• GoHome Professional
200 m2 do 78000 eura najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 200 m2 do 78000 eura najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 200 m2 do 78000 eura najnovije

  • Za upit "200 m2 do 78000 eura najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 74000 eura (malo jeftiniji)
    • 81000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, STARA PAZOVA, 78.200 €, 200,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u Novim Banovcima u blizini dunava *Površine 200m2 racunajuci podrum,površina stambenog prostora je 140m2 *2 kupatila *5 spavacih soba *2 kuhinje *6 terasa *plac je povrsine 4.5a Prodavac je zainteresovan i za zamenu za neki manji stan do 40m2 u N.Banovcima ili u Novoj....

 
 
 
  Kuća, MEĐULUŽJE, 76.000 €, 200,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2022.,

www.indomio.rs

Šifra: K589 Odmah useljiva kuća površine 200 m2 i velika nezavršena kuća se nalaze na ograđenom placu veličine 70 ari u Velikoj Ivanči. Plac ima asfaltni prilaz, septičku jamu i bunar. Idealna lokacija za beg od gradske gužve; udaljena je oko 10 km od Kosmaja i 60 km od Beograda.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 75.000 €, 200,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

LOKACIJA: Supski put – jedna od najprometnijih saobraćajnica POVRŠINA PARCELE: 50 ari FRONT PREMA PUTU: 60 metara POSTOJEĆI OBJEKTI: 200m² INFRASTRUKTURA: Priključak za struju Odlična vidljivost i pristup Idealno za poslovni objekat, logistički centar, prodajni prostor Ovo je izvanredna....

 
 
 
  Kuća, STEPANOVICEVO, 78.000 €, 199,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Stepanovićevu Uknjiženu Kuću 199 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 257.500 € 263 m 2 5 Veternik-Spratna kuća-Sve uknjiženo 1/1 ( SU+Pr +PK) Kuća - Novi Sad, Veternik 257.500 € Prodaja 20/04/26.

 
 
 
  Kuća, STEPANOVICEVO, 78.000 €, 199,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Stepanovićevu Uknjiženu Kuću 199 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI kuća je starije gradnje od pune cigle nalazi se na Placu od 2300 m2 dimenzija 50 x 50 metara Pogodno je za Poslovnu delatnostUdaljenost od Auto Puta je 6 km a do Novog Sada 23 km više informacija na tel.....

 
 
 
  Kuća, PUT ZA VLASE, 78.000 €, 200,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kuca se nalazi na Putu za Vlase , nedaleko od skretanje za Novo Groblje na neki 700-800metara. Kuca je uknjizena,kupovina gotovinom. Sastoji se od prizemlja koje je kompletno zavrseno i opremljeno, sprata koji je ozidan i tavan koji je podascan.Plac je 8 ari. U prizemlju su dve spavace....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 77.500 €, 210,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična kuća apartmanskog tipa na Bovanskom jezeru. Kuća je po strukturi PR + I, povšine 210m2. Kuća je podeljena po vertikali i ima dva odvojena ulaza. Nalazi se na placu od 5,96a. U prizemlju kuće se nalazi dve dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i dva kupatila. Prvi....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 77.250 €, 187,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se povoljna kuća na sprat u centru Bačkog Gradišta. Sama nekretnina je podeljena, tako da u prizemlju se nalazi poslovni prostor, a na spratu trosoban stan. Idealna je kako za život tako i za poslovnu namenu, baš zbog lokacije. Za dodatne informacije pozovite naše agente prodaje.....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 77.250 €, 187,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuca sa velikom salom za proslave i picerijom.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 .

 
 
 
  Kuća, TRUPALE, 77.000 €, 185,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća u selu Trupale, udaljeno 10km od centra Niša. Nalazi se u mirnom delu sela bez velikog saobraćaja i buke. Kuća se nalazi na placu od 20 ari placa. Sam objekata je spratnog tipa, poseduje podrum, visoko prizemlje i sprat i ukupne je površine 187m2. Visoko....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 200 m2 do 78000 eura (440)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>