• GoHome Professional
200 m2 do 53000 eura što manji opremljen pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 200 m2 do 53000 eura što manji opremljen pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 200 m2 do 53000 eura što manji opremljen pala cena

  • Za upit "200 m2 do 53000 eura što manji opremljen pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 50000 eura (malo jeftiniji)
    • 55000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 42.720 € na 40.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, RAŠKA, 40.000 €, 24,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 42.720 €
04.03.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan, kompletno opremljen studio površine 24 m², koji se nalazi na Kopaoniku, u Vikend naselju, u kompleksu Milmari. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika i kupatila. Studio je moderno opremljen sa kvalitetnim nameštajem i tehnikom. Karakteristike....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 49.900 € na 47.900 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 47.900 €, 16,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 49.900 €
07.05.2026 - 47.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlična garsonjera u lepoj zgradi koja je nekad bila samački hotel u Železniku, ulica Radnih akcija. U blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za komforan i lagodan život, prodavnice, pijaca, dom zdravlja, gradski prevoz, skola, vrtići. Stan je kompletno renoviran pre godinu-dve.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 25.000 € na 24.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOMBOR, 24.000 €, 18,00 m2 cca 1330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 25.000 €
01.03.2026 - 24.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalan poslovni prostor – apartman u Somboru, ukupne površine 18 m² + 7 m² galerije, idealan za kancelariju, izdavanje, apartmanski smeštaj ili tihu uslužnu delatnost. Prostor je kompletno renoviran 2025. godine i prodaje se sa kompletnim nameštajem, što omogućava....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 44.000 € na 42.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 42.000 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 44.000 €
26.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Novo na tržištu, ovaj šarmantni stan nalazi se u atraktivnom kompleksu apartmana Zlatiborski konaci. Stan površine 25 kvadratnih metara predstavlja idealnu priliku za one koji traže savršeno mesto za odmor ili kao investiciju na planini. Kao jedno prostrano potkrovlje, ovaj stan odiše....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 47.000 € na 42.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, RAŠKA, 42.000 €, 28,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.08.2025 - 47.000 €
10.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen apartman, modernog enterijera, površine 28 m², koji se nalazi na Kopaoniku, u Vikend naselju u kompleksu Milmari resort. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika i kupatila. Apartman je opremljen sa kvalitetnim nameštajem i tehnikom. Karakteristike....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 50.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRNJAČKA BANJA, 50.000 €, 32,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 52.000 €
01.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U centralnom delu Srbije, na obroncima planine Goč, nalazi se Vrnjačka banja, razvijena turistička destinacija. Veoma je popularna kako kod domaćih, tako i stranih turista koji žele da se relaksiraju, odmore i opuste. U neposrednoj blizini akva parka “Raj”, kao i svih ostalih neophodnih....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 52.800 € na 51.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, RAŠKA, 51.000 €, 33,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 52.800 €
26.04.2026 - 51.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno opremljen jednoiposoban apartman površine 33 m2 u izuzetnom kompleksu JollyKop. Za svaku preporuku! Planinski kompleks JollyKop nalazi se na Kopaoniku, na nadmorskoj visini od 1.350 metara.U okviru kompleksa nalazi se restoran Džolijev Salaš,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 63.000 € na 57.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 57.500 €, 34,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 63.000 €
17.04.2026 - 57.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma lep jednoiposoban stan na Telepu Nalazi se u polusuterenu u novijoj zgradi Stan je kompletno opremljen Niski troskovi informatike. Grejanje na gas placa se samo u sezoni po potrosnji Useljiv odma! ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 40.000 € na 35.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 35.000 €, 100,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 43.000 €
06.02.2026 - 36.000 €
15.02.2026 - 40.000 €
11.03.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najprometnijih lokacija u gradu – Ćuprija, Slavija – prodaje se poslovni prostor koji predstavlja retku priliku za ozbiljne investitore i preduzetnike. Prostor je nekada bio restoran / pečenjara „Trsa“, ali svojim rasporedom i opremljenošću pruža ogromnu fleksibilnost.....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 39.999 € na 29.999 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, UŽICE, 29.999 €, 1223,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.05.2025 - 39.999 €
12.09.2025 - 33.000 €
20.03.2026 - 39.999 €
17.04.2026 - 29.999 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Netaknuta priroda i očaravajuća lepota Mokre Gore sve više privlače ljubitelje kvalitetnog života, prirode, šetnje, skijanja, mira i tišine. Posetioci obično budu toliko očarani lepotama predela da požele da tu i ostanu. U Mokroj Gori se nalazi najlepša železnička trasa na svetu koja....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 53000 eura što manji opremljen pala cena (27)
  • 200 m2 što manji opremljen pala cena (8)
  • 200 m2 do 53000 eura što manji pala cena (7)
  • 200 m2 do 53000 eura što manji opremljen (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com