• GoHome Professional
210 m2 što skuplji do 699 eura/m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • 210 m2 što skuplji do 699 eura/m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 210 m2 što skuplji do 699 eura/m2

  • Za upit "210 m2 što skuplji do 699 eura/m2" pronađeno 1 058 nekretnina - prosečna cena 517 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 664 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 733 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 54000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parket
    • dvorište
    • opremljen
    • renovirano
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Terasa Avala, kragujevacki put Soba: 6 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Avala, Put za Bosnjake I deo (3 nezavisna stana pod istim krovom idealna za vise generacijske porodice) 6.0 plus soba. 4 kupatila. kuca od uknjizenih 200 m2 sa 3 terase, na placu od 8 ari, PR + I + PTK, ta, gas, tel. , gradski vodovod, KTV, intetnet, klima, useljiva po dogovoru, uknj.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2022.,

www.indomio.rs

Stambeno - poslovna zgrada (P+Pk) u blizini centra,na prometnom mestu, površine 200m2,na parceli površine 2,5ari.Izgrađen od čvrstog materijala, opeke, demit fasada, pvc stolarija.U prizemlji objekta nalazi se poslovni prostor sa pratećim pomoćnim prostorijama i toaletom.Na spratu,....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodicna kuca od 200m2 sa pomocnim objektom od 85m2 na zemljistu povrsine 16,23 ari. Kuca je izolovana, stiropor i fasada, trf. struja, gas, tel. Plac se sastoji iz dve odvojene katastarske parcele od kojih svaka ima ulaz. Kuca se sastoji od podruma, prizemlja i sprata, a tavan se....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Futog-Rustična kuća 200 m2 sa Lokalom 40 m2 u blizini Dunava i Šetališta-065/385 8880 *EKSKLUZIVA*Prodajemo u srcu Lepog Bačkog mesta Futoga Porodičnu Kuću 200 m2 sa Lokalom od 40 m2 na TIP-TOP LOKACIJIkuća je Trosobna,starije i kvalitetne gradnje,sređena je u Rustičnom Salonskom....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna porodicna kuca u Sirigu, na top lokaciji u samom centru mesta. Kuca "na lakat" sa izlazom na glavnu i sporednu ulicu. Prekoputa poste, crkve, mesne zajednice i doma zdravlja. Skola i vrtic na 200m od kuce. U kuci postoji renoviran poslovni prostor sa izlazom na....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Durlanu, površine 200m2. Nalazi se u blizini Benetona, na prometnoj lokaciji. Poslovni prostor se nalazi na visokom prizemlju i spratu. Ima velike prostorije, mokri čvor i kuhinju na svakom spratu, potpuno je klimatizovan prostor. Prostorije su komforne,....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 130.000 €, 204,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća koja u osnovi ima 102m2, od prostorija ima: predsoblje, tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom i dva kupatila. Kuća je kvalittne gradnje, ima termoizolaciju, c.g. na gas. U sklopu kuće su garaža i podrum, a pored kućese nalaze pomoćni objekti. Terasa,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 130.000 €, 207,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se samostalna kuća na placu od 539 m2. Kuća ima 207 m2. Građena od mešanog materijala. Sastoji se iz dva dela, prvi deo ima predsoblje, hodnik, kupatilo, kuhinju, trpezariju i tri sobe. Drugi deo sastoji se iz dve sobe. Struja je trofazna, voda je iz gradske vodovodne mreže,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 130.000 €, 207,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Somboru na Čvorku površine 207m2 na placu od 1724m2. 4 sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, grejanje na kaljeve peći. Pomoćni objekti, garaža, štala,svinjac,kokošinjac. Bašta u produžetku. Pogodno za razne delatnosti. .

