• GoHome Professional
210 m2 1.sprat do 804 eura/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • 210 m2 1.sprat do 804 eura/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 210 m2 1.sprat do 804 eura/m2

  • Za upit "210 m2 1.sprat do 804 eura/m2" pronađeno 72 nekretnina - prosečna cena 568 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 763 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 844 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 60000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, DONJE VLASE, 115.000 €, 230,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se na glavnom putu u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 230m2, u osnovi....

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 95.000 €, 200,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prostrana kuća u mirnom i prirodom okruženom naselju Ašanja, idealna za porodičan život ili kao investicija sa velikim potencijalom. Kuća ukupne površine 200m² nalazi se na prostranom placu od čak 28 ari, što pruža izuzetnu privatnost i brojne mogućnosti za dodatno uređenje....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 103.000 €, 217,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Useljiva kuća u Bačkoj Palanci – 217 m² + pomoćni objekti! Na prodaju prostrana i potpuno nameštena kuća od 217 m² , sa dodatnih 60 m² pomoćnih prostorija (garaža, pušnica, čardak). Kuća je spremna za useljenje – bez dodatnih ulaganja! ✨ Prednosti: 4 sobe + tavanski prostor 2 kupatila....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 108.150 €, 230,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se blizu centra Srbobrana veća kuća sa manjim dvorištem.Kuća je kvalitetno građena i ima suteren, prizemlje i sprat. U prizemlju se nalazi velika dnevna soba sa terasom, ulično orijentisana, druga soba, kuhinja i kupatilo.Na spratu se nalaze tri sobe, kuhinja i kupatilo i....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 105.000 €, 226,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju izuzetno kvalitetno građena kuća sa kamenom fasadom, u naselju Korićani, u Kragujevcu. Površine kuće je 226 m2, a u sklopu kuće su dve etaže. Prizemlje (dnevni boravak, kuhinja, toalet, ostava, jedna soba, zastakljena terasa i garaža), i sprat (tri sobe, kupatilo, velika....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 90.000 €, 194,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.gsigma.rs

Spratna dvojna kuća naselje Zeleno Polje. U niskom prizemlju nalaze se dve pomoćne prostorije, kotlarnica i garaža. Na prvom spratu dnevni boravak, trpezarija, kuhinja i toalet. Na drugom spratu 2 spavaće sobe i kupatilo. Tavanski prostor koji može da se pretvori u stambeni. Kuća....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 97.000 €, 213,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SPRATNA KUĆA NA 10 MINUTA OD CENTRA GRADA. Ova lepo očuvana spratna kuća se nalazi iza Ekonomske škole. Kuću od oko 213m2 čine tri etaže, suteren, prizemlje i sprat. Na spratu su tri spavaće sobe i kupatilo, u prizemlju je hodnik, malo kupatilo, kuhinja, trpezarija i veliki svetli....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 85.000 €, 190,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u Prokuplju, u izuzetno lepom delu grada, ispod Hisara. Nadomak je reka Toplica, a naselje je veoma pogodno za kvalitetan porodični život, obzirom da su nedaleko svi vitalni objekti neophodni za svakodnevne potrebe svake porodice Kuća je bruto....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 100.000 €, 230,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 100.000 €, 230,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U centru naselja Lešnica (opština Loznica, Zapadna Srbija) prodaje se odlična kuća za veliku porodicu uz pomoćne zgrade i zemljište. Površina kuće iznosi 200 m2, površina parcele — 10a. Kuća je dvospratna sa velikim potkrovljem, nivoi su povezani unutrašnjim stepenicama. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 90.000 €, 212,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se deo kuće u Radničkom naselju površine 212m2, na placu od 5a. U pitanju su dva sprata, od postojećih tri. Na prvom spratu se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, dve spavaće sobe, kupatilo, izdvojeni garderober i dve terase. Na drugom spratu je takođe izdvojena kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 185.000 €, 213,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Beljina, prodaje se kuća od 213m2 (prizemlje i sprat) + pomoćna zgrada 120m2 (garaža 2 parking mesta, letnja kuhinja, kotlarnica, prostorija za pečenje ). Sve je uknjiženo 1/1. 6 spavaćih soba, 2 kupatila. Plac 70 ari. Gradska voda + bunar sa hidroforom. Trofazna struja. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVCI, 199.900 €, 230,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Funkcionalna, porodična kuća u mirnom delu Jakova u neposrednoj blizini centra. Objekat kvalitetno građen 1975. godine. Potrebna određena ulaganja u estetskom smislu. U zadnjem delu dvorišta je uknjižen pomoćni objekat površine 65 kvm sa sanitarnim čvorom. U sklopu dvorišta je voćnjak....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 85.000 €, 216,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična stambena kuća od 216m2 na placu površine 13.28ari. Mirno naselje, blizu centra, okruženo porodičnim kućama. Kuća izlazi na 2 ulice, ima 2 ulaza sa kapijama. Raspored je veoma funkcionalan: Prizemlje: antre, ostava, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 80.000 €, 212,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Reč je o kući koja se nalazi u prigradskom naselju nadomak Vranja. Put do naselja je sredjen i nov a tik iznad kuće se nalazi autobusko stajalište, kuda staje i linijski autobus koji vodi direktno do grada. Lokacija je takva da odgovara onima koji vole mirne sredine i prirodu ali....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 77.500 €, 210,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična kuća apartmanskog tipa na Bovanskom jezeru. Kuća je po strukturi PR + I, povšine 210m2. Kuća je podeljena po vertikali i ima dva odvojena ulaza. Nalazi se na placu od 5,96a. U prizemlju kuće se nalazi dve dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i dva kupatila. Prvi....

