• GoHome Professional
200 m2 kablovska do 775 eura/m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • 200 m2 kablovska do 775 eura/m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 200 m2 kablovska do 775 eura/m2

  • Za upit "200 m2 kablovska do 775 eura/m2" pronađeno 102 nekretnina - prosečna cena 564 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 736 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 813 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 61000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • useljiv
    • parket
    • prizemlje
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BAČKI PETROVAC, 87.550 €, 218,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se " kuća na lakat " u lepom delu Bačkog Petrovca. Idealno i za poslovne delatnosti. Za više informacija, pozovite. "For sale: 'Elbow House' in a beautiful part of Bački Petrovac. Ideal for business activities as well. For more information, please call." Продается "Дом на....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 77.250 €, 199,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kuću u Bačkom Gradištu, idealnu za višečlanu porodicu. Sastoji se od 3 spavaće sobe i dnevne sobe, dva kupatila, kuhinje i letnje kuhinje. U dvorištu se nalazi garaža. U blizini nekretnine nalaze se svi neophodni sadržaji za život. Za sve informacije pozovite našu....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 83.000 €, 219,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa porodična kuća u naselju Brest kod Merošine. Nalazi se na finoj lokaciji za porodično stanovanje, udaljena svega oko 15 kilometara od Niša. Kuća je bruto površine 219m2, neto 178m2, u osnovi 107m2, spratnosti pr+1. Nalazi se na placu površine 1003m2. Podeljena je....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 80.000 €, 212,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Reč je o kući koja se nalazi u prigradskom naselju nadomak Vranja. Put do naselja je sredjen i nov a tik iznad kuće se nalazi autobusko stajalište, kuda staje i linijski autobus koji vodi direktno do grada. Lokacija je takva da odgovara onima koji vole mirne sredine i prirodu ali....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 75.000 €, 200,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa vikend - kuća u Prolom banji, osnova kuće je 68 m2, na parceli od 2813m2. Nalazi se na mirnom mestu, izolovanom od buke i gradske vreline. Kuća je po strukturi Pr+I+Po. U prizemlju kuće se nalazi letnja kuhinja sa dnevnim boravkom, dok se sprat kuće sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, DIVČIBARE, 70.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu kuću kod Kosjerića Nalazi se na 7km od Kosjerića i 25km od Divčibara Mirna lokacija sa prelepom okolinom i prirodom Kvalitetna, starija gradnja, iz 1986 godine Održavana, sređena i sa nedavno obnovljenom fasadom Kuća ima 200m2, na placu od 45....

 
 
 
  Kuća, KNJAŽEVAC, 65.000 €, 200,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa garažom i pomoćnim objektima u Knjaževcu u blizini Policijske stanice. Kuća je površine 200m2, sastoji se od prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila, na spratu isti raspored. Na placu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 200,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju tripleks na Bulevaru Nemanjića. Nalazi se u neposrednoj blizini Delta Planeta i parka Svetog Save. Odličan je za porodično stanovanje, jer se nalazi u mirnoj ulici, koja nije izložena saobraćajnoj gužvi, a svakako je pristupačna i dobro pozicionirana. U blizini su mnogobrojni....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća u Bečeju, Novo Selo. Kuća poseduje predsoblje, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak, velika soba i terasa. Dodatni objekat poseduje predsoblje, sobu, kupatilo, spajz, kuhinja i terasu. Dodatni objekat je izmalterisan ali nije namešten. Veliko dvorište i ostava za drva. Kuća je potpuno....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 55.000 €, 200,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća, u osnovi 88m2, prizemlje sprat i potkrovlje. Kuća se nalazi na parceli od 335m2, ali se na korišćenje dobija jos jedna parcela ispred kuće. Kuća se satoji od prizemlja gde su garaža, hodnik, letnja kuhinja i kupatilo, i sprata, na kome su dve spavaće sobe, dnevna....

 
 
 
  Kuća, SVRLJIG, 52.000 €, 210,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u Lalincu, 10km od Niša 210m2 stambenog prostora na placu od 4,44 ara. Kuća se sastoji prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje i sprat su završeni dok je potkrovlje u sivoj fazi, prizemlje i sprat su identicne strukture i sastoje se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 46.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikendica na Oblačini. Odlična investicija za miran život u prirodi, van gradske buke. Nalazi se nedaleko od Oblačinskog jezera. Plac je površine 497m2. Kuća ima tri etaže (P+1+PK), u osnovi 70m2. Prizemlje je adaptirano, dok druge etaže zahtevaju kompletnu adaptaciju prostorija.....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 45.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u selo Gradište opština Merošina, na oko 14 km od centra Niša. Sa placem od 1.623 m2. Porodična stambena zgrada je pr plus sprat u osnovi od 108 m2 ukupno oko 200 m2, kao I pomočne objekat oko 100 m2. Prizemlje se sastoji od garaže, podruma, kotlarnice i jedne velike....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 41.240 €, 200,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvospratna porodična kuća u Knez Selu pored asfaltnog puta. Kuća je na parceli koja je 1079m2 i na njoj se nalazi jos pomoćnih prostorija i iza toga voćnjak i bašta. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju kuće je sledeći raspored, hodnik kupatilo velika dnevna....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 39.140 €, 200,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo prizemnu kuću u Kovilju. Nalazi se na 10 minuta od centra. Kuća je za rušenje, odlična investicija. Plac se prostire na 500m2. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. 064 8222 148 531492 Terasa, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Farma, ŠID, 26.500 €, 204,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18251 Seosko domaćinstvo uknjiženo 204m2 na placu od 1530m2. Kuća je gradjena od mešanog materijala cigla i čerpić.Zidovi su debljine 20cm . Uz kuću ima pomoćni objekti. garaža, šupa, pušnica, svinjac i par ptostorija.Stolarija je drvena, , podovi su laminat i pločice,....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 25.000 €, 212,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa lokalom u selu Draževac, u centru sela na 100m od škole, apoteke, prodavnice, poste, kafane Marjan, nalazi se 15 km od grada Niša. Kuća ima 212m2, sastoji se od Pr plus 1 sprat, i Pk. Površina placa je 830m2. Prizemlje kuće je odlično za izdavanje poslovnih prostorija.....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 17.000 €, 188,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u selu Gornji Barbeš, kuća je u osnovi 94 m2 (prizemlje) plus sprat. Pored kuće na placu od 796 m2 nalazi se i okućnica. U selu ima apoteka, pošta, autobusko stajalište, prodavnica. U prizemlju kuće je garaža (u jednom delu). Sprat se sastoji od dnevne sobe, kuhinje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-102 (od ukupno 102)

<< <1 2 3> >>