• GoHome Professional
200 m2 do 53000 eura 1.sprat useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 200 m2 do 53000 eura 1.sprat useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 200 m2 do 53000 eura 1.sprat useljiv

  • Za upit "200 m2 do 53000 eura 1.sprat useljiv" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 50000 eura (malo jeftiniji)
    • 55000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 35,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo izuzetno funkcionalan i odmah useljiv stan na prvom spratu, sa pripadajućim podrumom. Stan je potpuno renoviran i prodaje se kompletno namešten – sve što vidite ostaje, uključujući nameštaj i tehniku. Prostor pruža maksimalnu iskorišćenost svakog kvadrata i prijatan ambijent....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 53.000 €, 21,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u Železniku imamo prliku da vam ponudkmo stan - garsonjeru koja se nalazi na prvom spratu. Stan je kompletno renoviran i ne zahteva ulaganja. Prazan i odmah useljiv. Nalazi se u blizini svih infrastrukturnih objekata i stanice. Za svaku preporuku. Samo za keš....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 52.800 €, 66,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odličan 2. 5 stan u novoj zgradi na Vračaru, u Gajevoj ulici. Stan je kompletno namesten i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavace sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa liftom. Odmah useljiv. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u ulici Slavka Ćuruvije. Ima dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, veliku terasu od 12 m2, kupatilo, toalet, ostavu, hodnik sa policama na spratu. Prvi sprat. Centralno grejanje na kalorimetre, klima. Namešten. Depozit u visini kirije. Useljiv odmah. Javni parking....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 48.000 € na 51.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KOVAČICA, 51.000 €, 110,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 48.000 €
08.05.2026 - 51.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Debeljači,selu na oko 40 kilometara od Beograda, na prodaju kuća novije gradnje sa 7 ari placa. Kuća ima prizemlje i sprat, prizemlje useljeno i u funkciji, sprat sređen i uz manja ulaganja /krečenje i sl./ i on useljiv. U Prizemlju dve spavaće sobe,veliki dnevni boravak,kupatilo,hodnik,kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 50.000 €, 100,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9110516.Četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na 1.spratu u Mitrovačkoj ulici. Stan je polunamešten. Useljiv je odmah. Depozit obavezan u visini 1.mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Stajića. Odličan kancelarijski prostor kod Narodne banke, a nadomak Osnovnog suda, Spensa i pešačke zone. Ovaj poslovni prostor čine ukupno tri kancelarije, kuhinja, ostava, kupatilo i dve terase. Dvostrano orijentisan. I sprat u zgradi starije gradnje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 48.600 €, 54,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX dvosoban stan u tek useljenoj zgradi, novogradnja iz 2023. godine, nadomak Hrama Sv. Save i Čuburskog parka. Nalazi se na 1. spratu, visina 2. sprata, zbog konfiguracije terena. Svetao, dvostrano orijentisan i vrlo funkcionalan prostor. Zakup na minimum godinu dana. Obavezan depozit....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan komforan stan okružen zelenilom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom, ostavom, 2 spavaće sobe, 2 francuska balkona i velikom terasom. Na prvom spratu je. Izdaje vlasnik. Useljiv od 1.10. Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan u centru grada 📍 Lokacija: Centar | Površina: 60m² | Sprat: 1. U ponudi imamo izuzetan, kompletno namešten dvoiposoban stan koji se nalazi u samom srcu grada , idealan za one koji žele da žive na prestižnoj lokaciji sa svim sadržajima....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 53000 eura 1.sprat useljiv (84)
  • 200 m2 1.sprat useljiv (25)
  • 200 m2 do 53000 eura useljiv (2)
  • 200 m2 do 53000 eura 1.sprat (19)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>