• GoHome Professional
200 m2 do 67000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 200 m2 do 67000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 200 m2 do 67000 eura

  • Za upit "200 m2 do 67000 eura" pronađeno 170 nekretnina - prosečna cena 264 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 63000 eura (malo jeftiniji)
    • 70000 eura (malo skuplji)
    • do 275 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, INĐIJA, 66.500 €, 185,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u fazi potpune adaptacije, uknjižena na 66 m2, nakon završetka radova, biće 185 m2. Lepa pozicija, lak pristup. GREJANJE - Etažno, sprat PR/1, TERASA, GARAŽA, VIŠESPRATNA KUĆA ID oglasa: 65817. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 66.000 €, 192,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U starijem delu Aleksandrova prodaje se porodična prizemna kuća građena odmešanog materijala površine 192m na parceli od 722m2. Sastoji se kuhinje sa trpezarijom, kupatila, četiri spavaće sobe i kotlarnice. Na podovima kuće je itison, prozori su drveni a grejanje je etažno na čvrsto....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 66.000 €, 193,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Resniku od 193 m2 i pomoćna zgrada od 126m2 na 33,62 ara placa. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta za centar Resnika. Svo zemljište čini okućnicu, sve je ograđeno. Kuća je spratna, svaka etaža ima dve sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilo. U kući godinama....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '200 m2 do 67000 eura'
65.000 €
65.000 €
65.000 €
  Kuća, PRIJEPOLJE, 67.000 €, 185,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na mirnoj lokaciji porodičnu kuću građevinske površine 221, korisne površine 185 m2 sa pripadajućom okućnicom površine 951 m2, spratnosti Pr+S. Udaljena 7 km od Prijepolja, a od nekadašnje Zadruge 200 m, naselje Ivanje, Ivanjski put. u prizemlju ima : veliki....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 67.000 €, 194,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća za renoviranje koja se nalazi na izuzetnoj lokaciji na Paliću u mirnom okruženju a u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja.Poseduje 4 sobe i kupatilo.Na podovima se nalazi beton,stolarija drvena,struja monofazni priključak, voda i kanalizacija gradska. .

 
 
 
  Kuća, BEZDAN, 66.950 €, 181,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodična kuća u centru Bezdana, uknjižene stambene površine 181m2 na placu od 446m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, predsoblja, kupatila. Gradjena od čvrstog materijala, po podu je parket, drvena stolarija, grejanje na čvrsto gorivo.....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 66.500 €, 185,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća u fazi potpune adaptacije, uknjižena na 66 m2, nakon završetka radova, biće 185 m2. Lepa pozicija, lak pristup. GREJANJE - Etažno, sprat PR/1, TERASA, GARAŽA, VIŠESPRATNA KUĆA ID oglasa: 65817. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene. Kuća, Inđija - Čortanovci | Prodaja....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 65.000 €, 201,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U centru Apatina, prodaje se kuća 201m2, koja je funkcionisala kao restoran, na manjem placu od 328m2. Za adaptaciju i prilagodjavanje raznim namenama sa izlazom na dve strane. Struja, voda, sanitarni čvor... .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 65.000 €, 200,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Bajnat, prodaje se kuća u izgradnji ukupne površine oko 200kvm, sa sopstvenim manjim dvorištem od 70kvm. Planirano je da se izgradi u prizemlju dnevna soba, kuhinja, kupatilo i spavaća soba a na spratu još dve sobe sa kupatilom. U dvorištu se nalazi zidana poluotvorena....

 
 
 
  Kuća, STAPAR, 65.000 €, 216,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Stapar. Na velikoj parceli od 1152m2 nalazi se porodično domaćinstvo sa dva stambena objekta,pomoćnim objektima i baštama.Prvi stambeni objekat je veličine 98m2,starije gradnje,mešanog materijala,odlično održavan bez ulaganja.Sastoji se iz 2 sobe do ulice,dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 60.000 € na 65.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 184,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 60.000 €
01.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

* u prizemlju dve sobe i dnevni boravak, kupatilo, * na spratu tri sobe, dnevni boravak i kupatilo (dnevni i dve sobe nisu zavrsene) * grejanje na čvrsto gorivo *prodaje se deo kuće Kuća, Jagodina | Prodaja · 184m² · 65.000€.

