rušenje u Irigu, idealna prilika za izgradnju nove porodične kuće ili urbane vile. Plac se nalazi na uglu dve ulice odličnih dimenzija– okvirno 57m x 16m, što pruža veliki potencijal za arhitektonska rešenja i različite vrste objekata. Lokacija je mirna,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 58.000 € na 54.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 54.000 €, 190,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.10.2025 - 58.000 €
12.05.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima u Debeljači, Opština Kovačica. Jugoslovenske narodne armije, Debeljača, Srbija ; Kovačica, Debeljača, kuća na prodaju.

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 53.000 €, 204,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

HITNA PRODAJA!!! Na prodaju porodicna 2-etazna kuca u Banatskom Karlovcu u osnovi 102 m2 , plus pomocni objekti . Kuca ima zadnje dvoriste od 6,5 a i sve se to nalazi na 11,5 a . Kuca poseduje 2 kuhinje sa dnevnom sobom i trepezarijom , 2 kupatila i 4 spavace sobe ! Grejanje na GAS....

 
 
 
  Kuća, GOLUBAC, 53.000 €, 208,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stambeno-poslovni objekat od 208m2 u Vincima do Dunava na placu od 206m2 prizemlje lokali+ parking stambeni prostor na spratu podeljen u 4 apartmana sa dva kupatila cena 70.000eur ZA VISE INFO POZOVITE 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 53.000 €, 215,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća površine 215 m2 na placu od 11,87 ari u naseljenom mestu Torak sastoji se od zatvorene verande, hodnika, dnevnog boravka, dve trpezarije sa kuhinjama, ostave, tri spavaće sobe i tri kupatila. Kuća se nalazi na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Ulični deo kuće....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 52.000 €, 210,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća u Lalincu, 10km od Niša 210m2 stambenog prostora na placu od 4,44 ara. Kuća se sastoji prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje i sprat su završeni dok je potkrovlje u sivoj fazi, prizemlje i sprat su identicne strukture i sastoje se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, SVRLJIG, 52.000 €, 210,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, VRŠAC, 52.000 €, 214,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća starije građena, sa karo tavanom.Sastoji se od 4 sobe, trpezarije sa kuhinjom,kupatila,ostave,hodnika i prostorije (nekada lokal) čiji je ulaz sa ulice. Objekat poseduje struju,vodu ,plin i priključen je na gradsku kanalizaciju.Površina kuće je 173m2. Na placu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, JASENICA, 51.500 €, 205,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju, seosko domaćinstvo u šumadijskom selu Sepci, na pola puta od Topole prema Rači i Smederevskoj Palanci, na par kilometara od planiranog auto puta Vožd Karađorđe, kao i magistralnog puta Topola - Rača, u blizini Natalinaca. Domaćinstvo je nedaleko od seoske škole i igrališta,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 51.500 €, 209,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SALAŠ! Bilićko naselje,starije salašarsko domaćinstvo,kuće sa dodatnim prostorm 209m2,opremljeno za život,ekonomsko dvorište i zemlje okolo u prostoru od 4915m2,na asfaltu,pogordno za život i poljoprivredu,stočarstvo. Kuća, Sombor - Bilić | Prodaja · 209m² · 51.500€.

 
 
 
  Kuća, IRIG, 51.500 €, 200,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća nadomak manastira Krušedol, u izvornom stanju, sa prelepim ravnim placem. Idealno za Vas, ukoliko imate ambiciju da se prepustite mirnom načinu života, u komunikaciji sa prirodom, koja nam u ovo ubrzano vreme nedostaje. Poseduje svoj bunar, sa svežom pijaćom vodom, nus prostorije,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 50.500 €, 202,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća se nalazi na adresi Braće Ilić 2 Hum opština Crveni Krst Niš ___________________________________________ Kuća nije završena, po proceni procenitelja završena je 70%. Prizemlje nije malterisano i betonirano. Slike su od prvog sprata i potkrovlja. Površina kuće je 202m2 bruto.....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 50.000 €, 200,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.agencijapragma.com

Elemir – četvorosobna kuća sa lokalom površine oko 200m2 od mešovitog materijala + letnja kuhinja sa nezavršenim kupatilom na placu površine 22,8 ara sa kolskim ulazom. Renovirana, sa radionicom i nekoliko šupa, tri kupatila, trofazna struja, kanalizacija prošla kroz ulicu, uknjižena.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Donja Vrežina, 50.000 €, 200,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac sa započetom kućom u Donjoj Vrežini. Plac je površine 1,84ara, prizemlje kuće površine 73m2. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 50.000 €, 200,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Elemir - četvorosobna kuća sa lokalom površine oko 200m2 od mešovitog materijala + letnja kuhinja sa nezavršenim kupatilom na placu površine 22,8 ara sa kolskim ulazom. Renovirana, sa radionicom i nekoliko šupa, tri kupatila, trofazna struja, kanalizacija prošla kroz ulicu, uknjižena.....

 
 
 
  Kuća, TRSTENIK, 50.000 €, 190,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuca u Grabovcu na periferiji Trstenika. kuca je pored glavnog puta, 190 kvadrata. Uprizemlju se nalazi kupatilo, dnevna sa trpezarijom, stepenice. na medjuprostoru je jedna soba. stepenice za sparat sa 4 sobe i kupatilom. Parket je nov, zidovi okreceni, kuhinja je nova, stolarija....