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 130.000 €, 218,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Idealan potencijal za renoviranje i prilagođavanje vašim željama!U ponudi je kvalitetno građena i prostorno funkcionalna spratna kuća koja se nalazi u mirnom delu šireg centra Bačke Palanke. Nekretnina ima odličnu osnovu za renoviranje i pretvaranje u moderan dom, a pogodna je i za....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Novi Grad, 130.000 €, 218,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća na dobrom, mirnom mestu sa puno zelenila, na placu od 754 m2, sa dva sporedna objekta koji mogu poslužiti za stanovanje ili za obavljanje privredne delatnosti. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 130.000 €, 220,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na Pivari sa 3,66 ari placa .Kuća je spratna na lepoj lokaciji, svega 1km od centra grada, površine 150m2+70m2. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Ulazak u prizemlje potpuno odvojen od drugog dela kuće, tako....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 130.000 €, 222,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Površina: 1,73 Ha Lokacija: Ulica Brajana Župana, samo 2 km od centra Užica Objekti: kuća spratnosti suteren, prizemlje i potkrovlje, površine u osnovi 74 m2, stara prizemna kuća, štala, sušara za meso Kuća: Zidana 1984. godine ciglom, krov nov, izolovan, podaščan Dodatno: Novi oluci,....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 130.000 €, 223,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Novog Miloševa, prodaje se petosobna P+PK (prizemna kuća sa potkrovljem) površine osnove 165 m 2 odnosno korisne površine 223 m 2 Nekretnina se prostire na tri velike zasebne parcele ukupne površine zemljišta u građevinskom području 47 ara 11 m 2 , od toga : - Prva parcela....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 218,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 218,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 130.000 €, 224,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kvalitetno građena spratna kuća u Vrtištu, na urbanoj i mirnoj lokaciji, sa pom. prostorijama, ostavama i garažom a na placu od 12 ari. U prizemlju od 112 m2 je deo stambenog prostora i velika prostorija - idejno, poslovni prostor. na spratu je trosoban stan iste kvadrature....

 
 
 
  Poslovni prostor, KIKINDA, 130.000 €, 224,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Toze Markovića prodaje se proizvodna hala ( radionica) sa manjim kancelariskim prostorom, svlačionicom i kupatilom. Ispred hale u dvorištu nalaze se izgradjeni objekti za smeštaj raznog krupnog materijala. Površina parcele na kojoj je izgrađen ovaj višenamenski objekat iznosi....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 130.000 €, 226,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2023.,

www.indomio.rs

Šifra; K630 Potpuno nova uknjižena neuseljena nameštena kuća izgrađena u šumadijskom stilu površine 77 m2 sa 1,6 ha placa udaljena oko 1 km od centra Topole. Od prostorija poseduje: kupatilo i otvorenu prostoriju (dnevna soba, kuhinja, trpezarija). Na podovima su pločice; stolarija....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 130.000 €, 230,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća 230 m2, na prelepoj lokaciji za porodično stanovanje. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom , kuhinje , 4 spavaće sobe, kupatila, terase koja pruža različite mogućnosti uživanja. Nesvakidašnji kvalitet završnih radova odlikuje se savršenim skladom....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 230,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju su dve kuće u Kragujevcu, naselje Stanovo, na placu od 5 ari. Ukupna površina objekata iznosi 230 m², a kuće su površina 120 m² i 110 m². Svaka kuća ima zaseban ulaz, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za višečlanu porodicu, kao i za one koji žele odvojen i funkcionalan....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 129.900 €, 207,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U izuzetno mirnom delu vikend naselja, u blizini sela Seone (ulica Sinđelićeva), malo pre Jugova, a posle Brestovika, na oko 30 km od velike NIS pumpe (Bulevar kralja Aleksandra, skretanje za Veliki mokri lug) Beograd nalazi se ova jedinstvena ponuda. Seone je naselje u opštini Smederevo....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 129.780 €, 225,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MODERNA PORODIČNA KUĆA U INĐIJI – 225 m² Prodaje se 1/2 kuće po vertikali-prostrana moderna kuća u Inđiji, površine 225 m², na placu od 4 ara. Raspored prostorija (1/2 kuće): Polusuteren: • Garaža • Tri prostorije Visoko prizemlje: • Hodnik • Kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 129.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 129.000 €, 192,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 135.000 €
22.02.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici prodaje se kuća na velikom placu. Velika garaža za dva automobila , trofazna struja , gradska voda , kanalizacija , pomoćni ojekti . Nekretnina ima perfektnu dokumentaciju , može stambeni kredit. .

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 129.000 €, 192,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća u Vranju na adresi Petra Lekovića br.20. Ovo je idealna prilika za sve one koji traže savršen porodični dom. Nova na tržištu i odmah useljiva, ova kuća nudi prostranost i udobnost kako bi zadovoljila sve vaše potrebe. Kuća se prostire na 192 kvadratna metra....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 129.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.agencijapragma.com