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 75.000 € na 65.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, REKOVAC, 65.000 €, 200,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 75.000 €
24.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Poslovna zgrada u centru Rekovca. Na placu se nalaze 2 objekta, jedan objekat je poslovna zgrada pr+Sp1 opremljena sa inventarom za kafić/kafanu. Objekat dva je lokal za trgovačku delatnost, a na spratu je sala za ručavanje povezana sa objektom 1. Odlična investicija za sve koji nameravaju....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 65.000 €, 200,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća je u tri etaže. Prvu etažu čini podrumski deo sa letnjom kuhinjoom. Prizemlje se sastoji od dve sobe, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, hodnika, kupatila, Spratni deo poseduje kupatilo, kominovanu sobu i dve sobe. Na placu postoje i pomoćni objekti pogodni za kućne ljubimvce.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 65.000 €, 187,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prizemna,kuća ( 178m2) sa garažom, letnjikovcem, pomoćnom prostorijom ( 29m2) i baštom, sa dva ulaza, na placu od 768m2. Sastoji se od 2 predsoblja, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, 5 soba, 2 kupatila, garderobe i ostave. Pomoćne prostorije - kotlarnica i radna soba. Stariji,....

 
 
 
  Kuća, BAČ, 65.000 €, 186,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Baču sa lokalom. Za više informacija pozvati 0646498785. Jasna Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, KULA, 65.000 €, 212,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra - 3002037- Prodaje se uknjižena kuća u Kuli. Mirna lokacija, ulica Doža Đerđa. Plac površine 925 m2. Kuća uknjižena na 212 m2 korisne površine, 267 m2 neto površine. Suteren, prizemlje i potkrovlje. Prizemlje kuće je renovirano i aktivno se koristi dok je potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 63.860 €, 197,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća čvrste gradnje, blizu centra. Kuća ima lepu veliku zatvorenu terasu u L, iz koje se ulazi u sve prostorije. Kuća ima pet soba, kuhinju i kupatilo. Kuća ima lepo veliko dvorište sa zelenilom. Kuća je uknjižena bez tereta, može se kupiti i putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 65.000 €, 217,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 65.000 €, 217,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, NIŠ, 63.000 €, 201,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u naselju Čalije ukupne površine 201m2, na odličnoj lokacij, u blizini mnogih infrastrukturnih sadržaja. Plac je gradsko građevinsko zemljište, pravilnog je pravougaonog oblika, ograđen sa svih strana. Ulaz je direktno sa asvaltirane ulice. Priključci za vodu, struju....

 
 
 
  Kuća, SIĆEVO, 62.000 €, 186,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

Komforna kuća sa dve stambene jedinice u naselju Prosek, na 15 km od centra Niša. Kuća se nalazi u blizini osnovne škole u naselju Prosek-Manastir. Plac je ograđen metalnom ogradom prema ulici i komšijama, a kamenim zidom sa zadnje strane. Objekat je postavljen na placu tako da se....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 62.000 €, 200,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U Ravnom Selu ekskluzivno prodajemo seosko domaćinstvo koje se sastoji od kuće na placu površine 500 m², sa dodatnom baštom od 371 m², što čini ukupnu površinu od 871 m². Kuća je tipična "švapska" seoska kuća u dobrom stanju, dodatno renovirana i spremna za useljenje. Dokumentacija....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 61.000 €, 201,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na mirnoj lokaciji porodičnu kuću površine 201 m2, sa pripadajućom okućnicom površine 232 m2. Udaljena 5 km od Prijepolja, naselje Brezovača. U suterenu smeštena je garaža i podrum, prvi sprat ima : terasu , predsoblje, dve spavaće sobe od kojih jedna soba ima....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 68.000 €, 190,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Aranđelovac, 2km od centra dve kuće 50m2 i 140m2, na placu od 1600m2. Kuće su uknjižene, imaju struju i vodu, asfaltni prilaz.Plac je ravan, održavan i ograđen. .

 
 
 
  Kuća, EČKA, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Ečka – Kuća u izgradnji površine oko 200m2, dimenzije osnove 9m x 20m + galerije u potkrovlju. U prizemlju se nalazi 4 soba + velika soba predviđena za dnevni boravak, a na spratu 4 manje sobe. Ispred nje se nalazi stara kuća za rušenje. Monofazna struja, voda. Plac sa kolskim ulazom....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 184,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

* u prizemlju dve sobe i dnevni boravak, kupatilo, * na spratu tri sobe, dnevni boravak i kupatilo (dnevni i dve sobe nisu zavrsene) * grejanje na čvrsto gorivo *prodaje se deo kuće 184 m 2 0 2 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, RAČA, 60.000 €, 184,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stambeno poslovna zgrada, površine u osnovi 184 m2, na placu površine 605 m2. Stambeno poslovni objekat se nalazi na regionalnom putu Rača- Kragujevac. Koristio se kao ugostiteljski objekat (kafana sa hranom), a sada se koristi kao sala za izdavanje. Poseduje parking i....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ečka - Kuća u izgradnji površine oko 200m2, dimenzije osnove 9m x 20m + galerije u potkrovlju. U prizemlju se nalazi 4 soba + velika soba predviđena za dnevni boravak, a na spratu 4 manje sobe. Ispred nje se nalazi stara kuća za rušenje. Monofazna struja, voda. Plac sa kolskim ulazom....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća u Bečeju, Novo Selo. Kuća poseduje predsoblje, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak, velika soba i terasa. Dodatni objekat poseduje predsoblje, sobu, kupatilo, spajz, kuhinja i terasu. Dodatni objekat je izmalterisan ali nije namešten. Veliko dvorište i ostava za drva. Kuća je potpuno....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se sastoji iz dva stambena objekta. Jedna kuća do puta je starije gradnje i potrebno ulaganje ali moguće stanovanje i u takvom stanju. Sastoji se od dve velike sobe, kuhinje, hodnika i kupatila. Druga kuća novije gradnje sastoji se od dve prostorije. Kuće su povezane natkrivenim....

