• GoHome Professional
210 m2 do 52000 eura dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 210 m2 do 52000 eura dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 210 m2 do 52000 eura dvorište

  • Za upit "210 m2 do 52000 eura dvorište" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 226 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 49000 eura (malo jeftiniji)
    • 54000 eura (malo skuplji)
    • do 233 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ALIBUNAR, 53.000 €, 204,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

HITNA PRODAJA!!! Na prodaju porodicna 2-etazna kuca u Banatskom Karlovcu u osnovi 102 m2 , plus pomocni objekti . Kuca ima zadnje dvoriste od 6,5 a i sve se to nalazi na 11,5 a . Kuca poseduje 2 kuhinje sa dnevnom sobom i trepezarijom , 2 kupatila i 4 spavace sobe ! Grejanje na GAS....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 51.500 €, 209,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SALAŠ! Bilićko naselje,starije salašarsko domaćinstvo,kuće sa dodatnim prostorm 209m2,opremljeno za život,ekonomsko dvorište i zemlje okolo u prostoru od 4915m2,na asfaltu,pogordno za život i poljoprivredu,stočarstvo. Kuća, Sombor - Bilić | Prodaja · 209m² · 51.500€.

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 50.000 €, 214,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

KUĆA SA VELIKIM PLACEM – ODLIČNA PRILIKA! Velika Plana, ul. 1. maja Cena: 50.000 € Na samo ~90 km od Beograda, u urbanom delu Velike Plane, nudimo vam kuću sa velikim potencijalom za život ili investiciju! ✨ Osnovne informacije: ▪️ 214 m² ukupne površine ▪️ Terasa 10 m² ▪️ Dve etaže....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '210 m2 do 52000 eura dvorište'
40.000 €
40.000 €
40.000 €
  Kuća, ŽITIŠTE, 53.000 €, 215,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća površine 215 m2 na placu od 11,87 ari u naseljenom mestu Torak sastoji se od zatvorene verande, hodnika, dnevnog boravka, dve trpezarije sa kuhinjama, ostave, tri spavaće sobe i tri kupatila. Kuća se nalazi na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Ulični deo kuće....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 46.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikendica na Oblačini. Odlična investicija za miran život u prirodi, van gradske buke. Nalazi se nedaleko od Oblačinskog jezera. Plac je površine 497m2. Kuća ima tri etaže (P+1+PK), u osnovi 70m2. Prizemlje je adaptirano, dok druge etaže zahtevaju kompletnu adaptaciju prostorija.....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 55.000 €, 214,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132048, 21a, pr+l, struja, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, dvorište/bašta, cela. Nudimo vam u opštini Mladenovac,Vlaška,plac od 21 ara,sa četiri uknjižene kuće.U potpunosti su za renoviranje.Sveukupna kvadratura svih četiri kuća je 214 kvm.Ima struja,monofazno....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 214,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132048, 21a, pr+l, struja, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Nudimo vam u opstini Mladenovac,Vlaska,plac od 21 ara,sa cetiri uknjizene kuce. U potpunosti su za renoviranje. Sveukupna kvadratura svih cetiri kuca je 214 kvm.Ima struja,monofazno....

 
 
 
  Farma, ŠID, 26.500 €, 204,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18251 Seosko domaćinstvo uknjiženo 204m2 na placu od 1530m2. Kuća je gradjena od mešanog materijala cigla i čerpić.Zidovi su debljine 20cm . Uz kuću ima pomoćni objekti. garaža, šupa, pušnica, svinjac i par ptostorija.Stolarija je drvena, , podovi su laminat i pločice,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>