• GoHome Professional
200 m2 do 621 eura/m2 renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 200 m2 do 621 eura/m2 renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 200 m2 do 621 eura/m2 renovirano

  • Za upit "200 m2 do 621 eura/m2 renovirano" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 511 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 589 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 652 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 56000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+21%

Promena cene sa 98.000 € na 119.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRUPANJ, 119.000 €, 211,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 98.000 €
08.03.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127793, 22a, spratna, jedan sprat, struja, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, novija, prostrana, useljiva kuća za porodično....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 116.390 € na 106.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SRBOBRAN, 106.000 €, 190,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 116.390 €
30.03.2026 - 106.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2026.,

www.indomio.rs

Vila nekretnine vam predstavlja potpuno renoviran salaš na obali reke Krivaje, na putu Srbobran - Subotica. Salaš je gradjen od čvrstog materijala i sastoji se od tri posebne stambene celine, a moze sve funkcionisati i kao jedna celina. Salaš je sada renoviran, uradjen je nov krov....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 124.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VRNJAČKA BANJA, 124.000 €, 200,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 130.000 €
25.03.2026 - 124.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vrnjačka banja, Gočki put, Kosmajska, 200m2 . 200m2, 4.0, PR/1, EG, terasa, parking, renovirano, uknjižen. Prodaje se kuća u Vrnjačkoj banji površine 200m2 + pomoćni objekat....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '200 m2 do 621 eura/m2 renovirano'
126.500 €
126.500 €
70.000 €
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 97.000 €, 203,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća kvalitetne gradnje, na dobroj lokaciji u blizini trgovine AS kod prvog kružnog toka.. Kuća je po strukturi po+p+pk, uknjižene bruto površine 203m2, neto 144m2, na placu od 120 m2. U prizemlju (89m2) je ulazni hodnik sa unutrašnjim stepeništem do potkrovlja....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna porodicna kuca u Sirigu, na top lokaciji u samom centru mesta. Kuca "na lakat" sa izlazom na glavnu i sporednu ulicu. Prekoputa poste, crkve, mesne zajednice i doma zdravlja. Skola i vrtic na 200m od kuce. U kuci postoji renoviran poslovni prostor sa izlazom na....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Centar, 87.600 €, 208,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Širi Centar,mirna ulica,"švapska" kuća,uknjižena,sastavljena iz dva stana,od kojih je jedan veličine 123m2 trosoban renoviran,PVC stolarija,sig.ul.vrata,novo kupatilo,nova keramika ukuhinji,termo i hidro izolacija,po podu seljački pod u dobrom stanju i keramika,grejanje je na....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 129.000 €, 192,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća u Vranju na adresi Petra Lekovića br.20. Ovo je idealna prilika za sve one koji traže savršen porodični dom. Nova na tržištu i odmah useljiva, ova kuća nudi prostranost i udobnost kako bi zadovoljila sve vaše potrebe. Kuća se prostire na 192 kvadratna metra....

 
 
 
  Kuća, KULA, 65.000 €, 212,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra - 3002037- Prodaje se uknjižena kuća u Kuli. Mirna lokacija, ulica Doža Đerđa. Plac površine 925 m2. Kuća uknjižena na 212 m2 korisne površine, 267 m2 neto površine. Suteren, prizemlje i potkrovlje. Prizemlje kuće je renovirano i aktivno se koristi dok je potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, BELA PALANKA, 38.000 €, 186,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Moj Agent posreduje u prodaji kuće u selu Dolac, kod Bele planke, 30 km od Niša, na placu od 10 ari po ceni od 38 000 evra. -------------------------------------------- Zakaži razgledanja na: 0677 398 341 – licencirani agent za nekretnine. --------------------------------------------....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>