• GoHome Professional
200 m2 do 5200 eura/m2 oglasi objavljeni od posled - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 200 m2 do 5200 eura/m2 oglasi objavljeni od posled - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 200 m2 do 5200 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "200 m2 do 5200 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 4900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 5400 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.040.000 €, 210,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Savremeni stambenoposlovni kompleks visoke klase Predstavljamo vam lokal u okviru ekskluzivnog stambenoposlovnog kompleksa, koji se sastoji iz dva objekta A i B, sa pažljivo planiranim sadržajem i vrhunskom završnom obradom. Lokal 210 m sa izlogom na ulicu i dvorište Na prodaju je....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Savremeni stambeno–poslovni kompleks visoke klase Predstavljamo vam lokal u okviru ekskluzivnog stambeno–poslovnog kompleksa, koji se sastoji iz dva objekta – A i B, sa pažljivo planiranim sadržajem i vrhunskom završnom obradom. Lokal – 210 m² sa izlogom na ulicu i dvorište Na prodaju....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.044.450 €, 211,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119295, PR/VI, nov luks, u izgradnji, lokal. 155m2+56m2Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Senjak, 1.100.000 €, 212,00 m2 cca 5190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca Savski venac , Senjak , neposredna blizina Topciderske zvezde , 212m2 , 5,5 ari , vrhunska lokacija .Su+Vpr+I+Tav , eg / struja ( postoji prikljucak za gas) , odrzavana kuca u izvornom stanju , gradnja 1957. godine , visina plafona 2,7m , mogucnost prilaza sa tri strane dve....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 947.600 €, 184,00 m2 cca 5150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastična luksuzna kuća u mirnom delu Telepa. Kuća je novije gradnje i fantastičnog izgleda, poseduje sve što je potrebno za život i prodaje se kompletnom nameštena sa svim stvarima koje su zaista fenomenalne. Kuća je pogodna za porodični život, poseduje podno grejanje, prelep bazen....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Centar, 1.030.000 €, 202,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Prelepa kuća - unikatna u srcu grada Novog Sada u pešačkoj zoni. Ukupna površina kuće je 202m2 od čega se na lokal izdvaja 67,80m2. Ostatak kvadrature je stambeni deo. Kuća je autentična, nepromenjenog izgleda, porodična, pogodna za mnogobrojne namene od stanovanja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 945.000 €, 187,00 m2 cca 5050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U centru Beograda, u ulici Bulevar Kralja Aleksandra, kreiran je novi, moderni stambeni projekat. Savremena zgrada sa modernim apartmanima, idealna za porodice i pojedince koji žele da žive u lepom stambenom kvartu blizu poslovnih kompleksa, kompanija, nekoliko minuta udaljena od....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Senjak, 965.000 €, 193,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Agencija za nekretnine “ATAŠE NEKRETNINE“ osnovana je na iskustvima rada u oblasti advokatske delatnosti, i u tom smislu jedan od osnovnih postulata našeg rada je obezbeđenje pravne sigurnosti klijentima u poslu prometa i zakupa nepokretnosti. Andre Nikolića, Beograd, Srbija ; Savski....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 1.000.000 €, 191,00 m2 cca 5240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Laze Telečkog, Novi Sad, 1000000€, 191m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Laze Telečkog, Novi Sad Laze Telečkog.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 1.040.000 €, 210,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 200 m2 do 5200 eura/m2 (4024)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>