Gradnulica – četvorosobna kuća površine 200m2 + zatvorena terasa + letnjikovac na placu od 3,5 ara. CG na plin (nov protočni kotao), dve nove klime, trofazna struja, kanalizacija, 2 kupatila, 2 kuhinje, parket, Demit fasada, garaža u sklopu kuće, bez dodatnih ulaganja, jedan vlasnik.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 129.000 €, 214,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji od prizemlja gde su pomoćne prostorije, sprata koji je potpuno opremljen i useljiv, i drugog sprata u potkrovlju koji ima svoj posebni....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 129.000 €, 220,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kuću samu na placu iz osamdesetih godina prošloga veka. Udaljena je oko 950 m od glavne Beogradske ulice,gde se nalazi linija gradskog prevoza 511,market Aroma,pekara,mesara,ribarnica i apoteka. Potrebna je kompletna adaptacija. Kuća je jako interesantna....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 129.000 €, 222,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Polovina dvojne kuće, 3 etaže, 222m2, na placu od 270 m2, u centru grada. Prizemlje: garaža, dve ostave i kotlarnica. 1.Sprat: predsoblje, kuhinja s trpezarijom i terasom, dnevni boravak sa terasom i toalet. 2.Sprat: tri sobe i kupatilo. Kuća je renovirana: nov krov, PVC stolarija,....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 128.750 €, 200,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno renovirana kuća od 200m2. Prelepa velika terasa od 50m2 sa pogledom na Dunav.Gas,kanalizacija,gradska voda,novi priključak struje.Kuća ima veliku prostoriju za druženje i proslave,dnevni boravak,kuhinja trepezarija,ostava i kupatilo u prizemlju,na spratu su dve....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 128.000 €, 190,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Šifra: V86 Na prodaju je prelepa nameštena vikendica smeštena u srcu Kosmaja, nedaleko od vrha, na placu od 21 ar. Ova renovirana kuća površine 190 m² nudi zadivljujući pogled ka Rudniku i Bukulji. Ako želite da budete blizu velikog grada, ali uživate u miru ove oaze zdravlja i netaknute....

 
 
 
  Kuća, BEZDAN, 127.310 €, 223,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kuću za odmor u neposrednoj blizini Bezdana. Locirana na Bajskom kanalu na placu površine 2386m2. Ima sopstveni mol za vezivanje plovila. Sama kuća je kompletno opremljena kako za uživanje u prirodi, tako da je pogodna kako za beg iz gradske buke, tako i kao investicija....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 127.300 €, 218,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lepa kuća sa pomoćnim prostorijama u Čereviću.Uknjižena, odlično održavana za svaku preporuku.Pozvite za više informacija kao i da pogledamo ovu nekretninu vrednu pažnje šifra: 535966 .

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 127.300 €, 218,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Čerević. uknjžena kuća čvrste gradnje. .

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 126.500 €, 195,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odlična, potpuno renovirana kuća slonskog tipa, sa sređenim lokalom u centru Srbobrana.Kuća ima lepo veliko predsoblje, tri spavaće sobe, veliki dnevni boravak, trepezariju sa kuhinjom, renovirano novo kupatilo, a u produžetku kuće se nalazi još jedna soba, velika ostava....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 126.000 €, 190,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

BRESNICA - u blizini Silosa - na 7-8 mita od Strogog Centra grada Površina placa: 5.37a - plac pod blagim nagibog Površina kuće: 190m2 Sut + Pr + Sp1 (Pt) Sut: Struktura jednosobnog stana Pr: Struktura trosobnog stana Sp1 (Pt): Struktura jednoiposobnog stana Pomoćni objekta 1: Struktura....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 190,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju prizemna kuća ukupne površine 190 m2 na placu od 3.74 ara. Glavna kuća sastoji se od hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i tpezarijom i kupatila. U produžetku nalazi se stan koji može biti spojen sa glavnom kućom i sastoji se od pred ulaza, glavnbog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 190,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirana, prizemna kuća sa 2 stambene jedinice, garažom i kolskim ulazom, na placu od 374m2, Staro Berbersko. Ulični deo kuće, se koristi kao trosoban stan i sastoji se od: predsoblja, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, 2 spavaće sobe i kupatila. Druga stambena jedinica, sastoji....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 194,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Željezničko naselje, prodaje se porodična kuća od 194kvm na placu površine 400kvm. Kuća u svom sastavu poseduje suteren i sprat. Na spratu se nalaze dve spavaće sobe, dnevna i kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i hodnik.U suterenu se nalazi kuhinja, dnevna i spavaća soba,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 125.000 €, 200,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2024.,

www.heroldo.com

Stambeni deo oko 100m2, ostatak čini poslovni prostor. Spoljne stepenice za ulazak u stambeni deo! Kuća se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i velike terase. Grejanje je na gas ili putem inverter klime. 064/8-312-063 065/8-222-441....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 125.000 €, 200,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2022.,

www.heroldo.com

*5 spavaćih soba *Kuća novije gradnje, građena oko 2005. godine *Prilaz - ASFALTNI PUT i PEŠAČKA STAZA 200 m 2 5 1 0 .

 
 
 

Ustanovili ste grešku?