• GoHome Professional
200 m2 do 84000 eura što manji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • 200 m2 do 84000 eura što manji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 200 m2 do 84000 eura što manji

  • Za upit "200 m2 do 84000 eura što manji" pronađeno 271 nekretnina - prosečna cena 317 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 79000 eura (malo jeftiniji)
    • 88000 eura (malo skuplji)
    • do 345 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • opremljen
    • parket
    • uknjižen
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PANČEVO, 85.000 €, 216,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična stambena kuća od 216m2 na placu površine 13.28ari. Mirno naselje, blizu centra, okruženo porodičnim kućama. Kuća izlazi na 2 ulice, ima 2 ulaza sa kapijama. Raspored je veoma funkcionalan: Prizemlje: antre, ostava, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće....

 
 
 
  Kuća, ARILJE, 70.000 €, 216,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju deo kuće površine 216.50 m sa dvorištem od 5 ari, u najlepšem delu Arilja mirna zona idealna za porodičan život. Kuća je građena 1980. godine od pune cigle i u odličnom je stanju. Nema potrebe za dodatnim ulaganjima. Grejanje je etažno, urađena je nova fasada, postavljena....

 
 
 
  Kuća, STAPAR, 65.000 €, 216,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Stapar. Na velikoj parceli od 1152m2 nalazi se porodično domaćinstvo sa dva stambena objekta,pomoćnim objektima i baštama.Prvi stambeni objekat je veličine 98m2,starije gradnje,mešanog materijala,odlično održavan bez ulaganja.Sastoji se iz 2 sobe do ulice,dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 89.000 €, 216,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac površine 798 m2 i širine oko 14 m. Pola placa je ravan teren, a druga polovina je u kosini, sa izlaskom na poljski put(ucrtan). Na placu je nova-spratna kuća u osnovi 108m2-kvalitetna gradnja(sendvič zidovi), PVC stolarija, gasna instalacija, trofazna struja, gradska voda....

 
 
 
  Kuća, ORLOVAT, 35.000 €, 216,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2024.,

www.agencijapragma.com

Orlovat – šestosobna kuća od čvrstog materijala površine 216m2 na placu površine 17,77m2 sa kolskim ulazom i pomoćnom zgradom. Monofazna struja, uknjižena. Nalazi se u strogom centru sela; crkva, vrtić, ambulanta, gomex, reka Tamiš na svega desetak metara od kuće. Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 216,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.07.2024.,

www.indomio.rs

Orlovat - šestosobna kuća od čvrstog materijala površine 216m2 na placu površine 17,77m2 sa kolskim ulazom i pomoćnom zgradom. Monofazna struja, uknjižena. Nalazi se u strogom centru sela; crkva, vrtić, ambulanta, gomex, reka Tamiš na svega desetak metara od kuće. Agencijska provizija....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 30.000 € na 33.000 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BOLJEVAC, 33.000 €, 216,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2026 - 30.000 €
16.04.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se kuća (pr+1) sa izlaskom stepenicama u potkrovlje, sagrađena sedamdesetih od 216m2 u osnovi 108m2, uknjiženo 61m2 na mestu gde je bila sagrađena stara kuća, nova u procesu legalizacije, sa pomoćnim objektom od 33m2 uknjiženim i štalom sa senikom od oko 200m2 (neuknjiženom),....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 30.000 €, 216,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, STANIŠIĆ, 17.000 €, 216,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! U centru sela Stanišić, u okolini Sombora, prodaje se kuća od 216 m² na prostranom placu od 17 a. Kuća je u stilu starih „švapskih“ kuća, prepoznatljivog izgleda, i zahteva kompletnu adaptaciju, ali predstavlja dobru osnovu i veliki potencijal. Poseduje trofaznu struju, vodu....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 65.000 €, 217,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 65.000 €, 217,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 90.000 €, 217,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju porodično stambena zgrada sa više pomoćnih objekata na atraktivnoj lokaciji do glavnog puta Paraćin- Ćuprija ukupne površine 217m2 217 m 2 3 1 0 .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 31.000 €, 217,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u Čonoplji od 217m2 stambenog dela i 164m2 pomoćnih objekata u vidu letnje kuhinje, svinjaca, kokošinjaca, šupa. Parcela ima 2400m2 od toga bašta 1000m2. Kuća je od mešanog materijala, u dobrom stanju, ima 4 sobe, kuhinju, trpezariju, dva kupatila, magacinski prostor,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 80.000 €, 218,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Gogama koja ima u osnovi 109 m2. U prizemlju se nalaze dva stanja, od toga jedan poseduje predsoblje, kuhinju sa trpezarijom, sobu i kupatilo, drugi poseduje predsoblje, malu sobu, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, špajz i kupatilo. Po podu su pločice, brodski....

 
 
 
  Poslovni prostor, ELEMIR, 69.000 €, 218,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2024.,

www.gsigma.rs

Stambeno - poslovna zgrada na veoma atraktivnoj lokaciji u Elemiru. Površine 218 m2. Sastoji se od dva lokala koji izlaze na dve ulice - obezbeđen parking sa obe strane. Dva sanitarna čvora. Podrumski prostor. Pored poslovnog prostora nalazi se plac od 4.30 ari (okvirnih dimenzija....

 
 
 
  Kuća, BAČKI PETROVAC, 87.550 €, 218,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se " kuća na lakat " u lepom delu Bačkog Petrovca. Idealno i za poslovne delatnosti. Za više informacija, pozovite. "For sale: 'Elbow House' in a beautiful part of Bački Petrovac. Ideal for business activities as well. For more information, please call." Продается "Дом на....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 83.000 €, 219,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa porodična kuća u naselju Brest kod Merošine. Nalazi se na finoj lokaciji za porodično stanovanje, udaljena svega oko 15 kilometara od Niša. Kuća je bruto površine 219m2, neto 178m2, u osnovi 107m2, spratnosti pr+1. Nalazi se na placu površine 1003m2. Podeljena je....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 30.000 €, 219,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižena kuća u mestu Njegoševo, opština Bačka Topola. Nalazi se na placu od 1441m2. Gradska voda, setpička jama, trofazna struja. Kuća je od naboja. Njegoševo je udaljeno sat vreena od Npvog Sada i 45min od SSubotice. Za sve dodatne informacije i zakazivanje razgledanja....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 25.000 €, 219,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižena kuća u mestu Njegoševo, opština Bačka Topola. Nalazi se na placu od 1441m2. Gradska voda, setpička jama, trofazna struja. Kuća je od naboja. Njegoševo je udaljeno sat vreena od Npvog Sada i 45min od Subotice. Za sve dodatne informacije i zakazivanje razgledanja....