• GoHome Professional
200 m2 do 53000 eura što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 200 m2 do 53000 eura što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 200 m2 do 53000 eura što skuplji

  • Za upit "200 m2 do 53000 eura što skuplji" pronađeno 97 nekretnina - prosečna cena 203 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 50000 eura (malo jeftiniji)
    • 55000 eura (malo skuplji)
    • do 223 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, RAČA, 57.000 €, 190,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Rači, naselje Vinogradi, površine 135 m2 i pomoćni objekat, površine 90 m2, na placu površine 317 m2. Strukturu kuće čine prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik, kupatilo, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak, kao i stepenište, koje vodi na....

 
 
 
  Kuća, MIHAJLOVO, 55.000 €, 190,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.agencijapragma.com

Mihajlovo – šestosobna spratna kuća površine 190m2 + pomoćne zgrade na placu površine 15,3 ara. Građena punom opekom, trofazna struja, plin. Uknjižena. Moguća prodaja sa nameštajem. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 55.000 €, 200,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća, u osnovi 88m2, prizemlje sprat i potkrovlje. Kuća se nalazi na parceli od 335m2, ali se na korišćenje dobija jos jedna parcela ispred kuće. Kuća se satoji od prizemlja gde su garaža, hodnik, letnja kuhinja i kupatilo, i sprata, na kome su dve spavaće sobe, dnevna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '200 m2 do 53000 eura što skuplji'
50.000 €
45.000 €
55.000 €
  Kuća, KORAĆICA, 55.000 €, 214,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132048, 21a, pr+l, struja, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, dvorište/bašta, cela. Nudimo vam u opštini Mladenovac,Vlaška,plac od 21 ara,sa četiri uknjižene kuće.U potpunosti su za renoviranje.Sveukupna kvadratura svih četiri kuća je 214 kvm.Ima struja,monofazno....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 55.000 €, 190,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Mihajlovo - šestosobna spratna kuća površine 190m2 + pomoćne zgrade na placu površine 15,3 ara. Građena punom opekom, trofazna struja, plin. Uknjižena. Moguća prodaja sa nameštajem. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 55.000 €, 201,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća površine 201m2, na placu površine od 2 ara. Stambeni objekat se sastoji od podruma, hodnika, četiri sobe, dve kuhinje, letnje kuhinje, dva kupatila i terase. Nepokretnost poseduje trofaznu struju, gradsku vodu, gas i kanalizaciju. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji u blizini....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 55.000 €, 183,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 60.000 €
19.04.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća(2/3 dela kuće nije cela kuća) od 183m2 u Starčevu. Na prizemlju se nalazi garaža u koju se ulazi direktno sa ulice i jednosoban stan koji se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, soba i kupatilo. Na 1. spratu se nalazi trosoban stan koji ima dva ulaza. prvi ulaz....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 214,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132048, 21a, pr+l, struja, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Nudimo vam u opstini Mladenovac,Vlaska,plac od 21 ara,sa cetiri uknjizene kuce. U potpunosti su za renoviranje. Sveukupna kvadratura svih cetiri kuca je 214 kvm.Ima struja,monofazno....

 
 
 
  Kuća, STARI ŽEDNIK, 55.000 €, 200,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca na lakat u Starom Zedniku na glavnom starom putu Subotica -Novi Sad, 200 m2 . Sa lokalom na cosku . Pored Gomexa velikog , izuzetno interesantna ponuda I placom od 852m2 Beogradski put 15 1/1 uknjizena, sa lokalom na cosku ulice . za adaptaciju , renoviranje , sređivanje, Idealno....

 
 
 
  Plac, IRIG, 54.590 €, 192,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju starija kuća za rušenje u Irigu, idealna prilika za izgradnju nove porodične kuće ili urbane vile. Plac se nalazi na uglu dve ulice odličnih dimenzija– okvirno 57m x 16m, što pruža veliki potencijal za arhitektonska rešenja i različite vrste objekata. Lokacija je mirna,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 58.000 € na 54.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 54.000 €, 190,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.10.2025 - 58.000 €
12.05.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima u Debeljači, Opština Kovačica. Jugoslovenske narodne armije, Debeljača, Srbija ; Kovačica, Debeljača, kuća na prodaju.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 54.000 €, 187,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća površine 187 m² na placu od 698 m² u Novom Selu. Kuća se sastoji od galerije sa pristupom kupatilu sa kadom, kuhinje, ostave i prolaza do pomoćnih prostorije sa ostavom i radionicom. Galerija takođe vodi do stambenog dela, koji sadrži prolaznu trpezariju i dnevnu....

