• GoHome Professional
200 m2 do 669 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • 200 m2 do 669 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 200 m2 do 669 eura/m2

  • Za upit "200 m2 do 669 eura/m2" pronađeno 789 nekretnina - prosečna cena 488 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 635 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 702 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 50000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • klima
    • parket
    • potkrovlje
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 87.000 €, 200,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kompletno seosko domaćinstvo, nedaleko od centra Dragocveta. U pitanju su dve kuće. Glavna kuća je površine 200m2, spratnosti prizemlje + sprat. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i kupatilom dok se na spratu nalazi 3 spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 85.000 €, 196,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća za rušenje na atraktivnoj lokaciji u širem centru grada. Ulični front okvirno 13 m. Plac je površine 8.98 m2. Postoje komunalije za kuću 196 m2 + pomoćne prostorije 10 mPostoji mogućnost zamene za stan, poljoprivredno zemljište ili apartman na planini uz dogovor Grejanje....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 85.000 €, 196,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji, u Prnjavoru. -Površina kuće je 98m2 u osnovi, a površina placa je 234 m2. -Na donjoj etaži se nalazi veliki dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, ostava, kupatilo, hodnik, kao i zatvorena terasa, a na gornjoj etaži se nalaze dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 85.000 €, 190,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
  Plac, MAJUR, 94.760 €, 219,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac (građevinsko zemljište) površine 2179m2 u Petrovaradinu, Karagača. Na placu se nalazi kuća koja je za rušenje. Pored placa prolazi voda, ima bunar. Ima priključke za struju. Veći deo placa je pod nagibom. Do placa se dolazi asfaltnim putem. Promenada i Bulevar oslobođenja....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 80.000 €, 185,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi dva stambena objekta: jedan površine 55m2 drugi površine 73m2 plus poluzavrseni sprat. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Kuća, Paraćin | Prodaja · 185m² · 80.000€.

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 95.000 € na 85.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 85.000 €, 197,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 95.000 €
10.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na Paliću u mirnoj ulici prodaje se prizemna porodična kuća građena od čvrstog materijala površine 198m2 na parceli od 1433m2. Sastoji se od četiri sobe, kuhinje, kupatila i garaže za dve automobila. Na podovima je laminat, prozori su drveni a grejanje je etažno ili na struju. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća ukupne površine 100 m² u osnovi smeštena ,na placu od 4.4 ari, sa lepo uređenim dvorištem i prostranim zelenim površinama. Kuća je novije gradnje, sa postavljenom fasadom, kaminom i pločom, pružajući udobnost i praktičnost za svakodnevni život. Kuća je organizovana....

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 110.000 € na 85.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ARADAC, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 110.000 €
29.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Aradac – četvorosobna kuća sa potkrovljem površine 200m2 + 4 poslovne zgrade površine 126m2, 100m2, 177m2 i 243m2 (na većini zgrada je skinut krov) na placu površine 10,6 ara. Trofazna struja, plin. Svi objekti su uknjiženi. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

*pomoćni objekat *fasada *USELJIVA 200 m 2 6 3 1 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

*pomoćni objekat *fasada *USELJIVA .

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U centru naselja Lešnica (opština Loznica, Zapadna Srbija) prodaje se odlična kuća za veliku porodicu uz pomoćne zgrade i zemljište. Površina kuće iznosi 200 m2, površina parcele — 10a. Kuća je dvospratna sa velikim potkrovljem, nivoi su povezani unutrašnjim stepenicama. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*pomoćni objekat *fasada *USELJIVA Kuća, Jagodina | Prodaja · 200m² · 85.000€.

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 110.000 € na 85.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 110.000 €
29.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Aradac - četvorosobna kuća sa potkrovljem površine 200m2 + 4 poslovne zgrade površine 126m2, 100m2, 177m2 i 243m2 (na većini zgrada je skinut krov) na placu površine 10,6 ara. Trofazna struja, plin. Svi objekti su uknjiženi. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500....

