• GoHome Professional
200 m2 do 621 eura/m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • 200 m2 do 621 eura/m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 200 m2 do 621 eura/m2

  • Za upit "200 m2 do 621 eura/m2" pronađeno 602 nekretnina - prosečna cena 450 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 589 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 652 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 47000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • potkrovlje
    • 2.sprat
    • namešten
    • klima
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LESKOVAC, 80.000 €, 200,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU KUĆA U JUŽNOM DELU GRADA. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 80.000 €, 200,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Palić, prodaje se samostalna kuća u površini od 129kvm na placu veličine 511kvm. Pored useljive kuće koja je građena od čvrstog materijala, na parceli se nalaze još dve kuće građene od mešovitog materijala koje su za adaptaciju (31kvm+40kvm) ili rušenje i zidan objekat....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 190,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju prizemna kuća ukupne površine 190 m2 na placu od 3.74 ara. Glavna kuća sastoji se od hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i tpezarijom i kupatila. U produžetku nalazi se stan koji može biti spojen sa glavnom kućom i sastoji se od pred ulaza, glavnbog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 190,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirana, prizemna kuća sa 2 stambene jedinice, garažom i kolskim ulazom, na placu od 374m2, Staro Berbersko. Ulični deo kuće, se koristi kao trosoban stan i sastoji se od: predsoblja, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, 2 spavaće sobe i kupatila. Druga stambena jedinica, sastoji....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 79.000 €, 198,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U Bajmoku, nedaleko od centra mesta, prodaje se prostrana porodična kuća površine 198 m², smeštena na velikoj parceli od 1263 m² sa brojnim pomoćnim i ekonomskim objektima. Kuća je spratna i funkcionalnog rasporeda. Prizemlje tri sobe kuhinja sa trpezarijom dva kupatila špajz Sprat....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 79.000 €, 198,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Blizu centra Bajmoka , porodaje se četvorosobna porodična kuća sa poljoprivrednim gazdinstvom . Objekti su izgrađeni od čvrstog materijala (betonski temelj , betonska ploča pojačana sa čeličnim gredama i cigla) i mogu da se koriste u različite svrhe . Kuća ima četiri sobe . Dnevni....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 189,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi u Gračacu, udaljena 3km od magistralnog puta Kraljevo- Vrnjačka Banja. Površina kuće je 189m², a površina placa je 10,95a. Na prizemlju se nalazi ulazni hodnik, predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, ostava, i kupatilo, na spratu se nalaze tri sobe, iz....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 72.100 €, 182,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća za rušenje ili adaptaciju. Odličan položaj. Lepa široka ulica. Odličan pristup kući. Plac izlazi na dve ulice. Deljiv. Pogodna kako za izgradnju nove kuće tako je odličan prostor za neku delatnost. Urbanistički i turistički projekti ukazuju na odličnu budućnost kraja. Za više....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 79.000 €, 200,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se započeta kuća od 200m2 u mirnom delu Ugrinovaca, nedaleko od okretnice autobusa 703. Kuća se nalazi na placu od 5 ari , sa dovoljno prostora za dvorište , garažu ili dodatni sadržaj po želji. Mogućnost adaptacije postojećeg objekta po sopstvenoj želji. Uvedena struja( postoji....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 75.000 €, 190,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra K509 Kuca se nalazi u mirnom i lepom kraju,idealna za porodicu.Plac je povrsine 8 ari,kuca 190m2.Od prostorija u prizmelju ima ,dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom,kupatilo,na spratu tri spavace sobe i nezavrseno kupatilo.U dvoristu ima pomocni objekat.Grejanje je na drva,ali....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 85.000 €, 216,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična stambena kuća od 216m2 na placu površine 13.28ari. Mirno naselje, blizu centra, okruženo porodičnim kućama. Kuća izlazi na 2 ulice, ima 2 ulaza sa kapijama. Raspored je veoma funkcionalan: Prizemlje: antre, ostava, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće....