 
 
 
  Kuća, VLASOTINCE, 54.000 €, 190,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2024.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU KUĆA POVRŠINE OD 190m2 U CENTRU VLASOTINCA. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 58.000 € na 54.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 54.000 €, 190,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.10.2025 - 58.000 €
13.05.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima u Debeljači, Opština Kovačica. Kuća je u izvornom stanju, ukupne površine 190m2, a prostire se na placu od 21 ara. Kolski ulaz, podrum, 2 mokra čvora. Nalazi se na dobroj poziciji. Deo placa iza kuce bio u funkciji bašte. Vredi pogledati. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 53.000 €, 215,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća površine 215 m2 na placu od 11,87 ari u naseljenom mestu Torak sastoji se od zatvorene verande, hodnika, dnevnog boravka, dve trpezarije sa kuhinjama, ostave, tri spavaće sobe i tri kupatila. Kuća se nalazi na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Ulični deo kuće....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 53.000 €, 204,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

HITNA PRODAJA!!! Na prodaju porodicna 2-etazna kuca u Banatskom Karlovcu u osnovi 102 m2 , plus pomocni objekti . Kuca ima zadnje dvoriste od 6,5 a i sve se to nalazi na 11,5 a . Kuca poseduje 2 kuhinje sa dnevnom sobom i trepezarijom , 2 kupatila i 4 spavace sobe ! Grejanje na GAS....

 
 
 
  Kuća, GOLUBAC, 53.000 €, 208,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stambeno-poslovni objekat od 208m2 u Vincima do Dunava na placu od 206m2 prizemlje lokali+ parking stambeni prostor na spratu podeljen u 4 apartmana sa dva kupatila cena 70.000eur ZA VISE INFO POZOVITE 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 52.000 €, 185,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se salaš sa zemljom na Šupljaku, blizu asfalta, u mirnom delu, na placu od 1169 m², kao i 5951 m² obradivog zemljišta. Stambeni objekat ima 185 m², građen je od opeke i sastoji se od dva posebna ulaza sa hodnicima, tri sobe, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, ostave,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 52.000 €, 210,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća u Lalincu, 10km od Niša 210m2 stambenog prostora na placu od 4,44 ara. Kuća se sastoji prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje i sprat su završeni dok je potkrovlje u sivoj fazi, prizemlje i sprat su identicne strukture i sastoje se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 52.000 €, 185,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Cenzar ekskluzivno prodaje kuću u Bajmoku, površine 185m2, koja je podeljena u dve stambene jedinice. U prvoj stambenoj jedinici se nalazi hodnik, 3 zasebne prostorije, kupatilo sa tuš kabinom i kuhinja koja je ujedno i prolazna. Druga stambena jedinica se sastoji iz hodnika, kupatila,....

 
 
 
  Kuća, SVRLJIG, 52.000 €, 210,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, VRŠAC, 52.000 €, 214,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća starije građena, sa karo tavanom.Sastoji se od 4 sobe, trpezarije sa kuhinjom,kupatila,ostave,hodnika i prostorije (nekada lokal) čiji je ulaz sa ulice. Objekat poseduje struju,vodu ,plin i priključen je na gradsku kanalizaciju.Površina kuće je 173m2. Na placu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 51.500 €, 209,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SALAŠ! Bilićko naselje,starije salašarsko domaćinstvo,kuće sa dodatnim prostorm 209m2,opremljeno za život,ekonomsko dvorište i zemlje okolo u prostoru od 4915m2,na asfaltu,pogordno za život i poljoprivredu,stočarstvo. Kuća, Sombor - Bilić | Prodaja · 209m² · 51.500€.

 
 
 
  Kuća, JASENICA, 51.500 €, 205,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju, seosko domaćinstvo u šumadijskom selu Sepci, na pola puta od Topole prema Rači i Smederevskoj Palanci, na par kilometara od planiranog auto puta Vožd Karađorđe, kao i magistralnog puta Topola - Rača, u blizini Natalinaca. Domaćinstvo je nedaleko od seoske škole i igrališta,....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 51.500 €, 200,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća nadomak manastira Krušedol, u izvornom stanju, sa prelepim ravnim placem. Idealno za Vas, ukoliko imate ambiciju da se prepustite mirnom načinu života, u komunikaciji sa prirodom, koja nam u ovo ubrzano vreme nedostaje. Poseduje svoj bunar, sa svežom pijaćom vodom, nus prostorije,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 50.500 €, 202,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća se nalazi na adresi Braće Ilić 2 Hum opština Crveni Krst Niš ___________________________________________ Kuća nije završena, po proceni procenitelja završena je 70%. Prizemlje nije malterisano i betonirano. Slike su od prvog sprata i potkrovlja. Površina kuće je 202m2 bruto.....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 50.000 €, 200,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.agencijapragma.com

Elemir – četvorosobna kuća sa lokalom površine oko 200m2 od mešovitog materijala + letnja kuhinja sa nezavršenim kupatilom na placu površine 22,8 ara sa kolskim ulazom. Renovirana, sa radionicom i nekoliko šupa, tri kupatila, trofazna struja, kanalizacija prošla kroz ulicu, uknjižena.....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 50.000 €, 184,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Beoexpert zastupa prodaju kuće u Omoljici. Nalazi se u centru naselja u ulici Kralja Petra I. U pitanju je kuća starije, čvrste gradnje koja je renovirana 2000. godine. Ukupna površina iznosi 184. Grejanje je etažno na pelet i čvrsta goriva. U u dvorištu se nalazi garaža i pomoćni....