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća na mirnoj lokaciji idealna za porodicu. Nova gradnja izolovana sa etaznim grejanjem. Kuća ima dve spavaće sobe veliku dnevnu sobu trpezariju kuhinju kupatilo hodnik i podrum . Nalazi se na placu 5 ari na kom se nalazi jos jedna kuća povrsine 100m2 kojoj je potrebno....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 90.000 €, 212,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se deo kuće u Radničkom naselju površine 212m2, na placu od 5a. U pitanju su dva sprata, od postojećih tri. Na prvom spratu se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, dve spavaće sobe, kupatilo, izdvojeni garderober i dve terase. Na drugom spratu je takođe izdvojena kuhinja,....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 68.000 € na 85.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOMBOR, 85.000 €, 201,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 68.000 €
01.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Rokovci,201m2,stambenog,uknjiženog prostora,prizemna kuća od čvrstog materijala,opasana fasadnom ciglom,drvena stolarija,keramika,etažno grejanje.Uz kuću i ekonomsko dvorište kao i šuma,bašta,sve na površini od 1500m2,kolski ulaz,garaža.Uredna kuća,bez većih ulaganja,sva infrastruktura....

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 83.000 €, 197,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Beoexpert ekskluzivno zastupa prodaju zasebne, spratne kuće u urbanom Palilulskom naselju Padinska Skela. U blizini je sva potrebna infrastruktura, škole, vrtići, dom zdravlja, Maxi diskont, proodavnice, pijaca, hala sportova i biblioteka. Do raznih centralnih delova grada nas vode....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Centar, 87.600 €, 208,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Širi Centar,mirna ulica,"švapska" kuća,uknjižena,sastavljena iz dva stana,od kojih je jedan veličine 123m2 trosoban renoviran,PVC stolarija,sig.ul.vrata,novo kupatilo,nova keramika ukuhinji,termo i hidro izolacija,po podu seljački pod u dobrom stanju i keramika,grejanje je na....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 85.000 €, 202,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća površine 202 m2 čvsrste gradnje. Kuća se sastoji iz velikog suterenskog prostora koji je preuredjen u teretanu, prizemlja i sprata, svaki površine 101m2 sa 3 sobe i kupatilom. Kuhinja na prizemlju. Kuća se nalazi na lepom placu od 7 ari sa malim bazenom, baštom i puno....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 130.000 €, 183,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji, na glavnoj ulici u Ćupriji, sa izlazom na dve ulice. Na parceli površine 2.23 ara nalaze se tri objekta, od kojih je jedan trenutno izdat u zakup, što novom vlasniku omogućava trenutni prihod odmah nakon kupovine. Ovaj poslovni....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 89.000 €, 212,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Petosobna kuća na 2 sprata sa garažom. Prizemlje se sastoji od garaže dužine 10m i zasebno pored nje odvojen mali apartman koji se sastoji od dnevne sobe, kuhinje i kupatila, i male ostave ispod stepeništa. Prvi nivo se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom, dve manje sobe, hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOLJEVCI, 88.000 €, 210,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo splav koji je urađen po najvišim standardima. Trenutno se nalazi u Jakovu i nema svoje stalno mesto. Prodaje se sa ugostiteljskim inventarom koji trenutno nije na njemu, kompletna ugostiteljska i kuhinjska oprema. Grejna površina je 100m2 i terasa je 100m2. Iznad je potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, PALIĆ, 140.000 €, 197,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična, potpuno nova kuća na Paliću, građena po projektu sa svim papirima.Kuća je termoizolovana, fasada je veoma zanimljiva. Za gradnju su korišćeni najkvalitetniji materijali. Plac je 800 m2 i kupcu preostaje da ga uredi prema svojim potrebama i ukusu.Kuća se sastoji od dva identična....

 
 
 
  Kuća, JELAŠNICA, 90.000 €, 215,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Na prodaju kuca u okolini Nisa, na oko 17 km,Jelesnica put ka Proseku, na placu od 4 ari. Kuca se sastoji od visokog prizemlja i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,hodnik,kupatilo, prostrana garaza plus dva prostorije.Iz dnevnog boravka vode....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 90.000 €, 215,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuce- Jelasnica(Jelašnica)Na prodaju kuca u okolini Nisa, na oko 17 km,Jelesnica put ka Proseku, na placu od 4 ari. Kuca se sastoji od visokog prizemlja i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,hodnik,kupatilo, prostrana garaza plus dva....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 145.000 €, 204,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoetažna kuća u Gornjem Komrenu, 6 km od centra grada, na mirnoj lokaciji i na placu od 18,3 ara, koji je ravan i pogodan za razne dodatne potrebe. Prizemlje i sprat imaju istu strukturu prostranog trosobnog stana i isti raspored; prostrani ulazni hodnik, dnevnu sobu sa....

 
 
 
  Kuća, TRUPALE, 145.000 €, 204,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuca površine 204m2, po strukturi P+1, na placu 18a. Pored kuće, na istom placu nalaze se jos dva objekta površine 120m2 i 56m2 sa jos jednim ucrtanim objektom koji je srušen. Kuća je smeštena u mirnom delu grada, u naselju Gornji Komren, na svega 6km od centra....