 
 
 
  Kuća, STEPANOVICEVO, 78.000 €, 199,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Stepanovićevu Uknjiženu Kuću 199 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 927.000 € 500 m 2 5 Petrovaradin-Novi Majur-Uknjižena kuća 199 m2 sa Poslovnim Objektom 111 m2 za Biznis - 065/385 8880 Kuća - Novi Sad,....

 
 
 
  Kuća, STEPANOVICEVO, 78.000 €, 199,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Stepanovićevu Uknjiženu Kuću 199 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI kuća je starije gradnje od pune cigle nalazi se na Placu od 2300 m2 dimenzija 50 x 50 metara Pogodno je za Poslovnu delatnostUdaljenost od Auto Puta je 6 km a do Novog Sada 23 km više informacija na tel.....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 78.200 €, 200,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u Novim Banovcima u blizini dunava *Površine 200m2 racunajuci podrum,površina stambenog prostora je 140m2 *2 kupatila *5 spavacih soba *2 kuhinje *6 terasa *plac je povrsine 4.5a Prodavac je zainteresovan i za zamenu za neki manji stan do 40m2 u N.Banovcima ili u Novoj....

 
 
 
  Kuća, PUT ZA VLASE, 78.000 €, 200,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kuca se nalazi na Putu za Vlase , nedaleko od skretanje za Novo Groblje na neki 700-800metara. Kuca je uknjizena,kupovina gotovinom. Sastoji se od prizemlja koje je kompletno zavrseno i opremljeno, sprata koji je ozidan i tavan koji je podascan.Plac je 8 ari. U prizemlju su dve spavace....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 77.250 €, 199,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kuću u Bačkom Gradištu, idealnu za višečlanu porodicu. Sastoji se od 3 spavaće sobe i dnevne sobe, dva kupatila, kuhinje i letnje kuhinje. U dvorištu se nalazi garaža. U blizini nekretnine nalaze se svi neophodni sadržaji za život. Za sve informacije pozovite našu....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 194,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Na putu za Goč na prodaju je očuvana, porodična kuća na sprat, od 194 m2. , sa dve garaže, na placu od 33,25 ari. Plac je ograđen. Kuća poseduje i gradsku i bunarsku vodu, kao i kanalizaciju i septičku jamu. Sprat i prizemlje kuće su fizički odvojeni. U prostranom, urednom dvorištu,....

 
 
 
  Stan, LIPOVICA, 119.500 €, 181,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 67630, 7a, spratna, 1, struja, terasa(2), uknjižen, stara gradnja, garaza, dvorište/bašta. Lepa, održavana kuća na glavnom putu sa lepim placem i garažom , plac je pun zelenila, voćki, kuća je bez većih ulaganja, 500m od Zlatiborca, blizu je autobuska stanica, blizu....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 70.000 €, 182,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u centru Surduka, na placu od 57 a. Kuća je uknjižena na 182 m2. Za potpunu adaptaciju ili rušenje. Plac je u građevinskom području, širine 16 m. Plac ima izlaz na dve ulice (glavni put Stari Banovci - Slankamen). Kuća ima gradsku vodu, struja je odjavljena. Pored....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 75.000 €, 195,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju prizemna kuća u blizini čonopljanskog puta. - Površina kuće je 195 m2, a placa 4883 m2. - Kuća poseduje hodnik, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, dnevni boravak, kupatilo i dve spavaće sobe. U produžetku kuće se nalazi letnja kuhinja sa izlaskom na terasu, kao i garaža.....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 80.000 €, 209,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u naselju Borići, na 270 metara od centra Atomske banje u Trepči, površine 209 m2, na 3 ara placa. Kuća se sastoji od 4 zasebne stambene jedinice, apartmana, sa zasebnim ulazima, kupatilima i kuhinjama. Apartmani su povezani terasom, i nalaze se na tihom i prijatnom....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 70.000 €, 184,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.heroldo.com

Kompletno sređeno prizemlje sa 2 spavaće sobe, dnevnom i kupatilom. Sprat nezavršen, osim kupatila. 184 m 2 0 2 0 .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 70.000 €, 184,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU KUCA,KOJA SE NALAZI 5 MIN.OD CENTRA GRADA. KUCA SE NALAZI NA PLACU OD 3,32a. POGODNO KAKO ZA DOMACINSTVO TAKO I ZA POSLOVNE PROSTORIJE. .