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 50.000 €, 214,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

KUĆA SA VELIKIM PLACEM – ODLIČNA PRILIKA! Velika Plana, ul. 1. maja Cena: 50.000 € Na samo ~90 km od Beograda, u urbanom delu Velike Plane, nudimo vam kuću sa velikim potencijalom za život ili investiciju! ✨ Osnovne informacije: ▪️ 214 m² ukupne površine ▪️ Terasa 10 m² ▪️ Dve etaže....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 50.000 €, 194,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Kupusini, prodaje se kuća površine 194m2, sa puno pomoćnih objekata na većem placu od 33ar. Kuća od tvrdog materijala, sastoji se od 4 sobe, kuhinje, predsoblja i kupatila. Pomoćni objekti od letnje kuhinje, ostave, špajza, šupe i dela za baštu.Trofazna struja, voda sa vodovoda,....

 
 
 
  Kuća, BOJNIK, 50.000 €, 200,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na Radan planini na pola puta izmedju Prolom Banje i Caričinog Grada. Od glavnog puta do kuće je 1800m makadama. Uz kuću ide još šest manjih parcela. Za više informacija pozvati vlasnika na broj telefona 063/810-2618 Terasa, Parking, garaža, Tavan.

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, 48.000 €, 198,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnine „ MOJ DOM” prodaju dve kuće ukupne površine 198m2 na 5,97 ari placa koje se nalaze u Jasici. Prva kuća ima ukupno 88m2 i potpuno je sređena i opremljena sa novim nameštajem. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, trpezarije, spavaće sobe, ostave i kupatila. Druga....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 48.000 €, 230,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u centru Titela, pored koje se nalazi lokal. Kuća se nalazi na placu od 400m2 Sam objekat ima (kuća i lokal) 220 m2 + šupa 16m2. Može da se renovira .

 
 
 
  Kuća, ZMAJEVO, 47.750 €, 197,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću u Zmajevu. Idealna prilika za adaptaciju ili za rušenje i zidanje nove kuće. Fantastičan plac, front 24 metra, dubina placa 96m2. Kompletna infrastruktura na placu. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 47.500 €, 200,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Visenamenski prostor za zivot rad i opustanje 290m2,plac 1000m2. Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, REKOVAC, 46.500 €, 198,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2023.,

www.heroldo.com

Odlicna seoska kuca u prelepom Levcu, selo Tecic. Kompletno namestena u odlicnom stanju sa okucnicom. Trofazna struja, hidrofor i sengrup. Kuća ima 198m2 plus podrumske prostorije. Sastoji se iz dva odvojena stambena objekta od 125m2. Svaki ima visoki komfor. Dnevni boravak, spavaću....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 46.350 €, 190,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Ravnom Selu 190m2, s pripadajućim placem 1475 m2, pošumljenim, lepa lokacija spokojnog sela u mirnoći vojvođanske provincije, u blizini Jegričke, ima asfaltirani prilaz, poseduje građevnu dozvolu, sve neophodne priključke, struju, vodu, kanalizaciju, i sve to za 46350E! za....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 46.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica na Oblačini. Odlična investicija za miran život u prirodi, van gradske buke. Nalazi se nedaleko od Oblačinskog jezera. Plac je površine 497m2. Kuća ima tri etaže (P+1+PK), u osnovi 70m2. Prizemlje je adaptirano, dok druge etaže zahtevaju kompletnu adaptaciju prostorija.....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 45.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.08.2024.,

www.agencijapragma.com

Elemir (Kaštel) – nezavršena kuća površine 200m2 stambenog dela i 70m2 suterenskog (garaža i pomoćne prostorije), građena po principu sendvič zida (5cm perlita i puna opeka), priključak vode i trofazna struja, na placu površine 535m2, uknjižena 1/1 Agencijska provizija za kupca je....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 45.000 €, 220,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2024.,

www.agencijapragma.com

Elemir – trosobna kuća od mešanog materijala površine 220m2 na placu površine 15,75 ara sa pomoćnom zgradom površine oko 60m2. Monofazna struja, voda, plin, jedan vlasnik. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 45.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.agencijapragma.com

Elemir – trosobna kuća od mešovitog materijala površine 200m2 + pomoćne zgrade na placu površine 21,15 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, plin, kanalizacija prošla kroz ulicu. Uknjižena. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 45.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Elemir (Kaštel) - nezavršena kuća površine 200m2 stambenog dela i 70m2 suterenskog (garaža i pomoćne prostorije), građena po principu sendvič zida (5cm perlita i puna opeka), priključak vode i trofazna struja, na placu površine 535m2, uknjižena 1/1 Agencijska provizija za kupca je....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 45.000 €, 203,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2024.,

www.heroldo.com

Starija kuća u Mijatovcu sa pomoćnim objektima na placu površine 31. 25 ari. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Kuća poseduje sve priključke, ali je potrebna adaptacija u jednom delu. Ukoliko želite da pogledate nekretinu....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 45.000 €, 211,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs