• GoHome Professional
200 m2 1.sprat zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 200 m2 1.sprat zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 200 m2 1.sprat zadnjih 14 dana

  • Za upit "200 m2 1.sprat zadnjih 14 dana" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 1.606 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 99000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 565.500 €, 195,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni objekat na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade. Zgrada je u poslednjoj fazi izgradnje i gradi se po principu "smart home". Objekat se nalazi u veoma prometnoj ulici, što je pogodno za obavljanje raznih delatnosti, i pruža odličnu mogućnost za rentiranje. Objekat....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 260.000 €, 209,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Cara Dušana, pr/1, cg, uknj.-Stvarna površina-209m2 , ugovorna površina-209.00m2, Prodaje se kvalitetno građena, uknjižena kuća u ulici Cara Dušana, u srcu Surčina. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti, idealna za veliku porodicu ili kao investicija....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 152.000 €, 190,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U prelepom prirodnom okruženju, u podnožju planine Goč, u naselju Kamenica, nalazi se kuća koja predstavlja pravu retkost na tržištu. Smeštena na pažljivo uređenom placu površine 4.17 ari, okružena šumom, zelenilom i potokom koji protiče kroz dvorište, ova nekretnina pruža mir, privatnost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '200 m2 1.sprat zadnjih 14 dana'
390.000 €
390.000 €
90.000 €
  Kuća, PARAĆIN, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Džemala Bijedića, spratna kuća, uknjižena-Ugovorna površina 108m2. U ponudi je kuća od 200m2, I sprat 100m2, II sprat 100m2, sa dva ulaza i objektom od 42m2. Voda, struja, eg, bunar na placu, u blizini priključak na gas. Ima izlaz na dve ulice. Plac od 20 ari, ravan. Kuća i plac uknjiženi.....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 799.999 €, 204,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jedinstven stan na prvom spratu kuće, smešten na izuzetnoj lokaciji, na placu površine 6 ari, što predstavlja retkost na tržištu nekretnina u Beogradu. Kuća se sastoji od dve stambene jedinice – stana u prizemlju i ovog stana na prvom spratu, što omogućava visok nivo privatnosti....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 210.000 €, 210,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Objekat poseduje izdvojeni lokal, zubnu ordinaciju špvršine 30m2 koji može i posebno d se kupi po ceni od 35000e Prvi sprat površine 98m2 se sastoji od velikog dnevnog brravka i dve spavače sobe sa supatilom i terasom. Drugi sprat površine 78m2 poseduje dve spavače sobe sa kupatilom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 329.600 €, 188,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo u srcu Starog Jezgra Petrovaradina Četvorosoban stan 188 m2 na IZUZETNOJ TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi ispod Tvrđave u Gradiću na Prvom Spratu, sastoji se od četiri salonske sobe, hodnika, mokrog čvora kao i ceo tavanski prostor koji se može adaptirati....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 97.000 €, 213,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SPRATNA KUĆA NA 10 MINUTA OD CENTRA GRADA. Ova lepo očuvana spratna kuća se nalazi iza Ekonomske škole. Kuću od oko 213m2 čine tri etaže, suteren, prizemlje i sprat. Na spratu su tri spavaće sobe i kupatilo, u prizemlju je hodnik, malo kupatilo, kuhinja, trpezarija i veliki svetli....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 5)

<< <1> >>