 
 
 
  Kuća, MEĐULUŽJE, 76.000 €, 200,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: K589 Odmah useljiva kuća površine 200 m2 i velika nezavršena kuća se nalaze na ograđenom placu veličine 70 ari u Velikoj Ivanči. Plac ima asfaltni prilaz, septičku jamu i bunar. Idealna lokacija za beg od gradske gužve; udaljena je oko 10 km od Kosmaja i 60 km od Beograda.....

 
 
 
  Kuća, VELIKA IVANČA, 76.000 €, 200,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 83.000 €, 219,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa porodična kuća u naselju Brest kod Merošine. Nalazi se na finoj lokaciji za porodično stanovanje, udaljena svega oko 15 kilometara od Niša. Kuća je bruto površine 219m2, neto 178m2, u osnovi 107m2, spratnosti pr+1. Nalazi se na placu površine 1003m2. Podeljena je....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 149.350 € na 125.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, IRIG, 125.000 €, 189,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 149.350 €
15.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA KUĆE KRUŠEDOLSKI PRNJAVOR – ODLIČNA LOKACIJA, INVESTICIJA I PORODIČNI DOM Na prodaju samostalna kuća u mestu Krušedolski Prnjavor, idealna kako za porodični život, tako i za investiciju i izdavanje stanova / apartmana u okviru turističke ponude. Kuća ima stambenu površinu....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJIG, 80.000 €, 212,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se etno restoran na oko 10km od Ljiga. Restoran ima ukupnu površinu od 212m2 (sa sve prostorijama koje se nalaze na spratu iznad restoranskog dela), dok sam restoran ima površinu od 163m2. Restoran se sastoji iz jedne velike prostorije u kojoj se nalazi veliki kamin, zatim,....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 80.000 €, 212,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Reč je o kući koja se nalazi u prigradskom naselju nadomak Vranja. Put do naselja je sredjen i nov a tik iznad kuće se nalazi autobusko stajalište, kuda staje i linijski autobus koji vodi direktno do grada. Lokacija je takva da odgovara onima koji vole mirne sredine i prirodu ali....

 
 
 
  Poslovni prostor, RAŠKA, 133.000 €, 201,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA STAMBENO–POSLOVNE ZGRADE – KONAREVO (Kraljevo– Novi Pazar magistralni put) Na magistralnom putu Kraljevo-Novi Pazar prodaje se uknjižena stambeno-poslovna zgrada površine 201 m², na placu površine 7a. Objekat je do sada funkcionisao kao auto servis i poseduje sve potrebne....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Bataševo, 70.000 €, 186,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K606 Kuća površine 186 m2 se nalazi u Bataševu, a centar Mladenovca je udaljen oko 2 km. Ograđen plac je veličine 5 ari. Ima asfaltni prilaz, gradsku vodu, kanalizaciju i priključak za gas. Unutrašnjost kuće zahteva ulaganja. Po dogovoru se može kupiti još 50 ari ispod kuće.....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 69.000 €, 184,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na odličnoj lokaciji porodičnu kuću površine 184 m² sa pripadajućom okućnicom površine 179 m² koja se nalazi u Prijepolju, naselje Kolovrat, ul.Pionirska br.31 neposrednoj blizini Osnovne Škole i Doma zdravlja. Koncipirana tako da; u suterenu je smeštena garaža....