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 60.000 €, 212,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Deču, u ulici Braće Nešković, koja je nalazi na parceli od 11,54 a. Kvadratura kuće je 212 m2 i sastoji se od prizemlja i sprata. Kompletna kuća može da se podeli u tri stambene jedinice sa posebnim ulazima. Polovina prizemlja se sastoji od dnevne sobe, trpezarije,....

 
 
 
  Kuća, KLEK, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naseljenom mestu Klek površine 200 m2 na placu od 18.85 ari. Prizemlje je otvorenog tipa gde su povezane dnevna soba iz koje se izlazi na natkrivenu terasu, trpezarija, kuhinja sa ostavom. Iz hodnika se ulazi u spavaću sobu i kupatilo. Sprat čine tri sobe, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 59.000 €, 186,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Beoexpert zastupa prodaju kuće u centru Padinske Skele - Palilula. Koncipirana je kao tri zasebne celine. U prizemlju su dve od 68 m2 i 40m2. Veća je odgovarajuća kao poslovni prostor: kafić, prodavnica, uslužna delatnost a može i kao dvosoban stan. Manji prostor je jednosoban stan,....

 
 
 
  Kuća, ČENTA, 59.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Samostalna kuća (godina izgradnje 2002) Broj etaža: 2 Površina: 200 m² Površina placa: 30a (3008 m²) Grejanje na struju Uobičajeno stanje Dodatne prostorije: kupatilo, kuhinja, terasa Opremljenost: Namešteno Pogled na: ulicu, dvorište Materijal gradnje: cigla Uknjiženo Materijal gradnje:....

 
 
 
  Kuća, VRBOVNO, 59.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena dvoetažna kuća sa imanje od 1.5 hektara opština Lazarevac. Nalazi se na granici Jabučja i Vrbovna. Kuća se sastoji od pr i sprata. Prizemlje poslovni prostor i jednosoban stan. Sprat 3.0 stan. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .

 
 
 
  Kuća, RAČA, 57.000 €, 190,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Rači, naselje Vinogradi, površine 135 m2 i pomoćni objekat, površine 90 m2, na placu površine 317 m2. Strukturu kuće čine prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik, kupatilo, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak, kao i stepenište, koje vodi na....

 
 
 
  Kuća, MIHAJLOVO, 55.000 €, 190,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.agencijapragma.com

Mihajlovo – šestosobna spratna kuća površine 190m2 + pomoćne zgrade na placu površine 15,3 ara. Građena punom opekom, trofazna struja, plin. Uknjižena. Moguća prodaja sa nameštajem. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 55.000 €, 190,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Mihajlovo - šestosobna spratna kuća površine 190m2 + pomoćne zgrade na placu površine 15,3 ara. Građena punom opekom, trofazna struja, plin. Uknjižena. Moguća prodaja sa nameštajem. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno....

 
 
 
  Kuća, MEĐULUŽJE, 55.000 €, 200,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

(K317) Kuća u Međulužju, površine 200m2 ,a placu od 5ari, pomoćni objekti, sa dva ulaza, pogodna za dve porodice. Struja, voda,.... Za više informacija poyovite Sloba 062 8010640 ili Sanja 060 1764777 .

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 55.000 €, 200,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća, u osnovi 88m2, prizemlje sprat i potkrovlje. Kuća se nalazi na parceli od 335m2, ali se na korišćenje dobija jos jedna parcela ispred kuće. Kuća se satoji od prizemlja gde su garaža, hodnik, letnja kuhinja i kupatilo, i sprata, na kome su dve spavaće sobe, dnevna....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 55.000 €, 201,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća površine 201m2, na placu površine od 2 ara. Stambeni objekat se sastoji od podruma, hodnika, četiri sobe, dve kuhinje, letnje kuhinje, dva kupatila i terase. Nepokretnost poseduje trofaznu struju, gradsku vodu, gas i kanalizaciju. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji u blizini....