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 50.000 €, 214,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

KUĆA SA VELIKIM PLACEM – ODLIČNA PRILIKA! Velika Plana, ul. 1. maja Cena: 50.000 € Na samo ~90 km od Beograda, u urbanom delu Velike Plane, nudimo vam kuću sa velikim potencijalom za život ili investiciju! ✨ Osnovne informacije: ▪️ 214 m² ukupne površine ▪️ Terasa 10 m² ▪️ Dve etaže....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Donja Vrežina, 50.000 €, 200,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac sa započetom kućom u Donjoj Vrežini. Plac je površine 1,84ara, prizemlje kuće površine 73m2. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 50.000 €, 200,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Elemir - četvorosobna kuća sa lokalom površine oko 200m2 od mešovitog materijala + letnja kuhinja sa nezavršenim kupatilom na placu površine 22,8 ara sa kolskim ulazom. Renovirana, sa radionicom i nekoliko šupa, tri kupatila, trofazna struja, kanalizacija prošla kroz ulicu, uknjižena.....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 50.000 €, 194,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Kupusini, prodaje se kuća površine 194m2, sa puno pomoćnih objekata na većem placu od 33ar. Kuća od tvrdog materijala, sastoji se od 4 sobe, kuhinje, predsoblja i kupatila. Pomoćni objekti od letnje kuhinje, ostave, špajza, šupe i dela za baštu.Trofazna struja, voda sa vodovoda,....

 
 
 
  Kuća, BOJNIK, 50.000 €, 200,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na Radan planini na pola puta izmedju Prolom Banje i Caričinog Grada. Od glavnog puta do kuće je 1800m makadama. Uz kuću ide još šest manjih parcela. Za više informacija pozvati vlasnika na broj telefona 063/810-2618 Terasa, Parking, garaža, Tavan.

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Mužlja, 49.000 €, 182,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Mužlja – nezavršen poslovni prostor površine 112m2 + lokal u radu površine 35m2 u prizemlju i 35m2 na spratu na placu od 242m2. Dimenzija parcele je 6,5x40m, trofazna struja, objekti su neuknjiženi i u postupku su legalizacije. Mogućnost zamene za dvosoban stan na 4. julu. .

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 48.000 €, 184,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se kuća u izgradnji, savršena za investitore ili one koji žele da završe svoj dom po sopstvenoj zamisli! * Odlična lokacija – mirno naselje, a kuća ima pristup sa obe strane ulice – odlična pogodnost za organizaciju prostora, dodatne parkinge ili poslovnu namenu. * Nezavršena....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 48.000 €, 184,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća površine 180m2 na placu od 5 ara. Na placu se nalazi i pomoćni objekat površine preko 100m2. Kuća je na oko 4.5km od Leskovca, selo Mrštane. .

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, 48.000 €, 198,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnine „ MOJ DOM” prodaju dve kuće ukupne površine 198m2 na 5,97 ari placa koje se nalaze u Jasici. Prva kuća ima ukupno 88m2 i potpuno je sređena i opremljena sa novim nameštajem. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, trpezarije, spavaće sobe, ostave i kupatila. Druga....

 
 
 
  Kuća, ZMAJEVO, 47.750 €, 197,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću u Zmajevu. Idealna prilika za adaptaciju ili za rušenje i zidanje nove kuće. Fantastičan plac, front 24 metra, dubina placa 96m2. Kompletna infrastruktura na placu. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 47.500 €, 200,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Visenamenski prostor za zivot rad i opustanje 290m2,plac 1000m2. Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, REKOVAC, 46.500 €, 198,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2023.,

www.heroldo.com

Odlicna seoska kuca u prelepom Levcu, selo Tecic. Kompletno namestena u odlicnom stanju sa okucnicom. Trofazna struja, hidrofor i sengrup. Kuća ima 198m2 plus podrumske prostorije. Sastoji se iz dva odvojena stambena objekta od 125m2. Svaki ima visoki komfor. Dnevni boravak, spavaću....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 46.350 €, 190,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Ravnom Selu 190m2, s pripadajućim placem 1475 m2, pošumljenim, lepa lokacija spokojnog sela u mirnoći vojvođanske provincije, u blizini Jegričke, ima asfaltirani prilaz, poseduje građevnu dozvolu, sve neophodne priključke, struju, vodu, kanalizaciju, i sve to za 46350E! za....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 46.000 €, 204,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Bašaid - petosobna kuća površine 204m2 (60m2 noviji deo kuće od čvrstod materijala + 144m2 stariji deo od mešovitog materijala) na placu površine 15,24 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, kupatilo + wc, uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 94)

<< <1 2 3> >>