• GoHome Professional
200 m2 do 23000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 200 m2 do 23000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 200 m2 do 23000 eura

  • Za upit "200 m2 do 23000 eura" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 94 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 21000 eura (malo jeftiniji)
    • 24000 eura (malo skuplji)
    • do 90 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • klima
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BAČKA PALANKA, 17.500 €, 209,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Kuća je veličine 209m2. Nalazi se na placu od 1402m2. Pogodna za rušenje ili adaptaciju. Agencijska provizija je uračunata u navedenu cenu. Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 900 ili 065 27 27 090 Nikola Ljuboja, Bulevar Evrope 44, N - NEKRETNINE, upisan....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 23.000 €, 200,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2025.,

www.gsigma.rs

Kuća u Elemiru, površine 200 m2 na prostranom placu od 12.08 ari. Građena od mešanog materijala. Potrebna adaptacija. Sastoji se od tri sobe. Kupatilo nema. Nalazi se na uglu dve ulice. Grejanje peći/loženje Stolarija drvena.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 25.000 € na 23.000 € dana 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 23.000 €, 195,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 25.000 €
23.03.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u centru Stanišića, kuća od 195 m2 koja poseduje predsoblje, kuhinju sa trpezarijom, 4 sobe I kupatilo. Jedan deo kuće je od tvrdog materijala a drugi deo je od mošanog. Po podu su parket pločice, a dve su izbetonirane. Stolarija starija drvena, trofazna struja, voda....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '200 m2 do 23000 eura'
16.300 €
16.300 €
17.500 €
  Kuća, SEČANJ, 19.000 €, 200,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za vise Informacija pozvati na telefon 0643475290 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 18.000 €, 199,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju kuća za renovaranje do samog puta Mostoji mogućnost dogovora oko cene 199 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, STANIŠIĆ, 17.000 €, 216,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! U centru sela Stanišić, u okolini Sombora, prodaje se kuća od 216 m² na prostranom placu od 17 a. Kuća je u stilu starih „švapskih“ kuća, prepoznatljivog izgleda, i zahteva kompletnu adaptaciju, ali predstavlja dobru osnovu i veliki potencijal. Poseduje trofaznu struju, vodu....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 17.000 €, 188,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u selu Gornji Barbeš, kuća je u osnovi 94 m2 (prizemlje) plus sprat. Pored kuće na placu od 796 m2 nalazi se i okućnica. U selu ima apoteka, pošta, autobusko stajalište, prodavnica. U prizemlju kuće je garaža (u jednom delu). Sprat se sastoji od dnevne sobe, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, JANKOV MOST, 16.300 €, 193,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.agencijapragma.com

Jankov Most – trosobna kuća površine 193m2 na placu površine 14,9 ara. Monofazna struja, bez priključka vode, uknjižena. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 25.000 €, 195,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.indomio.rs

*Na prodaju kuća u Staparu, na glavnom putu. -Površina kuće je 195 m2, a placa je 787m2. -Kuća poseduje kuhinju sa trpezarijom, ostavu kupatilo, dnevni boravak i 3 spavaće sobe. -Grejanje je na čvrsto gorivo. -Po podu se nalazi parket, pločice, beton. Stolarija je drvena. -U dvorištu....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 25.000 €, 219,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižena kuća u mestu Njegoševo, opština Bačka Topola. Nalazi se na placu od 1441m2. Gradska voda, setpička jama, trofazna struja. Kuća je od naboja. Njegoševo je udaljeno sat vreena od Npvog Sada i 45min od Subotice. Za sve dodatne informacije i zakazivanje razgledanja....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 25.000 €, 212,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa lokalom u selu Draževac, u centru sela na 100m od škole, apoteke, prodavnice, poste, kafane Marjan, nalazi se 15 km od grada Niša. Kuća ima 212m2, sastoji se od Pr plus 1 sprat, i Pk. Površina placa je 830m2. Prizemlje kuće je odlično za izdavanje poslovnih prostorija.....

 
 
 
  Plac, VINIK, 7.000 €, 200,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Plac P=1.7 ara do puta, ima mogućnost da se dokupi od drugog vlasnika, blizu je struja i voda, Za više informacije pozvati:065/222 3922,065/883 3446. Libo agencija upisana u registar posrednika br 2034 .