 
 
 
  Kuća, TRUPALE, 145.000 €, 204,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Ukoliko ste u potrazi za kućom, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, da imatedvorište i budete u mirnijem delu grada, onda je ovo prava ponuda za Vas. Prodaje se kuća u Gornjem Komrenu površine 204m2, koji se nalazi na 18 ari. Kuća se sastoji iz P+1. Kompletno je izrenovirana....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 155.000 €, 218,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi kuća u naselju Borča potes Ovčanski put ukupne površine 168 m2 + pomoćni stambeni objekat 50 m2,Sve novo,Useljivo,sve na placu ukupne površine 6 ari.U procesu legalizacije. .

 
 
 
  Kuća, TRUPALE, 77.000 €, 185,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća u selu Trupale, udaljeno 10km od centra Niša. Nalazi se u mirnom delu sela bez velikog saobraćaja i buke. Kuća se nalazi na placu od 20 ari placa. Sam objekata je spratnog tipa, poseduje podrum, visoko prizemlje i sprat i ukupne je površine 187m2. Visoko....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 83.000 €, 200,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Malim Pčelicama od oko 200 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata koje su kao dve celine sa posebnim ulazima. U prizemlju se nalazi veliki hodnik, prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i radionica. U dvorištu ima i garaža. Na spratu se....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 90.000 €, 217,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju porodično stambena zgrada sa više pomoćnih objekata na atraktivnoj lokaciji do glavnog puta Paraćin- Ćuprija ukupne površine 217m2 217 m 2 3 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JEVREMOVAC, 75.000 €, 181,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju useljiva kuća u Jevremovcu sa potkrovljem u osnovi 10x9. Kuća poseduje 4 velike sobe, kupatilo, kotlarnicu(u sklopu kuce)za parno grejanje( gde vam se kuća duplo brže zagreje), gradska voda, kanalizacija, ulično osvetljenje. Kuća se nalazi na uglu dve ulice gde ima (jako....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 87.000 €, 210,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u naselju koje se nalazi na par kilometara od Soko Banje. Odlična investicija za miran i komforan porodični život, s obzirom da se nalazi nedaleko od škole. Takođe, kuća se može rekonstruisati i adaptirati za poslovnu namenu, izdavanje apartmana. Plac je površine 396m2.....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 77.250 €, 187,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuca sa velikom salom za proslave i picerijom.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 .

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 77.250 €, 187,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se povoljna kuća na sprat u centru Bačkog Gradišta. Sama nekretnina je podeljena, tako da u prizemlju se nalazi poslovni prostor, a na spratu trosoban stan. Idealna je kako za život tako i za poslovnu namenu, baš zbog lokacije. Za dodatne informacije pozovite naše agente prodaje.....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 89.000 €, 216,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac površine 798 m2 i širine oko 14 m. Pola placa je ravan teren, a druga polovina je u kosini, sa izlaskom na poljski put(ucrtan). Na placu je nova-spratna kuća u osnovi 108m2-kvalitetna gradnja(sendvič zidovi), PVC stolarija, gasna instalacija, trofazna struja, gradska voda....

 
 
 
  Farma, SREMSKA MITROVICA, 77.000 €, 187,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Seosko domaćinstvo, održavano, uknjiženo, može i zamena za poljoprivredno zemljište ili nekretninu u Sremskoj Mitrovici ili Rumi. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 76.000 €, 186,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća u selu Popovac, od 186m2 uknjižene površine na placu od 1205m2 . Prednji deo dvorišta je namenjeno proizvodnji i prodaji, ranje je bila pekara,tako da je poslovni objekat prilagodjen ovoj delatnosti, ima 90m2 poslovnog prostora, 200m2 magacinkog prostora,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 80.000 €, 196,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju Spretna kuća u Gakovu, ima 196 m2 i poseduje hodnik, veliki dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom i špajzom, kupatilo i toalet odvojeno malim predsobljem. Na spratu se nalaze 3 spavaće sobe i kupatilo. Kuća poseduje suteren u kome se nalazi garaža i prostorije za odlaganje....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 80.000 €, 196,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se velika porodična kuća blizu centra na glavnom putu na placu od 400m2. Kuća je građena od čvrstog materijala, izolovan je, ima 196 m2. Sastoji se iz ulaza, hodnika, tri sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave, kupatila i garaže sa kotlarnicom. Podovi su beton i keramičke pločice,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 446)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>