 
 
 
  Kuća, DIVČIBARE, 70.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu kuću kod Kosjerića Nalazi se na 7km od Kosjerića i 25km od Divčibara Mirna lokacija sa prelepom okolinom i prirodom Kvalitetna, starija gradnja, iz 1986 godine Održavana, sređena i sa nedavno obnovljenom fasadom Kuća ima 200m2, na placu od 45....

 
 
 
  Kuća, ARILJE, 70.000 €, 216,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju deo kuće površine 216.50 m sa dvorištem od 5 ari, u najlepšem delu Arilja mirna zona idealna za porodičan život. Kuća je građena 1980. godine od pune cigle i u odličnom je stanju. Nema potrebe za dodatnim ulaganjima. Grejanje je etažno, urađena je nova fasada, postavljena....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 168.920 €, 191,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novija kuća Rakovac +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045741 Rakovac. Oglašavamo prodaju novije uređene i brzo useljive kuće u Rakovcu. Kuća poseduje prizemlje i sprat. Kuća je komplet osposobljeno za život. U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe i kupatilo. Poseduje....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 61.000 €, 201,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na mirnoj lokaciji porodičnu kuću površine 201 m2, sa pripadajućom okućnicom površine 232 m2. Udaljena 5 km od Prijepolja, naselje Brezovača. U suterenu smeštena je garaža i podrum, prvi sprat ima : terasu , predsoblje, dve spavaće sobe od kojih jedna soba ima....

 
 
 
  Kuća, ČENTA, 59.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Samostalna kuća (godina izgradnje 2002) Broj etaža: 2 Površina: 200 m² Površina placa: 30a (3008 m²) Grejanje na struju Uobičajeno stanje Dodatne prostorije: kupatilo, kuhinja, terasa Opremljenost: Namešteno Pogled na: ulicu, dvorište Materijal gradnje: cigla Uknjiženo Materijal gradnje:....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 230,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.heroldo.com

Kuća je novijeg datuma građena . Urađeni su kompletni radovi na zidanju, podignut krov, dobijena građevinsku dozvola . Kuća ima i projektnu dokumentaciju. Urađena je i prenamena zemljišta u građevinsko. Kuća ima sopstveni izvor vode u okviru kuće ozidan bunar. Struja je neposredno....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 230,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Kuća je novijeg datuma građena . Urađeni su kompletni radovi na zidanju, podignut krov,dobijena gradjevinsku dozvola .Kuća ima i projektnu dokumentaciju. Uradjena je i prenamena zemljišta u gradjevinsko. Kuća ima sopstveni izvor vode u okviru kuće ozidan bunar. Struja je neposredno....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 52.000 €, 210,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća u Lalincu, 10km od Niša 210m2 stambenog prostora na placu od 4,44 ara. Kuća se sastoji prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje i sprat su završeni dok je potkrovlje u sivoj fazi, prizemlje i sprat su identicne strukture i sastoje se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, SVRLJIG, 52.000 €, 210,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 32.000 €, 200,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2023.,

www.heroldo.com

Seosko domaćinsto na prostranom placu u Glogovcu za renoviranje. Sastoji se od dve kuće na parceli, veća kuća poseduje prizemlje i sprat. U prizemlju poseduje veliki dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom, a na spratu dve spavaće sobe sa dve terase, dok manja kuća od prostorija poseduje....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 32.000 €, 200,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, GLOGOVAC, 32.000 €, 200,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 25.000 €, 212,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa lokalom u selu Draževac, u centru sela na 100m od škole, apoteke, prodavnice, poste, kafane Marjan, nalazi se 15 km od grada Niša. Kuća ima 212m2, sastoji se od Pr plus 1 sprat, i Pk. Površina placa je 830m2. Prizemlje kuće je odlično za izdavanje poslovnih prostorija.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-72 (od ukupno 72)

<< <1 2> >>