 
 
 
  Poslovni prostor, REKOVAC, 75.000 €, 200,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2023.,

www.heroldo.com

Poslovna zgrada u centru Rekovca. Na placu se nalaze 2 objekta, jedan objekat je poslovna zgrada pr+Sp1 opremljena sa inventarom za kafić/kafanu. Objekat dva je lokal za trgovačku delatnost, a na spratu je sala za ručavanje povezana sa objektom 1. Odlična investicija za sve koji nameravaju....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 75.000 €, 200,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

LOKACIJA: Supski put – jedna od najprometnijih saobraćajnica POVRŠINA PARCELE: 50 ari FRONT PREMA PUTU: 60 metara POSTOJEĆI OBJEKTI: 200m² INFRASTRUKTURA: Priključak za struju Odlična vidljivost i pristup Idealno za poslovni objekat, logistički centar, prodajni prostor Ovo je izvanredna....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 75.000 €, 200,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa vikend - kuća u Prolom banji, osnova kuće je 68 m2, na parceli od 2813m2. Nalazi se na mirnom mestu, izolovanom od buke i gradske vreline. Kuća je po strukturi Pr+I+Po. U prizemlju kuće se nalazi letnja kuhinja sa dnevnim boravkom, dok se sprat kuće sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 75.000 €, 200,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na odličnoj lokaciju u Šidu. 300m od centra. Kuća je 100m2 u osnovi. Podrum (gotovo ispod cele kuće)+prizemlje+prvi sprat + potkrovlje. Ceo plac je veličine 510m2 (17x30m). Pomoćni objekti površine 86m2 upisani u katastar i moguće im je promeniti namenu. Centralno grejanje na....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 74.160 €, 199,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Temerinu, ulica Narodnog fronta – 199 m², plac 6 ari, odličan front 20 m – 5 prostorija – prilika za adaptaciju! Prodaje se kuća u Temerinu, u atraktivnoj i širokoj ulici Narodnog fronta. Površina kuće je 199 m², sa 5 prostorija, na ravnom placu od 6 ari. Idealna je za adaptaciju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, 73.000 €, 196,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nekadašnji vrlo poznat casino "Bally" površine 130m2 .Prostor je izuzetno funkcionalan i namenski rekonstruisan ali zahteva kompetnu adaptaciju. Od ulaza levi deo sa ugrađenim separeima i šank koji je urađen od drvenog masiva a desno je velika sala.U dvorištu....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 70.000 €, 188,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se salaš u mirnom i prirodnom okruženju sela Stanišić, nadomak Sombora. Lokacija: Stanišić Kuća: 188 m2 Plac 11.830 m2 Ova prostrana kuća, tradicionalnog vojvođanskog stila, pruža idealne uslove za porodično domaćinstvo, ali i izuzetnu priliku za pretvaranje u etno salaš ili....

 
 
 
  Kuća, BEZDAN, 66.950 €, 181,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodična kuća u centru Bezdana, uknjižene stambene površine 181m2 na placu od 446m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, predsoblja, kupatila. Gradjena od čvrstog materijala, po podu je parket, drvena stolarija, grejanje na čvrsto gorivo.....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 77.500 €, 210,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična kuća apartmanskog tipa na Bovanskom jezeru. Kuća je po strukturi PR + I, povšine 210m2. Kuća je podeljena po vertikali i ima dva odvojena ulaza. Nalazi se na placu od 5,96a. U prizemlju kuće se nalazi dve dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i dva kupatila. Prvi....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mala Amerika, 69.000 €, 187,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2025.,

www.gsigma.rs

Salonska dvojna kuća sa dva stana naselje Mala Amerika. Kuća se sastoji od dvoiposobnog stana okvirne kvadrature 90m2 - kuhinja sa trpezarijom + ostava, iz dnevnog boravka se ide u dve sobe od ulice, i kupatilo. Na podovima parket i drvena stolarija. Centralno grejanje na gas. U produžetku....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 451)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>